Галя-краля• 14 октября в 11:04
Який серіал підійде для перегляду з підлітком, щоб було цікаво обом?
Неновая почта• 14 октября в 11:05
Дивлячись, що любить ваш підліток.
Ми з донькою фанати Stranger things.
СпайдерВумен• 14 октября в 11:05
любой, если вы вместе смотрите фильмы
мои давно со мной ничего не смотрят
Копирайторша• 14 октября в 11:08
Ну мы с дочкой сейчас Мост шведско-датский смотрим. До того была Мисс Марпл. Подумываем, не пересмотреть ли ТБВ и не досмотреть ли Сладкоежку, а то потеряли после 1 сезона. Ждем оч странные дела и бриджертонов.
Конотопська відьма• 14 октября в 11:08
Мій зі мною аніме дивиться
А так можна спробувати Stranger things, Венздей, Мандалорець, 10 королівство, Альф, Теорія великого вибуху, дитинство Шелдона.. взагалі все залежить від смаків підлітка, віку, статі )
Пишу з калідору• 14 октября в 11:10
Ответ дляНеновая почта
Дивлячись, що любить ваш підліток.
Ми з донькою фанати Stranger things.
Ми теж родиною дивились.
БолеИменее• 14 октября в 11:27
У мене хлопець, 15 р. Дивились із останнього : Шерлока, Алхімію душ, Аватар короля, Хід королеви.
Залежить від того,що подобається саме вашій дитині.
Щаслива Я• 14 октября в 11:40
Ми дивилися Як я зустрів вашу маму, Клініка, Американська сімейка, Касл. Зараз доньці 14 вже дуже рідко можна затягнути на перегляд разом. Навіть Венсдей 2 осилили разом тільки 4 серії, інші - окремо
Невидимка• 14 октября в 11:44
Доктор кто. На все зимние праздники хватит. Первый сезон надо просто пережить, он отличается, дальше очень интересно, просто чтоб знать завязку истории,все же рекомендую смотреть. Фантастика, космос, путешествия во времени, со смыслом.
Цікавий писочок• 14 октября в 12:03
Мы вместе смотрели и Шерлока, и Никербокер, и Медленных лошадей.
Бачу_майбутнє• 14 октября в 12:22
Ответ дляКопирайторша
У нас ТБВ взагалі вкладка не закривається)
Можемо дивитися з будь-якого моменту)
язззззь!!!• 14 октября в 15:03
Дитинство Шелдона, Доктор Хто, Ключі Локків, Академія амбрелла, Салаги