ЧупакабраЗеБест• 13 октября 2025

Хто куды сегодня ночью?

Везде пишут что будет копец.
Все готовятся.У
меня вопрос к обычным домохозяйкам и офисному планктону: кто что планирует делать сегодня ночью? кто уходит в бу, кт о ен уходит?
diamond_shop• 13 октября 2025
Ответ дляoksana11
так це і вчора писали, то реклама каналу)
ну треба ж якось рекламуватися. обирають такий спосіб(
Filomena• 13 октября 2025
Ответ дляSantaMonika
Я читаю закриті канали, вони завжди вірно пишуть
І зараз нічого, якщо ми про Київ
В Харкові інша ситуація, але то не ракети
У мене є знайомий, що попереджає батьків, а вони нас. І дуже часто це не збувається. Саме тому, що «кнопки» не у нас нажимають. І все ж ризики кожен сам оцінює.
Аюшка• 13 октября 2025
❗️Повышенная угроза по баллистике и крилатым ракетам ’Искандер-К’ в течение ночи

Некоторые ТГ каналы пишут
Аюшка• 13 октября 2025
Ответ дляFilomena
І що стосовно сьогоднішньої ночі? Попереджали вас?
Filomena• 13 октября 2025
Ответ дляАюшка
Ні. Але ми не в тому регіоні. Так би мовити (на щастя) не популярні.
Аюшка• 13 октября 2025
Ответ дляFilomena
Везет вам
Filomena• 13 октября 2025
Ответ дляАюшка
Везет вам
По різному було. Але в топ не потрапляємо.
df364tye3• 13 октября 2025
харьков началось ,,,
прилеты , свет ,,,
Заздрість то погано• 13 октября 2025
капец, хотела отдохнуть((( придется сейчас все стирать и делать ген уборку, потом мыть голову, ну за что....
Irina Romanova• 13 октября 2025
Ответ дляНоунэйм
Отакі наші україночки
minerva25• 13 октября 2025
Сірий Кардинал - звичайний спам. Мені дуже подобається слова ’імовірно’ і ’нібито’
ПадаюВреверансах• 13 октября 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
так ов всех телегазх пишут ’До 23:00 раджу бути в укриттях — можлива масована атака!

Про це попереджає полковник «Сірий Кардинал», який командує головною станцією РЕБ зв’язку.

Він перехопив можливий план атаки:

🛑23:00 — масований запуск шахедів по всій країні.

🛑23:32 — підняття в повітря 12 бортів Ту-95.

🛑01:49 — запуск понад 80 ракет з пускових рубежів.

Але, до 23:00 літаки отримають назви міст для атаки, Кардинал перехопить їх і опублікує у своєму каналі (https://t.me/+QYLYyQk_UQUwNDZi).
’
Я більше ніде не бачила такої новини
ПадаюВреверансах• 13 октября 2025
Ответ дляFilomena
Автор права. Є таке. Бережіть себе.
Що значить дослухайтесь? Тривога звечора? Типу не спать всю ніч і читать новини чи схоплюваттся по будильку кожні 10 хв?
Як відслідкувати балістику, якщо тривоги сигнал ще звечора був?
ПадаюВреверансах• 13 октября 2025
Ответ дляНоунэйм
Я вже поняла що голова чиста має бути звечора. Ну і пофіг, що ранком без укладки. Зате чиста. це краще ніж і брудна, і без укладки
ЗлыеБухи• 13 октября 2025
Чим більший гвалт, тим спокійніше.
Нас вже стільки довбали, що буду спати, поки поряд не почне працювати ппо.
Раптом що, передмістя Києва.
ЗлыеБухи• 13 октября 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Теж це зрозуміла)). Ну і зараз тримаю біля ліжка теплі штани і куртку. Ну щоб швиденько вдягтися))
автор ЧупакабраЗеБест • 14 октября 2025
Ответ дляdiamond_shop
не краща ідея ховатися на заводі, хіба такому, де вниз 5-6 поверхів як на Азовсталі
у нас совй завод, с радиационными затворами, выходами ,вент шахтами и вхыодами, глубина минус второй и минус 3 этажи.