На_оба_рот• 13 октября в 17:40

ЖК Файна Таун

Дівчата, хто живе в ЖК Файна Таун, чи ваші знайомі, які ваші враження як для життя? Вже за останні роки ЖК розбудовується, і плюс, як на мене - місто в місті. Як там із дитячими садочками і школами? Як з комунальними, чи є гаряча вода? І чи територія закрита, лише для мешканців чи всім є доступ? Як якість обслуговування, і прибудинкова територія. Якщо знаєте ще такі великі ЖК як тут, місто в місті, напишіть, почитаю. Дякую
Хочу в БАНю• 13 октября в 17:43
В мене знайомі звідти переїхали після постійних прильотів. Двічи рами вилітали.
Зараз на зйомі.
Радостина• 13 октября в 17:44
Ответ дляХочу в БАНю
Зараз на зйомі.
Так тут ніхто не застрахований. В якому районі на зйомі?
Гага Газу• 13 октября в 17:45
Ваши все запросы прекрасны, но вы не учитываете главное на данный момент- близость к одному месту, по которому часто и целенаправленно бьют.
Школы и садики- используются местные, районные, как и детская поликлиника. И да, они явно не пустуют, желающих много, особенно с учетом новых ЖК в округе.
Хочу в БАНю• 13 октября в 17:46
Ответ дляРадостина
В спокійному, біля мене. Ні аеродромів, ні авіазаводів, нічого поруч немає.
Попереду величезний приватний сектор.От їм менше щастить.В нас слава богу тьху,тьху.
Радостина• 13 октября в 17:46
Ну кан гарний забудовник, думаю все там добре з якістю життя, обслуговування. Я крім Новопечерських липок нічого не знаю) а, ще знаю Комфорт Таун і ЖК Республіка, наче ж теж Кан.
Радостина• 13 октября в 17:48
Ответ дляХочу в БАНю
Тю, а як зрозуміти в спокійному? От недавно на Печерськ приліт був. Хоча я теж вважала цей район відносно спокійним. Безпечного місця зараз ніде немає.
Хочу в БАНю• 13 октября в 17:49
Ответ дляРадостина
Безпечного можливо, але чим ближче до певних місць, тим більше шансів потрапити в халепу.
Гага Газу• 13 октября в 17:49
Ответ дляРадостина
Все местные знают свои опасные места на районе. Так вам никто в эфир не выдаст. Включите логику и сами сможете понять, где опасно, где нет.
Радостина• 13 октября в 17:53
Ответ дляГага Газу
Так воно то так. Але автор питала зовсім про інше
ПодругаМужа• 13 октября в 17:54
Ответ дляРадостина
Ну рядом с Файна таун объект, по которому постоянно прилетает
Радостина• 13 октября в 17:56
Ответ дляПодругаМужа
Я зрозуміла, але автор питала не про це
Научительница• 13 октября в 17:59
Не живу там, но на территории иногда бываю. Она закрытая, но внутри куча аптек, сделал заказ - и иди себе.
ПодругаМужа• 13 октября в 17:59
Ответ дляРадостина
Я зрозуміла, але автор питала не про це
Сейчас вроде Кан хорошие условия дает на покупку квартир в этом жк. Но меня б останавливал вопрос безопасности. Сама живу в Комфорт тауне. Файна таун - это улучшенная версия комфорт тауна. Застройщик учел все свои ошибки в нашем жк, и сделал все лучше. Но близость того объекта меня б останавливала брать сейчас там что-то
Гага Газу• 13 октября в 18:00
Ответ дляРадостина
Я зрозуміла, але автор питала не про це
Для автора и вам, поддерживающей автора: ’місто в місті’ не получилось. И это не реально с подходом к строительству наших застройщиков. Инфраструктура используется районная. Даже кофейни, магазы, почта сделаны так, чтоб обслуживать не только жителей жк, но и всех окрестных жителей. Бизнес, ничего личного.
Астоновитесь!• 13 октября в 18:12
Если там стены из пеноблока, то слышимость - жуть
Радостина• 13 октября в 18:20
Ответ дляГага Газу
Так всюди по суті) я думаю місто в місті тут про те, що все що треба є в жк, про доступність і комфорт.
Бабка-ежика• 13 октября в 18:24
Авторе, там поруч обʼєкт набагато гірше ніж Артем. Його проблемно релокувати, дуже велика вирогідність що туди будуть бити
автор На_оба_рот • 13 октября в 18:31
Ответ дляХочу в БАНю
Зараз на зйомі.
А якби не війна, які враження від жк у знайомих
автор На_оба_рот • 13 октября в 18:32
Ответ дляРадостина
Так, навіть тему прильотів не хочу зачіпати
Асталависта бэйби• 13 октября в 18:50
Ответ дляБабка-ежика
а что там,кроме Артема?
Бабка-ежика• 13 октября в 19:28
Ответ дляАсталависта бэйби
а что там,кроме Артема?
Артем то інший район. І то він не таке страшне місце по прильотах як те що біля Файна таун.
Відкрийте мапу гляньте, бо кинуть мене в бан якщо напишу. З-за цього обʼєкта що біля Файна Святошинський район страждає.
Асталависта бэйби• 13 октября в 19:34
Ответ дляБабка-ежика
не вижу ничего по карте,знаю,что на Лепсе то же,что и на дарницком вокзале.Это оно?Я живу на Лесном,тот район плохо знаю.
Бабка-ежика• 13 октября в 19:43
Ответ дляАсталависта бэйби
Авіазавод Антонова
Асталависта бэйби• 13 октября в 19:44
Ответ дляБабка-ежика
Авіазавод Антонова
поняла
ДинамоКит• 13 октября в 21:11
Школа і садочок там є свої приватні, але дуже дорого. Прибудинкова також дуже дорого, всю ту красу треба обслуговувати, приблизно 32-35грн за метр, тобто при площі квартири 60 квадратів тільки прибудинкова буде 2тис., класно що на опалення є лічильники і його можна регулювати, гарячої води скоріш за все немає, бойлер треба ставити, але його дають разом з квартирою.