Чупокабра• 14 октября 2025

Господарі, дачники, задоволені врожаєм цього року

Покажіть ваші врожаї, яблучка, грушки, гарбузи, консервацію. Квіти.
когдадеЦкие• 14 октября 2025
Да, довольна.
Вам картошку в мешках сфотать?
автор Чупокабра • 14 октября 2025
можна, краще на картоплю подивитися, а то не має сьогодні що і глянути, одні теми про совок. Туди і заходити не хочу
автор Чупокабра • 14 октября 2025
палка-копалка• 14 октября 2025
Ні. Дерева не вродили, 1 сливка і 5 яблук. Помідори ледь-ледь в середині вересня почали дозрівати, багатотзелених лишилося. Є кущі, які так і не дозріли. Не розумію чому так, ніби ранні сорти садила, і ніби не дуже пізно висадила вгрунт (пізно, але не дуже, вже так садила в 2022 і врожай був офігенський)
автор Чупокабра • 14 октября 2025
Ответ дляпалка-копалка
А що вродило? Може кабачки? Може піони чи троянди гарно квітли?
котопёс• 14 октября 2025
Все нормально,як і щороку.Консервація в кладовці,багато не закручую.Різного по пару баночок,від варення до білих грибів,штук 50 буде.Дітям студентам передаю.
булоТАЙминуло• 14 октября 2025
У нас ніфіга не було.
ФруктЕщеТот• 14 октября 2025
У всех столько всего выросло, а тут как был 1,5 так и остался. Даже до двойки не дотягивает. И так который год.
СережкинаЯ• 14 октября 2025
Щось вродило, але загалом рік не вдалий для врожаю
ТебеОноНадось• 14 октября 2025
Яблук у нас майже не було. Багато груш, персиків, слив. Помідори хороші і навіть не хворіли) досі висять зелені, але вже не поспіють)
палка-копалка• 14 октября 2025
Ответ дляЧупокабра
В мене не великий город, 0.1 сотка, так, для душі поковирятися і не дуже втомитися. Огірки нормально родили. Газон гарно почував себе 😄
Квіти шось не дуже почувалися. Айстра якісь дохлі, піони 1 не цвів, пересадила вже вище його, бо як глибоко то не цвіте. Троянда та лаванда гарні були.
Базилік 2 раза пересаджувала-хтось їв розсаду (підозрюю що равлики, але вони не були застукані на місці злочину ну)
Весняний Марафон• 14 октября 2025
Мої томати. Сьогодні прийдеться все зривати, бо на середу передають заморозки
Гомосноб• 14 октября 2025
Ответ дляЧупокабра
фото
в вас дуже гарна яблуня, просто райська, як з картини, та й гарбузи з сливами красунчики
Весняний Марафон• 14 октября 2025
І це тільки частина того, що у мене росте. В цьому році дуже гарний болгарський перець на гребнях був. Такі красунчики, а я не сфотографувала.
ПочтальЁнша• 14 октября 2025
Ответ дляВесняний Марафон
Скільки праці і любові до землі
Весняний Марафон• 14 октября 2025
Ответ дляПочтальЁнша
Скільки праці і любові до землі
Дякую ❤️🥰
Вічний двигун• 14 октября 2025
Врожаєм лохини та малини дуже задоволена, черешня гарна, велика була. А от помідори та огірки це жах. 3 кущі картоплі за гойдалкою викопаю на цьому тижні 😂 Ще була гарна полуниця.
Перемелица• 14 октября 2025
Не покажу,бо наврочать і банки позривають.
Урожай хороший,слава Богу,треба ще яблук наквасити
БлинчикБезСметанки• 14 октября 2025
Поганий рік. Спочатку сніг серед квітня, коли половина дерев вже повідцвітали, потім дощ, потім мороз, потім холоднеча(
А потім спека все літо під +40 і 2 доща з червня по вересень(
Тому урожай так собі.
Було багато абрикосів, зараз винограду просто завались. Більш-менш були персики, відра 3.
Зізіфуса багато. Трохи огірків, трохи черрі.
