Claireust• 13 октября в 19:17

Вибір пральної машини автомат.

Доброго дня.
Вирішили купити на дачу бюджетну пральну машину. Вартість до 12000,0 грн. Можливо у когось недавно був досвіт купівлі такої техніки. Похваліться своїм вибором, бо вже голова обертом їде)))
Marossa• 13 октября в 19:33
Хайсенс чи беко, кращого на ваш бюджет не існує. Можна мідею ще взяти інверторну за 11 тис. Все
bespe4na_mavpa• 13 октября в 20:23
Беко очень маленькие барабаны, на 7кг в реале меньше, чем на 5кг старая лж.
Горенье ещё есть, но не советую, её купила, вещи перекручивает, плохо выполаскивает, очень не довольна