Пацаааааааан• сегодня в 09:47
Украинские старшеклассники массово бегут от мобилизации за границу
Заявил доцент Киевского национального университета имени Тараса Шевченко и блогер Михаил Высоцкий в интервью ТСН.
"11-е классы полупустые, потому что целыми классами ребята едут учиться за границу. Ситуация с набором по специальности, где было много ребят, очень сложная. Некоторые матери вывозят парней сейчас, потому что опасаются, что потом они не смогут выехать. Сейчас недобор почти по всем инженерным и техническим специальностям", - рассказал Высоцкий.
В то же время украинская блогер говорила, что юноши-школьники массово покидают Украину.
Тем временем военный аналитик сообщил, что страны Европы требуют от президента Владимира Зеленского снизить возраст мобилизации граждан Украины для продолжения поставок оружия.
Strana. ua
Сирожено_пирожено• сегодня в 10:16
Ответ дляЗнаю бакси
ужасе!
а кто жопу династии будет прикрывать? бабы?
Советчицы должны проявить себя. Только болтают сутками, даже донатить перестали.
Редкие кадры исторической кинохроники:
Старинный трескучий патефон, играет ’Бурятский вальс’, потертая дергающаяся пленка с заментной желтизной и царапинами. Маня в шинели, в руках трехлинейка с примкнутым штыком, на ногах ботинки с обмотками фасона 1918 года, на голове бескозырка с надписью ’Виват, Ермак, Виват’ на околыше, взгляд дерзкий и решительный
to be continued
Редкие кадры исторической кинохроники:
to be continued
Ужгород• сегодня в 10:25
да.да. в нас 3 11 класи .Київ. вступників у цьому році на 100 тис більше ніж у минулому (оф.дані за кількістю створених кабінетів)+ 18 тис буде вступати в укр.вузи із-за кордону. Так погано..так погано....
Кнопус• сегодня в 10:27
Ответ дляФея_3уровень
Какая украинская блогер говорила, какой военный аналитик сообщил, страна юа, как обычно, в своем репертуаре.
Знаете сколько у нас много военных аналитиков и экспертов в разных областях ? Вот марафону уже 4 года и каждый день в гостях то эксперт то аналитик, и каждый день новые. Вот интересно, где они были до войны
Весотехник• сегодня в 10:28
Правильно делают, особенно, если эти 4 года готовились к поступлению за границей.
Позитивна• сегодня в 10:31
Ответ дляLove_Love_Love_
А мали б на фронт бігти?
А ви хіба не за це тут на форумі воюєте? Чи хто тоді по вашому має на фррнт бігти?
Love_Love_Love_• сегодня в 10:34
Ответ дляПозитивна
Ви там в псіхушці в себе слідкуйте за що воюєте
Фея_3уровень• сегодня в 10:36
Ответ дляКнопус
И при этом очень часто эти эксперты и аналитики друг другу противоречат.
Чарівна патика• сегодня в 10:39
Ответ дляНу ниче се
По-перше, випускників не мобілізують.
По-друге, щось не бачила пустих 11 класів, працюю в сфері освіти.
Той, хто хоче виїхати, виїжджають після закінчення школи чи навіть 1-го курсу універа.
по-перше не мобілізують сьогодні,завтра по іншому.
по-друге ми вивезли всіх своїх дітей один вже в університет місцевий
по-третє-у них є шанс на нормальне життя, і не тут
жінка незаміжня• сегодня в 10:40
Ответ дляУжгород
Ну так и много ВПО поступает в Киеве. Эта статистика ни о чем не говорит.
И что это за учёба онлайн?
сою не люблю• сегодня в 10:40
Ответ дляжінка незаміжня
А мой не хочет выезжать и всё
Никакими уговорами, объяснениями, примерами....
Любовь?
жінка незаміжня• сегодня в 10:40
Ответ дляНу ниче се
По-перше, випускників не мобілізують.
Вы сами своих вывезли и про какую-то статистику рассказываете
ДелайКак_Я• сегодня в 10:42
Ответ дляТам-тарарам
Правильно роблять
Что тут правильного? Сейчас твориться История
ДелайКак_Я• сегодня в 10:43
Ответ дляПацаааааааан
Спасают детей от власти желающей пустить их на фарш
Пускает на фарш Путин и русня а не украинская власть
Мая твая не панимать• сегодня в 10:43
Ответ дляДелайКак_Я
Вот вы и творите,а детям жить надо,а не сдыхать за историю.
ДелайКак_Я• сегодня в 10:44
Ответ дляЗнаю бакси
ужасе!
Хотите под русню лечь ?
Мая твая не панимать• сегодня в 10:45
Ответ дляДелайКак_Я
Хотите под русню лечь ?
Русня уже из двух зол кажется меньше.
Заліковий троль• сегодня в 10:47
Вчерашний дип стейт видели? Донбасс все равно сдают, но при этом на переговорах дули щеки…
Чтоб не бежали дети из страны нужно заканчивать эту бойню
Заліковий троль• сегодня в 10:48
Ответ дляДелайКак_Я
Да вы что?
ДелайКак_Я• сегодня в 10:48
Ответ дляМая твая не панимать
Русня уже из двух зол кажется меньше.
