Чупокабра• 14 октября 2025
Господарі, дачники, задоволені врожаєм цього року
Покажіть ваші врожаї, яблучка, грушки, гарбузи, консервацію. Квіти.
Чупокабра
• 14 октября 2025
можна, краще на картоплю подивитися, а то не має сьогодні що і глянути, одні теми про совок. Туди і заходити не хочу
палка-копалка• 14 октября 2025
Ні. Дерева не вродили, 1 сливка і 5 яблук. Помідори ледь-ледь в середині вересня почали дозрівати, багатотзелених лишилося. Є кущі, які так і не дозріли. Не розумію чому так, ніби ранні сорти садила, і ніби не дуже пізно висадила вгрунт (пізно, але не дуже, вже так садила в 2022 і врожай був офігенський)
Чупокабра
• 14 октября 2025
Ответ дляпалка-копалка
А що вродило? Може кабачки? Може піони чи троянди гарно квітли?
котопёс• 14 октября 2025
Все нормально,як і щороку.Консервація в кладовці,багато не закручую.Різного по пару баночок,від варення до білих грибів,штук 50 буде.Дітям студентам передаю.
ФруктЕщеТот• 14 октября 2025
У всех столько всего выросло, а тут как был 1,5 так и остался. Даже до двойки не дотягивает. И так который год.
ТебеОноНадось• 14 октября 2025
Яблук у нас майже не було. Багато груш, персиків, слив. Помідори хороші і навіть не хворіли) досі висять зелені, але вже не поспіють)
палка-копалка• 14 октября 2025
Ответ дляЧупокабра
В мене не великий город, 0.1 сотка, так, для душі поковирятися і не дуже втомитися. Огірки нормально родили. Газон гарно почував себе 😄
Квіти шось не дуже почувалися. Айстра якісь дохлі, піони 1 не цвів, пересадила вже вище його, бо як глибоко то не цвіте. Троянда та лаванда гарні були.
Базилік 2 раза пересаджувала-хтось їв розсаду (підозрюю що равлики, але вони не були застукані на місці злочину ну)
Весняний Марафон• 14 октября 2025
Гомосноб• 14 октября 2025
Ответ дляЧупокабра
фото
в вас дуже гарна яблуня, просто райська, як з картини, та й гарбузи з сливами красунчики
Весняний Марафон• 14 октября 2025
І це тільки частина того, що у мене росте. В цьому році дуже гарний болгарський перець на гребнях був. Такі красунчики, а я не сфотографувала.
ПочтальЁнша• 14 октября 2025
Ответ дляВесняний Марафон
Скільки праці і любові до землі
Вічний двигун• 14 октября 2025
Врожаєм лохини та малини дуже задоволена, черешня гарна, велика була. А от помідори та огірки це жах. 3 кущі картоплі за гойдалкою викопаю на цьому тижні 😂 Ще була гарна полуниця.
Перемелица• 14 октября 2025
Не покажу,бо наврочать і банки позривають.
Урожай хороший,слава Богу,треба ще яблук наквасити
БлинчикБезСметанки• 14 октября 2025
Поганий рік. Спочатку сніг серед квітня, коли половина дерев вже повідцвітали, потім дощ, потім мороз, потім холоднеча(
А потім спека все літо під +40 і 2 доща з червня по вересень(
Тому урожай так собі.
Було багато абрикосів, зараз винограду просто завались. Більш-менш були персики, відра 3.
Зізіфуса багато. Трохи огірків, трохи черрі.
Руккола і шпинат були хороші.
Все решта просто жахливе - чорний принц і волове серце розміром з сірникову коробку, вишні і черешні хробачливі всі до однієї, гранат підмерз, інжир підмерз і познущався, аж 2 плода(
Цибуля і часник як арахіс, кукурудза на попкорн як мізинець, груші як для мініпутів, сливи такі самі, полуниця і малина погоріли...
Не знаю, що буде далі. Південь перетворюється на пустелю, навіть крапля не рятує ситуацію, тому що вода відходить глибше і напора води зі скважини геть немає.
Фоток цього піз**ця навіть робити не хотілось.
Тому урожай так собі.
Руккола і шпинат були хороші.
Моль Моллівна• 14 октября 2025
Полтавська область -хороша картопля, цибуля, малина, ожина, виноград, томати.
Чернігівська- спочатку померзло, потім побило градом, мали бути хороші яблука. Була лише полуниця. Вишні було багато, але збирали на землі. І морква непогана.
Чупокабра
• 14 октября 2025
Ответ дляВесняний Марафон
Оце у вас шикарний врожай
Бесбардак• 14 октября 2025
Хто там такой довольный? Лето было холодное, весна морозная, урожаи низкие очень.
Перемелица• 14 октября 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Тому урожай так собі.
Руккола і шпинат були хороші.
Тому урожай так собі.
Руккола і шпинат були хороші.
Я теж бачу,що проблема буде.
Глобальна.
Води не хватає.
Глобальна.
Води не хватає.
У нас зовсім невеликий (це усвідомлений вибір!) город. І я рада і задоволена всьому, що він нам дає. Цього року зовсім не купували у сезон огірки, кабачки, помідори, зелень. Малинку чоловік досі збирає на сніданок( на останньому фото збір цієї неділі).Роза тішить, навіть на зріз у вазу були не на шкоду клумбі. А гортензія не зацвіла, але це я нашкодила: зрізала її, а цей вид не треба було обрізати. Я любитель-початківець покапатися в землі, тому багато чому вчуся і на своїх помилках.
Рогнеда Карповна• 14 октября 2025
У меня грецких орехов полно , задолбалась собирать . Гладиолусы сдурели - цветут в октябре .
Ответ дляТебеОноНадось
В цьому році зелені помідори гарно дозрівають дома . Раніше чорніли. Диво.. все як завжди і сорти і помідори. Але почали дозрівати у вересні😩😁,дощі завадили. . Яблук і груш не було. Вишні, черешні, персики і сливи добре. Кущи погано. Виноград зібрати не можна ,кожен день дощ. А урожай великий, мабуть піде на добриво 😩
ТебеОноНадось• 14 октября 2025
Ответ дляsvetolino
Піду зірву помідори) бо красиві і смачні, коли стиглі)
Чупокабра
• 14 октября 2025
Ответ дляТебеОноНадось
Кладіть серед зелених пару червоних, тоді достигають інші. Так свекруха робить. Каже що результативно
Уси Пуси• 14 октября 2025
А я вцілому задоволена врожаєм. Перший рік садила тут город 6 соток. Помідор вродило багато, рясно, тай досі їмо. Найулюбленіші - це з гномів полосаті Конфеті. Ще баклажан 2десятка росади купила, то було приблизно 25-30кг. Перець купувала насіння - тож замість 2-3 сортів виросла цікава суміш взагалі нових і врожайних сортів. Огірки - вже багато років тільки з проф.пакетів -до морозів родили, але похворіли дуже. Гарний врожай картоплі - в нас насіннева була куплена, тож нові сорти мені сподобалися.
Черешень багато було, 2 столові сорти винограду весь час обробляли, то вони за 15 років порадували врожаєм ( а так без догляду хвороби врожай нищили).
З категорії ’провал року’- це кавуни. Хоч ті що в землю посаджені були, хоч ті що росадою - нічого нормального не виросло не зважаючи на догляд. Ну і дині всі майже похворіли.
TANYA 0 0 0 0• 14 октября 2025
Ответ дляПеремелица
Скажіть рецепт квашених яблук