Везде пишут что будет копец.
Все готовятся.У
меня вопрос к обычным домохозяйкам и офисному планктону: кто что планирует делать сегодня ночью? кто уходит в бу, кт о ен уходит?
Все готовятся.У
Ответ дляФернанда
а куда вы предлагаете пойти пока не дали тревогу?
приходите ко мне на улицу, тут завод есть недалеко, мы туда ходим
Ответ дляSantaMonika
А що буде ? Поки тихо
Не в курсі
так ов всех телегазх пишут ’До 23:00 раджу бути в укриттях — можлива масована атака!
Про це попереджає полковник «Сірий Кардинал», який командує головною станцією РЕБ зв’язку.
Він перехопив можливий план атаки:
🛑23:00 — масований запуск шахедів по всій країні.
🛑23:32 — підняття в повітря 12 бортів Ту-95.
🛑01:49 — запуск понад 80 ракет з пускових рубежів.
Але, до 23:00 літаки отримають назви міст для атаки, Кардинал перехопить їх і опублікує у своєму каналі ().
’
Він перехопив можливий план атаки:
’
SantaMonika• 13 октября в 21:43
Ответ дляФернанда
пишут, что повышенная угроза по баллистике
Та загроза завжди є, але не бачила інфо
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Він перехопив можливий план атаки:
’
Він перехопив можливий план атаки:
’
так це і вчора писали, то реклама каналу)
Ответ дляoksana11
та не, вчера было тихо в телегах
Ответ дляoksana11
саме це повідомлення я читала вчора. То реклама того кардиналу
а , понятно
Ответ дляoksana11
мне с вчереа почему то вообще не по себе. Дрожь какая то, взвинченность. чего оно меня треясет, я вроде и кофе на вечер не пила, не пойму.
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Він перехопив можливий план атаки:
’
Він перехопив можливий план атаки:
’
Ні, бл@, автор….😂 ви серйозно? Це більше схоже на розкрутку каналу
Ответ дляkuskus
вон труха
❗️Є імовірність, що ця ніч буде тяжкою. росіяни запустили шахеди з кількох напрямків, крім того, є загроза балістичного обстрілу.
Слідкую, буду повідомляти про все.
SantaMonika• 13 октября в 21:51
Ответ дляЧупакабраЗеБест
вон труха
Слідкую, буду повідомляти про все.
Я труху не читаю
плевать.дома как и всегда.спим .ночью встану пи пи и на перекур и как всегда поугораю и пообламываю шоколадо мертветчуковских тролей.и да за год украинцев погибло 3500 людей и детей в дтп разбились на смерть ...а сколько калеками стали.а я за рулем по 150км каждый день и в дождь на дикой скорости
Nathalie27• 13 октября в 21:56
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Він перехопив можливий план атаки:
’
Він перехопив можливий план атаки:
’
Це реклама каналу. Ніхто не знає час атак настільки похвилинно
Full House• 13 октября в 21:57
Балістику і вдень, і вночі можуть запустити. Якщо немає у будинку укриття, то до бомбосховища ніхто не встигне за ті пару хвилин. А до тривоги у нас ніхто не ходить.
Nathalie27• 13 октября в 21:58
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Спокійно. Підготуйтесь до можливого блекауту і збирайтесь в укриття, якщо що.
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Він перехопив можливий план атаки:
’
Він перехопив можливий план атаки:
’
А чого бути до 23 в укриттях, якщо лиш в 23:00 починається запуск?
SantaMonika• 13 октября в 21:59
Ответ дляFilomena
Автор права. Є таке. Бережіть себе.
Я читаю закриті канали, вони завжди вірно пишуть
І зараз нічого, якщо ми про Київ
В Харкові інша ситуація, але то не ракети
І зараз нічого, якщо ми про Київ
diamond_shop• 13 октября в 22:10
Ответ дляSantaMonika
А що буде ? Поки тихо
Не в курсі
теж не в курсі, а підвищена загроза завжди, якби я на то зважала, жила б у подвалі мабуть усю війну
diamond_shop• 13 октября в 22:11
Ответ дляЧупакабраЗеБест
не краща ідея ховатися на заводі, хіба такому, де вниз 5-6 поверхів як на Азовсталі