Завтра не пью• 13 октября в 12:38

Дім Гіннесів, в кого куля попала?

Хто дивився цей серіал, чекаєте продовження?
Як гадаєте в кого попала куля? Давайте пофантазуємо, можно з обгрунтуванням))
А в загалі раджу серіал, хто не бачив. Там конєшно багато гомосятіни, але навіть це його не зіпсувало чомусь. Він по типу гострих картузів (знімали тіж люди).
freedom_2015• 13 октября в 12:40
Серіал не сподобався взагалі , а куля може в сестру вбивці .
Просто каралева• 13 октября в 12:40
оборвали на самом интересном
эх
ВыФсеВрете• 13 октября в 12:40
А як ви його дивились. Я включила і не змогла.
freedom_2015• 13 октября в 12:41
А серіал не на реальних подіях? Може пошукати відповідь в історії
freedom_2015• 13 октября в 12:41
Ответ дляВыФсеВрете
Нудятина , 10 разів починала і на 11 нарешті додивилась
автор Завтра не пью • 13 октября в 12:41
Ответ дляВыФсеВрете
Чому? Що відштовхнуло?
ВыФсеВрете• 13 октября в 12:42
Ответ дляfreedom_2015
Я не буду намагаться, скоріш за все ))
автор Завтра не пью • 13 октября в 12:42
Ответ дляfreedom_2015
Ну перші дві серії просто спокійні, абсолютно не нудні, а спокійні, а потім якось так затягло, що аж шкода, що закінчився на такому.
автор Завтра не пью • 13 октября в 12:44
Ответ дляfreedom_2015
І взагалі, не розумію, нащо себе заставляти. Не пішло, той і усьо, шукаєте щось інше. У мене таких багато..дивлюсь максимум до трьох серій і стає зрозуміло, моє чи ні. А зазвичай це 1-2 серій.
freedom_2015• 13 октября в 12:44
Ответ дляЗавтра не пью
Нема чого дивитись (
автор Завтра не пью • 13 октября в 12:45
Ответ дляfreedom_2015
Ну вона, наче значимий та яскравий персонаж
КликОЛЬКА• 13 октября в 12:45
Зашла почитать отзыв, стоит или нет смотреть называется.

А автор сразу КК Украины решил/а нарушить.

Куда ж без гомо деться, если человечество без него не существовало никогда? )))
автор Завтра не пью • 13 октября в 12:48
Ответ дляКликОЛЬКА

О, зараз не повірите, знову з´явились фільми-серіали без цього.
freedom_2015• 13 октября в 12:52
Ответ дляЗавтра не пью
Ну цілком логічно , що за ненависть брата вмирає його улюблена сестра . НУ і її персонаж вже неважливий в серіалі .А загинути і має хтось яскравий , бо немає сенсу в кінцівки такій тоді
freedom_2015• 13 октября в 12:55
https://ru.wikipedia.org/wiki/Гиннесс,_Артур,_1-й_...
freedom_2015• 13 октября в 12:55
https://ru.wikipedia.org/wiki/Гиннесс,_Эдвард,_1-й...
freedom_2015• 13 октября в 12:56
Можна почитати їх біографії
успокойте_Меня• 13 октября в 12:56
Такой нудный сериал, вообще не поняла, чем популярен. Не смогла смотреть его
автор Завтра не пью • 13 октября в 13:01
Ответ дляfreedom_2015
Ну вона ж вагітна від Едварда....
автор Завтра не пью • 13 октября в 13:03
Ответ дляfreedom_2015
Можна почитати їх біографії
Я читала. І знаю, що ні в архівах пивоварні, ні в біографіях родини Ґіннесів (а вони добре задокументовані) немає жодної згадки про замах, мітинг або подію з пострілом. Отже це вигадана історія, тому цікаво, що придумали сценарісти.
Серіал заявлений як заснований на реальних подіях, але з великою кількістю драматичних художніх елементів!
freedom_2015• 13 октября в 13:04
Ответ дляЗавтра не пью
Ну вона ж вагітна від Едварда....
Ще більш трагічно)вбив сестру і племінника , чи хоча б поранив