Мейк-ап форева• 14 октября в 15:39
Остеохондропатія бугра п´яткової кістки (Хвороба Хаглунда-Шинця)?
Доброго дня! Дівчатка, можливо хтось також має такий діагноз - остеохондропатія бугра п´яткової кістки (Хвороба Хаглунда-Шинця)? Чи змогли вилікувати? Чи можливо прибрали хірургічним шляхом? Фото не моє, але таке ж саме на одній нозі. Вже декілька років турбує, біль при ходьбі. Всім заздалегідь вдячна за поради!
очки_ннадо• 14 октября в 15:44
Як я вас розумію( В мене, правда, не таке саме захворювання, але схоже. Ставили спочатку пяткову шпору (підошвенний фасціїт),робили гормони уколи, ударно-хвильову террапію- нічого(( Мені 47 років, а ходжу наче кривенька качечка, дуже боляче ходити і біль розповзлася за всю стопу. Не знаю вже до якого лікаря йти, це триває вже пятий місяць. причому болі такі, що деякий час навіть до роботи доїхати не могла, з паличкою ходила. Трохи знімає біль тейпування стопі, голеностопу та гомілки кінезопейпами, ходжу вся замотана ними, надоїло так(((
СережкинаЯ• 14 октября в 15:52
Ответ дляочки_ннадо
у вас пяточная шпора?
очки_ннадо• 14 октября в 15:55
Ответ дляСережкинаЯ
у вас пяточная шпора?
спочатку ставили шпору, а зараз навіть вже не знаю
болить не тільки пятка, біль перейшла на всю підошву і навіть верхня частина стопи болить(((
СережкинаЯ• 14 октября в 15:55
Ответ дляочки_ннадо
а к врачам вы обращались?
Мейк-ап форева
• 14 октября в 15:56
Ответ дляочки_ннадо
Мені 42 роки і ось вже пішов 3-й рік, як я страждаю від цієї проблеми. Бувають такі періоди, що ходжу просто зі сльозами на очах. Кульгаю іноді так, що деякі сусіди навіть в мене запитували, що сталось. Пройшла вже й курс рентгенівського опромінення і плазму кололи і нестероїдними-протизапальний препаратами лікували і народні методи також використовувала, але все поки, що не принесло зовсім ніякого результату, нажаль...
СережкинаЯ• 14 октября в 16:02
Ответ дляМейк-ап форева
у вас только хирургия
очки_ннадо• 14 октября в 16:20
Ответ дляСережкинаЯ
а к врачам вы обращались?
в першому коменті я писала, що мені робили уколи та ударно-хвильову
як думаєте, це я у лікаря була чи сама собі робила?
очки_ннадо• 14 октября в 16:21
Ответ дляМейк-ап форева
Думаю у вашому випадку тільки операція допоможе нажаль(
Але нічого про таку не знаю операцію.
Які наслідки та побічні можуть бути(
Але нічого про таку не знаю операцію.
Які наслідки та побічні можуть бути(