мистерЛяпсус• 14 октября 2025
Син розсік міжбрівку. Як зменшити видимість шраму?
Сину 10 років, упав і розсік міжбрівку, зашили. В четвер будуть знімати шви. Чим можна обробляти чи щось клеїти на шрам, щоб його менше було видно в майбутньому.
Клеїти, я маю на увазі, пластирі рекламують силіконові, які зменшують шрами. Якщо це правда
Цвірінь• 14 октября 2025
Є заживляючі креми чи мазі від шрамів, типу Келокод. Через пару місяців зробіть лазерне шліфування у клініці і все буде мінімально видно
Поумничка• 14 октября 2025
Контратубекс мазь
Але моєму не допомогло, в нього кожа схильна до того, що шрами залишаються
Реанимация• 14 октября 2025
Тю вон Харрисон Форд со шрамом в фильмах снимался и еще как успешно.
А вообще лазерную шлифовку можно сделать со временем.
мистерЛяпсус
• 14 октября 2025
Ответ дляВасилина Семеніч
Вы еще шрам не видели. Может там все не так страшно
Может и не страшно, просто место такое, активная мимика между бровями. В любом случае будет залом
мистерЛяпсус
• 14 октября 2025
Ответ дляВасилина Семеніч
Соседу такое покупала-у него шрамы после ранений.
у нас продается? какой то иностранный
Василина Семеніч• 14 октября 2025
Ответ длямистерЛяпсус
у нас продается? какой то иностранный
Продаётся.
Но я покупала в Германии и передавала.
мистерЛяпсус
• 14 октября 2025
Ответ дляВасилина Семеніч
Продаётся.
Но я покупала в Германии и передавала.
Спасибо. Помог?
Василина Семеніч• 14 октября 2025
Ответ длямистерЛяпсус
Спасибо. Помог?
Говорят, что да. Но ему надо было для предотвращения келоидных рубцов. Мазь советовал врач
90x60x90• 14 октября 2025
Треба було ще коли шви накладали дати грошиків, щоб зробили косметичний шов. Його б майбутньому взагалі видно не було б.
мистерЛяпсус
• 14 октября 2025
Ответ для90x60x90
та дала грошиків. Лікар сказав, що дуже глибока рана і могли потрапити бактерії, тому шив звичайними нитками щоб виходила рідина. Якось так
Луковая• 14 октября 2025
Не раніше ніж через 3 неділі після зняття шва можна починати користуватися кремами, контратубекс, no scar, sutricon пластирі, на пластирі може бути алергія , з ними обережно. Я якраз зараз користуюся
90x60x90• 14 октября 2025
Ответ длямистерЛяпсус
Там техніка швів інша. Може ц не залишиться шраму. Контратубекс хвалять, але самі розумієте що тут важливий ’ісходнік’. З дуже грубим шрамом ніщо не впорається
мистерЛяпсус
• 14 октября 2025
Ответ для90x60x90
дуже надіюся, що буде норм. Виплакла вже всі очі
мистерЛяпсус
• 14 октября 2025
Ответ дляЛуковая
Дякую. А можна користувтися і пластирем і кремом?
Злюсь до кипіння• 14 октября 2025
Ответ дляВасилина Семеніч
Плюсуюсь,купувала тут,привозять. Донька рубанула верхню губу,шва на накладали,після заживання була червона смужка,яка йшла з губи на шкіру. Після заживання почала мазати келофібразе. Не знаю,чи помогло. Я так понікувала,що повезла дівчинку в Богомольця до дерматолога. Там запевнили,що через пару років шрам стане майже непомітний,так і вийшло. Через 3роки став малопомітний,зараз дитині 13-то треба довго приглядатися.
Син рубанув біля ока,розсічення не було,але була як вмятина смужкою. 17 років- дійсно наче дрібний м´яз порушився,бо є залом малопомітний.
мистерЛяпсус
• 14 октября 2025
Ответ дляЗлюсь до кипіння
ці діти поки виростуть, можна зійти з розуму
Злюсь до кипіння• 14 октября 2025
Ответ для90x60x90
Неправда,шрама дійсно нема, але тягнуться порушені м´язи. Думаю,що лікар зробив на совість,аби рана гнила на косметичному шві,,то повірте,там би кратери були потім.
мистерЛяпсус
• 14 октября 2025
може якісь ще процедури сожна робити? електрофорез чи УВЧ. Хочеться поки свіжий рубець буде, зробити якнайбільше
Злюсь до кипіння• 14 октября 2025
Ответ длямистерЛяпсус
Ви в Києві?
Василина Семеніч• 14 октября 2025
Ответ длямистерЛяпсус
Да, радуйтесь, что просто шрамом обошлось.
Дочери в 5 лет руку со смещением поломали. Мальчик на нее на батуте прыгнул сверху. Слава Богу, что просто под наркозом собрали.
мистерЛяпсус
• 14 октября 2025
Ответ дляВасилина Семеніч
Я радуюсь, поверьте. Сын занимался футболом и переломов со смещением нам хватило. Просто лицо это совсем другая история
Василина Семеніч• 14 октября 2025
Ответ длямистерЛяпсус
И? У меня шрам на лице над губой. И я-девочка, сейчас уже тётенька. Никто меня шрамом не упрекал. За характер, за рост, за длинные ноги, за большие карие глаза, за имя-’выдрачивали’. За шрамы никто никогда ничего не говорил.