База_птеродактилей• 12 октября 2025
40 тыс гр на еду на семью из 3 человек? Ведрами жрать надо уметь
Ужас,деньги на унитаз
Прилипало• 12 октября 2025
Ответ дляНепонятно
Бляха, де ви такі ціни вишукуєте?!
Буженіна, то взагалі вирубила... ви не здатні шмат м´яса запекти? Чи ряжанку дома стопити? Буде вам м´ясо за 300 і 3 літри ряжанки за 100.
А якщо корову чи хоча б козу завести, то ряженка будет практично даром
Мамина квіточка• 12 октября 2025
Ответ дляНепонятно
Бляха, де ви такі ціни вишукуєте?!
Може взагалі все вдома робити? Люди не хочуть витрачати час на це, а просто прийти та купити.
Танго утрьох• 12 октября 2025
Ответ дляСтигла полуниця
Какой мусор? Поесть в кафе нормальный обед или ужин? Или суши это мусор? Мусор это всякие пиццы, макдональдсы, хот-доги, пельмени с варениками, вот это мусор, а поесть нормального мяса с гарниром и хорошим салатиком например - это норм
Я люблю и пельмени и вареники
Особенно вареники с вишнями
На доходы не жалуюсь
Мусором не считаю это
Особенно вареники с вишнями
На доходы не жалуюсь
Мусором не считаю это
Стигла полуниця• 12 октября 2025
Ответ дляБаза_птеродактилей
Химией с доставкой еды на дом ага
А не химия по вашему это что? Или может Вы выращиваете всё на своем огороде, без химикатов и у вас своё хозяйство и на своём выращенном корме?
Кusalochka• 12 октября 2025
Нормально, если продукты +- качественные и 80% еды дома. Абсолютно нормальная сумма
Кудряшка Сью• 12 октября 2025
Автор ,Вы можете вообще ничего не есть никогда.
Ведь все что вы съедите, окажется в унитазе .
А в этом нет никакого смысла .
Непонятно• 12 октября 2025
Ответ дляЩепотка_совести
А ще можна взяти шмат сиру за 200 гривен кг і перетворити його на сир з благородною пліснявою.
А з відра винограду начавити ногами сік, буде дітям, а те що не доп´ють перетворити можна у вино.
Можна ручками багато чого зробити, було б бажання. Але ви всіх приголомшили цінами на типу якісні продукти. Та не буде ніколи якості в промисловому виробництві! Ціни на лоха будуть, склад напишуть, щоб ви їсти боялися ту варьонку з дєвтвєнних корівок, і соку вам ногами натопчуть і скажуть що то феї пережували
Ну не можна ж бути такою наівною...
Калинові вуста• 12 октября 2025
Так это нормальное питание при готовке самим, без супер каких то блюд и алкоголя или сигарет
Стигла полуниця• 12 октября 2025
Ответ дляТанго утрьох
Я люблю и пельмени и вареники
Особенно вареники с вишнями
На доходы не жалуюсь
Мусором не считаю это
Особенно вареники с вишнями
На доходы не жалуюсь
Мусором не считаю это
Ну это не очень полезная пища скажу я вам, не считая самой вишни, конечно это вкусно, но к здоровой пище не имеет никакого отношения
Танго утрьох• 12 октября 2025
Ответ дляСтигла полуниця
Тема не о здоровой пище
Тогда и хлеб мусор
Стигла полуниця• 12 октября 2025
Ответ дляТанго утрьох
Тема не о здоровой пище
Тогда и хлеб мусор
Некоторый действительно мусор, есть разные виды хлеба
Танго утрьох• 12 октября 2025
Ответ дляСтигла полуниця
Ну я буду есть то, что люблю
Проблем со здоровьем у меня от этого нет
Щепотка_совести• 12 октября 2025
Ответ дляНепонятно
Ну не можна ж бути такою наівною...
Ок
Сумка з негодою• 12 октября 2025
Ответ дляСтигла полуниця
А я сьогодні спекла піцу і вареники їм, не думала, що я мусору наїлася, не знаю яке ви там м´ясо їли, но воно зараз все не ок
Стигла полуниця• 12 октября 2025
Ответ дляТанго утрьох
Ну я буду есть то, что люблю
Ну никто ж вам не запрещает, автор сказала, что на 40тыс питаются мусорной едой, вот я и написала, что мусорной едой многие как раз питаются и дома и на меньшие суммы
Щепотка_совести• 12 октября 2025
Ответ дляТанго утрьох
Тема не о здоровой пище
Тогда и хлеб мусор
А ціна хліба, яка зараз?
За смачний для наівних більше 150 за кг, для ’янелох’ перероблений гривен 20 за пачку?
