Мейк-ап форева• 14 октября в 15:39

Остеохондропатія бугра п´яткової кістки (Хвороба Хаглунда-Шинця)?

Доброго дня! Дівчатка, можливо хтось також має такий діагноз - остеохондропатія бугра п´яткової кістки (Хвороба Хаглунда-Шинця)? Чи змогли вилікувати? Чи можливо прибрали хірургічним шляхом? Фото не моє, але таке ж саме на одній нозі. Вже декілька років турбує, біль при ходьбі. Всім заздалегідь вдячна за поради!
очки_ннадо• 14 октября в 15:44
Як я вас розумію( В мене, правда, не таке саме захворювання, але схоже. Ставили спочатку пяткову шпору (підошвенний фасціїт),робили гормони уколи, ударно-хвильову террапію- нічого(( Мені 47 років, а ходжу наче кривенька качечка, дуже боляче ходити і біль розповзлася за всю стопу. Не знаю вже до якого лікаря йти, це триває вже пятий місяць. причому болі такі, що деякий час навіть до роботи доїхати не могла, з паличкою ходила. Трохи знімає біль тейпування стопі, голеностопу та гомілки кінезопейпами, ходжу вся замотана ними, надоїло так(((
СережкинаЯ• 14 октября в 15:52
Ответ дляочки_ннадо
у вас пяточная шпора?
очки_ннадо• 14 октября в 15:55
Ответ дляСережкинаЯ
у вас пяточная шпора?
спочатку ставили шпору, а зараз навіть вже не знаю
болить не тільки пятка, біль перейшла на всю підошву і навіть верхня частина стопи болить(((
СережкинаЯ• 14 октября в 15:55
Ответ дляочки_ннадо
а к врачам вы обращались?
автор Мейк-ап форева • 14 октября в 15:56
Ответ дляочки_ннадо
Мені 42 роки і ось вже пішов 3-й рік, як я страждаю від цієї проблеми. Бувають такі періоди, що ходжу просто зі сльозами на очах. Кульгаю іноді так, що деякі сусіди навіть в мене запитували, що сталось. Пройшла вже й курс рентгенівського опромінення і плазму кололи і нестероїдними-протизапальний препаратами лікували і народні методи також використовувала, але все поки, що не принесло зовсім ніякого результату, нажаль...
СережкинаЯ• 14 октября в 16:02
Ответ дляМейк-ап форева
у вас только хирургия
очки_ннадо• 14 октября в 16:20
Ответ дляСережкинаЯ
а к врачам вы обращались?
в першому коменті я писала, що мені робили уколи та ударно-хвильову
як думаєте, це я у лікаря була чи сама собі робила?
очки_ннадо• 14 октября в 16:21
Ответ дляМейк-ап форева
Думаю у вашому випадку тільки операція допоможе нажаль(
Але нічого про таку не знаю операцію.
Які наслідки та побічні можуть бути(