После Бучи и после того как русня геноцидит ракетами и дронами украинцев 4 года ? У вас Стокгольмский Синдром?
Мая твая не панимать• сегодня в 10:49
Ответ дляДелайКак_Я
Нет,у меня трезвый взгляд на происходящее.***ОФІЦІЙНА ЗАЯВА
425 окремого штурмового полку «Скеля»
У зв’язку з публікацією матеріалу на Суспільному щодо смертей військовослужбовців, які проходили службу у 425 окремому штурмовому полку «Скеля», командування полку вважає за необхідне заявити наступне.
Передусім висловлюємо щирі співчуття родинам загиблих військовослужбовців. Смерть кожного бійця є трагедією для його близьких, побратимів та всього підрозділу. Жодна втрата не може бути формальністю, і кожен такий випадок потребує максимальної уваги та встановлення всіх обставин.
Командування полку зацікавлене у повному, об’єктивному та неупередженому з’ясуванні причин кожного випадку смерті військовослужбовців, про які йдеться у матеріалі. З цією метою полк вже взаємодіє з відповідними правоохоронними органами та іншими уповноваженими структурами. Полк зацікавлений у повному встановленні обставин, задля чого були проведені додаткові перевірки.
Щодо інформації про можливе неналежне поводження з військовослужбовцями, зокрема можливого побиття або порушення умов утримання, то кожен такий випадок підлягає в полку обов’язковій перевірці. Принципова позиція командування: у разі підтвердження таких випадків винні особи мають притягатися до відповідальності згідно з чинним законодавством.
Разом із цим звертаємо увагу, що у матеріалі наведено кілька різних випадків, кожен з яких має свої обставини та потребує окремого аналізу. Щодо згаданих у статті випадків повідомляємо наступне.
Так про Ярослава Мокрія сестра розповідає у статті, що він «мав слабке здоров’я». До його смерті призвела схована патологія, якої не було виявлено при проходженні ВЛК, а саме: хронічна легенева недостатність, хронічна обструктивна хвороба легень.
Про Петра Данильцева у тексті йдеться, що ВЛК діагностувала у нього симптоматичну гіпертензію. Причиною його смерті стала схована патологія, якої не було виявлено при проходженні ВЛК, а саме: гостра серцева недостатність, атеросклеротичний кардіосклероз.
Брат Василя Войчука розповів журналістам, що щойномобілізований «не мав здоров’я». Далі у тексті згадується побиття та зміщений від удару череп. Інформація про можливі тілесні ушкодження перевірялася слідчими органами, за попередньою інформацією тілесних ушкоджень виявлено не було. Причиною смерті визначено сховану патологію, якої не було виявлено при проходженні ВЛК, а саме: епієма плеври зліва, гостра легенево-серцева недостатність.
Віталій Карат під час проходження служби намагався скоїти СЗЧ. Під час його пошуку був виявлений високо на сосні. Після спілкування вирішив спуститися, але впав з неї. Далі під час рентгену у нього було виявлено перелом двох ребер та пневмонія, через що був госпіталізований до лікарні у Павлограді. Що з ним сталось надалі у медичному закладі уточнюється у взаємодії з відповідною установою. Причина смерті: недокрів´я органів, переломи ребер, закрита тупа травма грудної клітки, ушкодження внаслідок контакту з тупим предметом.
Василь Цюрко помер через гостру серцево-судинну недостатність, атеросклеротичну хворобу серця. За фактом цієї смерті відкрите провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України. Зазначена причина смерті: гостра серцево-судинна недостатність, атеросклеротична хвороба серця.
Отже, за наявною на цей момент інформацією, частина випадків пов’язана зі складним медичним станом військовослужбовців.
Розуміємо, що подібні випадки викликають значний суспільний резонанс і тривогу серед родин військовослужбовців. Саме тому командування полку відкрите до співпраці із засобами масової інформації, готове надавати перевірену інформацію в межах, дозволених законодавством та вимогами безпеки, а також сприяти об’єктивному висвітленню ситуації.
Командування 425 окремого штурмового полку «Скеля» забезпечить повне сприяння перевіркам та інформуватиме суспільство про їх результати.
425 окремого штурмового полку «Скеля»
Кнопус• сегодня в 10:51
Ответ дляДелайКак_Я
Когда ребенок видит как тащат мужика в бус как вы это объясняете ? Кто там хороший и кто плохой ? Я, например, вообще не понимаю как воспитывать в этом хаосе детей. И не понимаю зачем политику, войну и прочее дерьмо тащат в школу. Недавно показывали как младшие классы плели браслеты из ленточек воинам. Зачем это цирк? Нахера они нужны воинам. Эта клоунада с донатами, пока Ермаку быстро залог насобирали. Как все это объяснять детям ? Как им объяснить что такое правовое государство, если они его не видели никогда И кто вырастет из тех, кто остался в таком государстве где ни прав, ни законов
Кнопус• сегодня в 10:52
Ответ дляМая твая не панимать
425 окремого штурмового полку «Скеля»
А вы знали что в частях и учебках при проверках прячут людей 50+? Чтобы проверяющие из и не видели