Везде пишут что будет копец.
Все готовятся.У
меня вопрос к обычным домохозяйкам и офисному планктону: кто что планирует делать сегодня ночью? кто уходит в бу, кт о ен уходит?
Все готовятся.У
diamond_shop• 13 октября 2025
Ответ дляoksana11
так це і вчора писали, то реклама каналу)
ну треба ж якось рекламуватися. обирають такий спосіб(
Ответ дляSantaMonika
Я читаю закриті канали, вони завжди вірно пишуть
І зараз нічого, якщо ми про Київ
В Харкові інша ситуація, але то не ракети
І зараз нічого, якщо ми про Київ
У мене є знайомий, що попереджає батьків, а вони нас. І дуже часто це не збувається. Саме тому, що «кнопки» не у нас нажимають. І все ж ризики кожен сам оцінює.
Заздрість то погано• 13 октября 2025
капец, хотела отдохнуть((( придется сейчас все стирать и делать ген уборку, потом мыть голову, ну за что....
Irina Romanova• 13 октября 2025
Ответ дляНоунэйм
Отакі наші україночки
ПадаюВреверансах• 13 октября 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
так ов всех телегазх пишут ’До 23:00 раджу бути в укриттях — можлива масована атака!
Про це попереджає полковник «Сірий Кардинал», який командує головною станцією РЕБ зв’язку.
Він перехопив можливий план атаки:
🛑23:00 — масований запуск шахедів по всій країні.
🛑23:32 — підняття в повітря 12 бортів Ту-95.
🛑01:49 — запуск понад 80 ракет з пускових рубежів.
Але, до 23:00 літаки отримають назви міст для атаки, Кардинал перехопить їх і опублікує у своєму каналі ().
’
Він перехопив можливий план атаки:
’
Я більше ніде не бачила такої новини
ПадаюВреверансах• 13 октября 2025
Ответ дляFilomena
Автор права. Є таке. Бережіть себе.
Що значить дослухайтесь? Тривога звечора? Типу не спать всю ніч і читать новини чи схоплюваттся по будильку кожні 10 хв?
Як відслідкувати балістику, якщо тривоги сигнал ще звечора був?
ПадаюВреверансах• 13 октября 2025
Ответ дляНоунэйм
Я вже поняла що голова чиста має бути звечора. Ну і пофіг, що ранком без укладки. Зате чиста. це краще ніж і брудна, і без укладки
Ответ дляdiamond_shop
не краща ідея ховатися на заводі, хіба такому, де вниз 5-6 поверхів як на Азовсталі
у нас совй завод, с радиационными затворами, выходами ,вент шахтами и вхыодами, глубина минус второй и минус 3 этажи.