мистерЛяпсус• 14 октября 2025

Син розсік міжбрівку. Як зменшити видимість шраму?

Сину 10 років, упав і розсік міжбрівку, зашили. В четвер будуть знімати шви. Чим можна обробляти чи щось клеїти на шрам, щоб його менше було видно в майбутньому.
Клеїти, я маю на увазі, пластирі рекламують силіконові, які зменшують шрами. Якщо це правда
Злюсь до кипіння• 14 октября 2025
Ви не несіть яйце поки -увч, форези і тд. Не треба там нічого робити поки не заживе нормально. У дітей заживає феноменально,плюс там харчування кров´ю гарне,це ж голова. Кажу як мама дівчинки,яка страшно несла яйце. І хотіла зробити усе на світі. Природа зробить своє,з початком статевого дозрівання той шрам стане майже непомітний,так,залом лишиться для міміки. Якщо страшно- через місяць поїдьте в клініку богомольця,вас проконсультують як доглядати і шо робити. Мене заспокоїли і сказали поки нічого не робити,потім модна буде обробляти,лазер і тд,якщо не влаштує вигляд.
Луковая• 14 октября 2025
Ответ длямистерЛяпсус
Дякую. А можна користувтися і пластирем і кремом?
По інструкції пластир треба носити безперервно близько 3-х місяців , краще змінювати кожного дня, але можна і до 3-4 днів тримати, його майже не видно на обличчі , він тоненький. Але я користуюся і кремом і пластиром , після блефаропластики верхніх повік , на внутрішню частину повіки -крем, на зовнішню - пластир, бо по всій довжині швів пластир не зручно приклеїти
автор мистерЛяпсус • 14 октября 2025
Ответ дляВасилина Семеніч
И? У меня шрам на лице над губой. И я-девочка, сейчас уже тётенька. Никто меня шрамом не упрекал. За характер, за рост, за длинные ноги, за большие карие глаза, за имя-’выдрачивали’. За шрамы никто никогда ничего не говорил.
Все люди разные и реакция тоже разная. Мне было тяжело. Я хочу сделать все возможное, что от меня зависит. Для себя, в первую очередь. Сын, как раз, не парится
Василина Семеніч• 14 октября 2025
Ответ длямистерЛяпсус
У меня тоже есть дети. И как мама,я Вас прекрасно понимаю. Но не навязывайте свои комплексы ребёнку.
Это мой Вам совет,как человека, у которого шрамы и родимое пятно, в виде синяка, на часть спины и руки.
автор мистерЛяпсус • 14 октября 2025
Ответ дляВасилина Семеніч
Я ему не озвучиваю свои переживания. Для него все ок.
Василина Семеніч• 14 октября 2025
Ответ длямистерЛяпсус
У дочек после ветрянки осталось по пару шрамиков-корки были огромные и сами , до конца не зажив, поотпадали. Я узнала по поводу лазера, то сказали , что не раньше 16-18.
Это если Вы вдруг надумаете.
Суцільна зрада• 14 октября 2025
После ветрянки у дочки был глубокий шрам на щеке. Помог контрактубекс
Советовала педиатр.
Но я мазала ежедневно, не пропуская и больше месяца.
Начала сразу.
Суцільна зрада• 14 октября 2025
Ответ дляВасилина Семеніч
Да причём здесь комплексы? )
Человек хочет уменьшить последствия. И это нормально. После операции тоже многие мажут мазью, чтоб уменьшить шрам. У каждого комплекс должен появиться что ли? 🤦‍♀️
автор мистерЛяпсус • 14 октября 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Да причём здесь комплексы? )
Спасибо
автор мистерЛяпсус • 14 октября 2025
Ответ дляВасилина Семеніч
Это если Вы вдруг надумаете.
Про лазер думаю, но понимаю, что сейчас можно крема или пластырь
Суцільна зрада• 14 октября 2025
Ответ длямистерЛяпсус
фото
Не переживайте. Когда затянется и заживёт все, начните мазать мазью. Все будет хорошо, кожа молодая. У дочки на глазах шрам от ветрянки (как дырка) уменьшался. Будете снимать швы, спросите у доктора еще, может он какую-то получше мазью посоветует.