Руккола і шпинат були хороші.
Все решта просто жахливе - чорний принц і волове серце розміром з сірникову коробку, вишні і черешні хробачливі всі до однієї, гранат підмерз, інжир підмерз і познущався, аж 2 плода(
Цибуля і часник як арахіс, кукурудза на попкорн як мізинець, груші як для мініпутів, сливи такі самі, полуниця і малина погоріли...
Не знаю, що буде далі. Південь перетворюється на пустелю, навіть крапля не рятує ситуацію, тому що вода відходить глибше і напора води зі скважини геть немає.
Фоток цього піз**ця навіть робити не хотілось.
Моль Моллівна• 14 октября 2025
Полтавська область -хороша картопля, цибуля, малина, ожина, виноград, томати.
Чернігівська- спочатку померзло, потім побило градом, мали бути хороші яблука. Була лише полуниця. Вишні було багато, але збирали на землі. І морква непогана.
автор Чупокабра • 14 октября 2025
Ответ дляВесняний Марафон
Оце у вас шикарний врожай
Бесбардак• 14 октября 2025
Хто там такой довольный? Лето было холодное, весна морозная, урожаи низкие очень.
Перемелица• 14 октября 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Тому урожай так собі.
Руккола і шпинат були хороші.
Я теж бачу,що проблема буде.
Глобальна.
Води не хватає.
VIP Mama• 14 октября 2025
У нас зовсім невеликий (це усвідомлений вибір!) город. І я рада і задоволена всьому, що він нам дає. Цього року зовсім не купували у сезон огірки, кабачки, помідори, зелень. Малинку чоловік досі збирає на сніданок( на останньому фото збір цієї неділі).Роза тішить, навіть на зріз у вазу були не на шкоду клумбі. А гортензія не зацвіла, але це я нашкодила: зрізала її, а цей вид не треба було обрізати. Я любитель-початківець покапатися в землі, тому багато чому вчуся і на своїх помилках.
Рогнеда Карповна• 14 октября 2025
У меня грецких орехов полно , задолбалась собирать . Гладиолусы сдурели - цветут в октябре .
svetolino• 14 октября 2025
Ответ дляТебеОноНадось
В цьому році зелені помідори гарно дозрівають дома . Раніше чорніли. Диво.. все як завжди і сорти і помідори. Але почали дозрівати у вересні😩😁,дощі завадили. . Яблук і груш не було. Вишні, черешні, персики і сливи добре. Кущи погано. Виноград зібрати не можна ,кожен день дощ. А урожай великий, мабуть піде на добриво 😩
ТебеОноНадось• 14 октября 2025
Ответ дляsvetolino
Піду зірву помідори) бо красиві і смачні, коли стиглі)
автор Чупокабра • 14 октября 2025
Ответ дляТебеОноНадось
Кладіть серед зелених пару червоних, тоді достигають інші. Так свекруха робить. Каже що результативно
Уси Пуси• 14 октября 2025
А я вцілому задоволена врожаєм. Перший рік садила тут город 6 соток. Помідор вродило багато, рясно, тай досі їмо. Найулюбленіші - це з гномів полосаті Конфеті. Ще баклажан 2десятка росади купила, то було приблизно 25-30кг. Перець купувала насіння - тож замість 2-3 сортів виросла цікава суміш взагалі нових і врожайних сортів. Огірки - вже багато років тільки з проф.пакетів -до морозів родили, але похворіли дуже. Гарний врожай картоплі - в нас насіннева була куплена, тож нові сорти мені сподобалися.
Черешень багато було, 2 столові сорти винограду весь час обробляли, то вони за 15 років порадували врожаєм ( а так без догляду хвороби врожай нищили).
З категорії ’провал року’- це кавуни. Хоч ті що в землю посаджені були, хоч ті що росадою - нічого нормального не виросло не зважаючи на догляд. Ну і дині всі майже похворіли.
TANYA 0 0 0 0• 14 октября 2025
Ответ дляПеремелица
Скажіть рецепт квашених яблук