Істеріомама• 12 октября 2025
2 роки прийому Вітаміну Д3 і ось результат(
Перед початком прийому 2 роки тому був 20, тепер після 2 х років прийому в дозі 5000 піднявся лише до 40.. я думала хоча б 60 буде( симптоми як були так і залишились, хронічна втома,безсилля, сонливість, депресія, жахливе випадіння волосся.. в мене питання, що робити щоб підняти його ще? Приймати більшу дозу? 10000? Разом з К2 і омегою3 щоб краще засвоювався? Бо може він в мене погано засвоювався весь цей час?... І феритин низький наскільки я розумію? В кого теж був низький віт Д, хто в темі , підкажіть будь ласка що робити щоб ще підвищити його хоча б до 60
Мій не такий• 13 октября 2025
Ответ дляБутербродница
А ви вивчали в рамках якого захворювання? Маю дитину із хворобою Крона, їй прописали віт Д приймати постійно, і потрібно моніторити щільність кісток. На останній денситометрії вже є певні відхилення від норми, я так розумію треба приймати тепер і кальцій
В окремих випадках є окремі протоколи
А не так , заради референсу, який недоведений - великі дози просто так
Налогообложу• 13 октября 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
Та просто. Два литра воды каждый день, час ходьбы минимум(в идеале спорт любой), отказ от алко сигарет,, смартфон ограничить и спать ложится не позже 22х.
Вот это и сложно 😔
Люблю кетчуп• 13 октября 2025
Ответ дляНалогообложу
Вот это и сложно 😔
🤗 я в вас верю вы сможете
Налогообложу• 14 октября 2025
Ответ дляІстеріомама
А ви щось приймаєте щоб підняти їх? Симптоми анемії і дефіциту вітД у вас є? За відео дякую, перегляну)
Ой, я все усвідомлене життя, як дохла коняка. Ще й флегма
Ще в школі почало випадати волосся (під час вагітності було шикарне і не випадало), постійно хочу спати, заставляю себе щось робити по дому, по роботі.. Раніше списувала цей стан на дурнуватий робочий графік (11-20, лягала о 2 ночі, вставала о 7). У 2014 таки виявили в мене гіпотиреоз. У 2017 примудрилася завагітніти вдруге. ТТГ скакав, в пологовому виявили анемію (гемоглбін 90, хоча раніше завжди був стабільно 120-130). З маленькою дитиною, ковідом та особистими проблемами забила на себе. У 2023 таки дійшла до ендокринолога з показниками ТТГ=4,865, гемоглобін = 101, феритин = 3,6, віт.Д 12,5 і зайвими 20 кг. Таран Л. в «Оберізі» була в шоці)) З того часу стараюся приймати ліки та контролювати стан, але трапляються провали. Ось зараз з травня заставляю себе здати аналізи, зробити УЗД щитовидки та записатися до ендокринолога. Але розумію, що моя найбільша проблема – це спосіб життя (незбалансоване харчування, пізно лягаю спати, гіподинамія), і ніякий лікар з цим мені не допоможе
Доречі, прийом ліків на моєму стані ніяк не позначається
Я все одно перманентно невиспана, волосся лізе, зайва вага є. Хоча на Л-Тироксині довела ТТГ практично до норми – 2,8, віт.Д на Декристолі – 81,2 (починала з дози 6000 щоденно, зараз 2000 щоденно). А от феритин після курсу Тардиферону підіймається, а потім все одно знову падає – останній показник був 5,7, при чому гемоглобін 130.
Треба розбиратися..
Я все одно перманентно невиспана, волосся лізе, зайва вага є. Хоча на Л-Тироксині довела ТТГ практично до норми – 2,8, віт.Д на Декристолі – 81,2 (починала з дози 6000 щоденно, зараз 2000 щоденно). А от феритин після курсу Тардиферону підіймається, а потім все одно знову падає – останній показник був 5,7, при чому гемоглобін 130. Треба розбиратися..
Знаю бакси• 14 октября 2025
Ответ дляНа паровозе
Нет. Просто врачебные ,,нормы,, далеки от интегративных. Гликированный гемоглобин выше 2 это Ир.
какую ерунду эти ваши интегративщики несут, меньше 3-4% это уже проблемы...
Знаю бакси• 14 октября 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
А також в пременопаузі, автор не вказала свій вік в стартпості.
А також при суттєвому випадінні волосся, тоді ще й тестостерон роблять
автору 27
ДаЗдраПерма• 15 октября 2025
Ответ дляЗнаю бакси
автору 27
Так это она уже на мой вопрос ответила
Большой секретик• 19 октября 2025
К2 есть в натуральном сливочном масле. Именно с ним надо принимать вит д во время еды