Україна понад усе!• 13 октября в 13:13

230 робочих годин це багато?

В місяць. Робота супервайзер
Кракадэ• 13 октября в 13:15
11 часов в день при пятидневке?
А у вас какие варианты?
Украиночка• 13 октября в 13:16
Норма в листопаді 184
Чупокабра• 13 октября в 13:16
В мене 176 зазвичай. 8 годинний
А 230,це додатково майже 7 вісьмгодинних робочих днів.
ЖаннаНеАгузарова• 13 октября в 13:16
Норма рабочих часов в месяц 168 , у вас 230. Вот и думайте много это или нет
Кракадэ• 13 октября в 13:17
Ответ дляУкраиночка
Норма в листопаді 184
Вангую что оплата именно из расчета 8 часов в день:(
Украиночка• 13 октября в 13:18
Ответ дляКракадэ
Ну так . В кожному місяці різна норма годин
Чупокабра• 13 октября в 13:19
Ответ дляКракадэ
Це як?
В нас почасова оплата.Скільки відробив,стільки отримав.Карткова система обліку.Вийшов за межі-зарплата зупинилася.Курці курять за три затяжки,і біжать працювати. В магазин вже нікому не треба, дитину забрати з садочка теж, і т ін))
Любовь Калистратовна• 13 октября в 13:21
Байдуже яка зп, 3-4 місяці - пів року і почнеться вигорання та прокрастинація
Кракадэ• 13 октября в 13:21
Ответ дляУкраиночка
Я во Франции работаю и тут усреднённое количество часов на каждый месяц - 151,65 часов и не важно, февраль это или август (тут 35-ти часовая рабочая неделя).
Т.е. вы поняли, что ежемесячно у нас одинаковая ЗП (за исключением если были праздничные дни или по согласованию с работодателем ты работал больше 35 часов в неделю)
Кракадэ• 13 октября в 13:21
Ответ дляЧупокабра
Це як?
И по 230 часов в месяц работаете?
Сяду на шию, дорого!• 13 октября в 13:22
Много, тяжело. У меня на 1,5 ставки бывает и больше. На работе живёшь.
Любовь Калистратовна• 13 октября в 13:22
Ответ дляЧупокабра
Це як?
Хєрять робочі задачі, на робочому місці відкривають свій ноут і роблять щось своє
Жена аллигатора• 13 октября в 13:23
Да, значительно больше нормы
Норма 168-176 при 40час неделе
Чупокабра• 13 октября в 13:23
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Ага, і одразу на вихід помандрують
Святатабожа• 13 октября в 13:25
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Нет, бывает и больше.
Чупокабра• 13 октября в 13:26
Ответ дляКракадэ
И по 230 часов в месяц работаете?
По різному,залежить від навантаження і терміну замовлення . Але при бажанні можна працювати на деяких дільницях. В мене можна по 12 годин, оплата подвійна за понаднормові години. Субота-повністю подвійна.
Кракадэ• 13 октября в 13:27
Ответ дляЧупокабра
Давайте честно: сколько таких работодателей в Украине? Единицы

Абсолютное большинство оплачивает 8 часов в день (ставка), а то что директору припекает в 17,59 и бухгалтер сидит до 9 часов вечера и делает ему его сраный отчёт, никого не волнует и не оплачивается
Чупокабра• 13 октября в 13:29
Ответ дляКракадэ

Там де іноземці, майже у всіх так. У всякому разі в моїй галузі Все по закону Але й байдикувати, чи просто так сидіти ніхто не буде. Чіткі плани на кожен день, немає зайвих людей, всі працюють.
Любовь Калистратовна• 13 октября в 13:31
Ответ дляЧупокабра
Ага, і одразу на вихід помандрують
Саме так. Але спочтаку він:
пропрацює якийсь час і назбирає невиконаних задач
підставить інших перед керівництвом

Це я до того що картки/камери/турнікети це таке, треба щоб людина працювала на результат, а не фіксацію часу. Можна сидіти і по 16 годин в ігри на телефоні грати
Кракадэ• 13 октября в 13:32
Ответ дляЧупокабра
Спорно
Когда я работала в Украине бухгалтером, то часто девочки из того же Делойт решали вопросы в нерабочее время и мне было интересно, оплачивается это или нет; нет, не оплачивалось:(
Чупокабра• 13 октября в 13:38
Ответ дляКракадэ
Спорно
Я на високотехнологічному виробництві. В нас все чітко з оплатою майже у всіх.
Є люди,яким не виплачують понаднормові.В них ненормований графік роботи,але й зарплати в них відповідні.Це загалом налагоджувальники,всілякі експерти,технологи,інженери з мікроелектроніки.Тобто критично важливий персонал.Якщо проблема-вони лишаються до її вирішення.Буває і добу-дві сидять.Але потім можуть взяти собі відпочинок навіть на неділю.
Ленне-Рейма• 13 октября в 14:35
Не просто много,а очень много.
Ленне-Рейма• 13 октября в 14:38
Ответ дляУкраиночка
Норма в листопаді 184
Норма часов в ноябре, при 40 часовом рабочем дне в неделю 160 часов.
Задираю носа• 14 октября в 12:39
у меня в прошлом м6сяце 274. это не Украина. и з.п 4,5 тыс не гривен