Всех в сад• 14 октября в 15:21
Де у Львові знайти кров
Питання , дивне, але як є.
Людина онко хвора, гемоглобін впав до 70.
Позавчора ще знайшли в лікарні , перелили.
На завтра потрібно знов.
Знайомі хто здавав недавно і хто не може бути донором. Лікар каже , що з кров´ю зараз проблематично, бо майже все йде на військових. Як не знайдемо до завтра , то буде щось думати.
На завтра потрібно знов.
100pudov• 14 октября в 15:27
ви питали в лікарні чи є в них платні донори? колись моїй мамі треба була кров, меня зразу запропонували два варіанти: або самій привести донорів або в них є платні, можна заплатити в касу за скільки мені треба і вони самі їх викличуть і все зроблять. Хоча це до війни було ще
Всех в сад
• 14 октября в 15:31
Ответ для100pudov
Питала мама.
Лікар казав , що зараз з цим дуже важко.
Але , якщо не знайдуть , то щось будуть думати.
Проблема в тому, що вже 3 тижні після 2- х операцій, дотепер погано гояться рани і ще один дренаж закінчився.
Білок капаємо, бо теж був критичний .
Тепер гемоглобін впав.
Лікарі кажуть, що ці чинники йдуть на загоєння ран, тому так падають.
Без загоєння не можна починати хімію, боїмось , щоб знов не наросла пухлина чи метастази.
Замкнуте коло:(
Білок капаємо, бо теж був критичний .
Тепер гемоглобін впав.
Замкнуте коло:(
Брюльтик• 14 октября в 15:40
У Полтаві така система - рідні, знайомі здають і кажуть для кого (в незалежності від групи, переливають ту, що треба, а від рідних іде у банк крові).
У вас рідні/знайомі не можуть здати?
КаРаКаТиЦа• 14 октября в 15:40
Ми платили гроші платним донорам, і самі здавали. Лікарня приймає будь яку групу, міняє на потрібну
Love_Love_Love_• 14 октября в 15:41
Завжди була проблема. На Пекарській завжди є люди які здають за гроші
Всех в сад
• 14 октября в 15:49
Ответ дляБрюльтик
У вас рідні/знайомі не можуть здати?
Ні, багато вже старшого віку.
Молодь хто не підлягає здачі, хто вже 1-2 , як здав .
Всех в сад
• 14 октября в 15:49
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Де тих донорів знайти ?
Всех в сад
• 14 октября в 15:50
Ответ дляРепетиторша
Кров знайти можна на станції переливання крові
Колись так.
Зараз лікар каже, що майже все йде на потреби армії.
Всех в сад
• 14 октября в 15:50
Ответ дляKittaa
В фб групі міста писати пропонувати за гроші
Дякую, не подумала .
Кусюче сонечко• 14 октября в 15:52
а у вас нет биофармаплазмы? я когда- то сдавала там, то они просили сдать кровь, а не плазму, и одна другой- еще надо 4 человека найти. может там поспрашивать.
Репетиторша• 14 октября в 15:57
Ответ дляБрюльтик
У вас рідні/знайомі не можуть здати?
В Полтаві просто купували кров на станції. Але це було до війни.
Xвостокрутелка• 14 октября в 16:44
Ответ дляБрюльтик
У вас рідні/знайомі не можуть здати?
В нас на роботі керівник давав обяву. Завжди знаходили донорів
Всех в сад
• 14 октября в 18:11
Ответ дляXвостокрутелка
Людина - пенсіонер. Більшість знайомих теж.
Брюльтик• 14 октября в 18:23
Ответ дляВсех в сад
Ні, багато вже старшого віку.
1) купити
2) дати оголошення в своєму фейсбук чи інстаграм
3) оголошення в місцевих групах
4) лист на колег написати
3) оголошення в місцевих групах
4) лист на колег написати
Xвостокрутелка• 15 октября в 06:08
Ответ дляВсех в сад
Ну серед знайомих у Вас немає працюючих?