Меряю от 0• 14 октября 2025
Як зробити вікно у кімнаті непрозорим?
Дратує панорама за вікном. Може є в когось варіанти, як гарно ( і недорого) зробити скло непрозорим, не втрачаючи при цьому світла.
НЛОша• 14 октября 2025
їз недорого і недовговічно - бачила клеють на крохмаль тюль.
скоро новий рік - можете зимові малюнки починати малювати ( біла гуаш).
ну і більш кардинально - саклеючі плівки . є прозорі але з текстурою.
Меряю от 0
• 14 октября 2025
Також дивилася на ті плівки. Може хтось робив таке? Наскільки менше світла потрапляє в кімнату?. Бо вона і так не сонячна.
Жінка з перцем• 14 октября 2025
У меня в ванной пленка, света нормально, меньше настолько как примерно если белый тюль висит
Меряю от 0
• 14 октября 2025
Ответ дляЖінка з перцем
Вот смотрите, северная сторона в ванной
Дякую. Напевно для мене варіант.
Летюча помилка• 14 октября 2025
Є штори пліссе. Їх можна і зверху тягнути вниз, і знизу вверх. Можна закрити нижню частину, а зверху світло потрапляє.
Меряю от 0
• 14 октября 2025
Ответ дляЛетюча помилка
Штори, жалюзі хіба щось напівпрозоре. Щоб світло попадало, але не видно було всієї ’краси’ за вікном.
Летюча помилка• 14 октября 2025
Ответ дляМеряю от 0
Як на мене тюль вуаль підходить для ваших цілей. Але і плісе фіксуються на різному рівні. Дотягнув їх зиизу до середини і світло є, і нічого не бачите за вікном
Тётя Хрюша• 14 октября 2025
приєднаюсь за плівку. їх в епіцентрі багато різних.
в мене на верхній частині вікна наклеєна кольорова під вітраж. в сонячну погоду дуже прикольно виглядає