Стигла полуниця• 12 октября 2025
Ответ дляСумка з негодою
Так вдома у вас те саме м’ясо яке і в кафе 😂. Чи може у вас своя ферма?
Мамина квіточка• 12 октября 2025
Ответ дляНепонятно
Ну не можна ж бути такою наівною...
У вас є так багато часу проводити на кухні?
Щепотка_совести• 12 октября 2025
Ответ дляПрилипало
А ще вдома можна вирощувати цитрусові, хурму, і бебі банани.
Курятину і індичку розводити на балконі, або в гаражі, коли корова на випасі. І рибу у другій ванні.
Непонятно• 12 октября 2025
Ответ дляМамина квіточка
Так. Є вільний час, я люблю готувати, в мене багато майже дармової городини. Тож в цій темі я не середньостатистичний показник.
Але і купую багато чого з продуктів, і ціни знаю. Тому задів пост про шалену ціну на шмат запеченого м´яса. Це ж не голубці, багато часу не займає і готується саме)
Мамина квіточка• 12 октября 2025
Ответ дляНепонятно
А є ті, хто не любить готувати, свого немає і нема часу стояти. Мені навіть мʼясо буває лінь закинути в духову шафу.
Щепотка_совести• 12 октября 2025
Ответ дляНепонятно
А зерно кавове не вирощуєте ще?
А як у вас з какао-бобами і маслом, ви ж не будете заперучувати, що плитка смачного шоколаду ( знаю, для багатьох це сміття) вже 150, а коробка цукерок майже 500
Непонятно• 12 октября 2025
Ответ дляЩепотка_совести
А зерно кавове не вирощуєте ще?
Не перегравайте.
Я купую ті ж самі продукти, що і ви. Тільки там, де я куплю їх за 100, то звідти ж вам їх привезуть за 500.
Я так розумію, що тема економії не про вас, а ледачість завжди можна виправдати
Непонятно• 12 октября 2025
Ответ дляМамина квіточка
Я це дуже чудово розумію і підтримую завжди, якщо нема часу і бажання, то жінка повинна відпочивати. Бутери хай роблять ті, хто голодний, і мені теж. Тільки ж не з буженіни і сиру по 1000 грн)))
Щепотка_совести• 12 октября 2025
Ответ дляНепонятно
Не перегравайте.
Угу, я ледачий незаощадливий лох, який сам не готує кефір, ряжанку, творог, сир і не в´ялить м´ясо, курей і корову, і навіть козу з мишами, не хоче заводити для заощадження на харчах.
А ще я ледащо, бо досі в КМДА не витребувала свій шмат землі, щоб засадити його картоплею, помідорами, перцем з огірками, капустою, а на межі посіяти кабачки і баштан.
Непонятно• 12 октября 2025
Ответ дляЩепотка_совести
Ну, тут я вам не доктор)))
Щепотка_совести• 12 октября 2025
Ответ дляНепонятно
Ок, завтра меньшому дам 50 гривен, нехай у школі купить булочку і їсть. Нема чого їсти буженину і сир
Щепотка_совести• 12 октября 2025
Ответ дляНепонятно
Ну, тут я вам не доктор)))
А я ні на що, наче вам і не скаржилася.
Порад не давала, ярликами вас не обвішувала.
Шкварочка• 12 октября 2025
Ответ дляБаза_птеродактилей
Это и так много на двоих я вам скажу
Я вам наведу приклад. Харчування трьох родин. Моя, сестри і куми. Ми якось порівнювали. Це було раніше, але приблизно як запах би було на харчування (без кафе). 10 тис - 20 тис - 40 тис.
Склад родин однаковий.
Просто наприклад, риба - у однієї це річкова, яку самі зловили, у інших хек в у третіх дорадо, сібас і дорожча.
Сир їдять всі, але перші самі роблять з молока, другі купують не дуже дорогий, треті дорогий.
Той же виноград різний по ціні.
Тобто всі їдять нормально, досить повноцінно. Але ціна продуктів різна.
Склад родин однаковий.
Той же виноград різний по ціні.
ИзЮмрудная• 13 октября 2025
Ответ дляЩепотка_совести
Так буженина вже по 900 гривен і вище, варена смачна ковбаса вже більше 700, сири по 1000, молоко по 50, вершки по 200, яйця майже 80, морозиво 50+, ряжанка і кефір 80+ тощо
Готошоп с информацией о скидках, базары и оптовые базы никто не отменял...
Я на Подольской оптовой базе по 220грн за кг вареную колбасу высшего сорта покупаю, еще и выбор не малый по такой цене; буженину и шинку в районе 300грн; молоко долгого хранения около 35грн; ряжанку и кефир селянский беру часто на акциях в супермаркетах от 45 до 50грн за литр