Сегодня я не я• 15 октября в 14:09
Можна будь ласка свіженьких історій про побачення і жмота. Або магазин і жмота
Можу розказати теж
Якось запросив в кіно. Купив сам білети, а мені каже «а ти тоді купи попкорн нам по одному і по колі». (Мій рахунок виявився ще й більшим). І їхати наполіг аж в кінотеатр у нього на районі
Блондинка в Законе• 15 октября в 14:13
Ответ дляФіфачка
Колись хлопець на побаченні подарував батон та несвіжу шоколадку.
А зачем батон?)
Лагшмивара• 15 октября в 14:13
Ответ дляБлондинка в Законе
А зачем батон?)
что было дома, то и принес
Фіфачка• 15 октября в 14:17
Ответ дляБлондинка в Законе
А зачем батон?)
Не знаю.
Муж когда-то подарил конфеты, открытку и копченую селедку в одном пакете. ну кроме основного подарка.
Лагшмивара• 15 октября в 14:19
Ответ дляФіфачка
Не знаю.
к селедке молочка бы еще добавил
Плету интриги• 15 октября в 14:33
Він купив квитки, а ви - снеки. В чому проблема ? Наступного разу робіть навпаки (ви - квитки, а він - снеки) та обирайте кінотеатр біля вас
Фіфачка• 15 октября в 14:36
Ответ дляПлету интриги
Наступного разу не буде з таким.
Фіфачка• 15 октября в 14:37
Ответ дляПлету интриги
Если платить пополам или по очереди - лучше с подругами в то кино сходить.
Вбигудях• 15 октября в 14:50
Якось запросили мене на побачення, зустрілися на набережній, походили хвилин 15 по тій набережній, потім він говорить ’давай я куплю пару стиків кофе, яке тобі подобається, поїдемо ближче до тебе знайомитися’ , я різко згадала, що у мене є справи, й пішла...його відразу в ЧС добавила
Плету интриги• 15 октября в 14:55
Ответ дляФіфачка
Мені хлопець потрібен для того, щоб приємно провести час (прогулянки, кіно і т.д.) і для сексу. Якщо автору це не потрібно, то можна і з подружками в кіно.
Фіфачка• 15 октября в 14:57
Ответ дляПлету интриги
Зачем нужен секс с жадным пополамщиком? И чем приятны встречи с таким?
Фіфачка• 15 октября в 14:57
Ответ дляПлету интриги
Жлоб и пополамщик это полный антисекс. Отвращение навсегда, даже если он красавчик внешне. Просто фу.
Госпожа_тамагочи• 15 октября в 14:59
Був один хлопець який набивався у бойфренди, і раз ми випадково перетнулися дорогою додому, мені треба було купити дрібниці і Єві, так він, побачивши, що я купую рідке мило, сказав що це дорого, можна і звичайним обійтися.
Плету интриги• 15 октября в 14:59
Ответ дляФіфачка
А що поганого в тому, щоб платити навпіл ? Зараз не Середньовіччя, жінка має такі ж права, як і чоловік, і може заробити собі на каву.
Фіфачка• 15 октября в 15:01
Ответ дляПлету интриги
Дуже смішно. І нафіг жінці ця істота? Чоловік завжди заплатить за неї. А посміховисько невдаха середнього роду не потрібно.
Фіфачка• 15 октября в 15:01
Ответ дляПлету интриги
Пусть он ищет себе мужика и пердолят друг друга тогда.
Плету интриги• 15 октября в 15:07
Ответ дляФіфачка
Ок, він платить за жінку, а вона що дає йому за це ? Яка чоловіку вигода у цьому ?
Плету интриги• 15 октября в 15:08
Ответ дляФіфачка
Та ні, просто нормальних адекватних дівчат. На щастя, в моєму оточенні таких більшість
Фіфачка• 15 октября в 15:11
Ответ дляПлету интриги
Маячня. Де це стільки терпіл, готових на все заради штанів у хаті, навіть на пополам?
Фіфачка• 15 октября в 15:12
Ответ дляПлету интриги
А, так вы мужик жлоб пополамщик. Ну тогда все ясно)
Фіфачка• 15 октября в 15:13
Ответ дляПлету интриги
Люблячому чоловіку вигода в тому що його кохана жінка буде живою, здоровою, в безпеці та задоволена.
Плету интриги• 15 октября в 15:14
Ответ дляФіфачка
Яке кохання на перших побаченнях ?
Винник• 15 октября в 15:22
Хотел жить на мою зарплату (35 тыс.), у самого 22 с натяжкой было, свою откладывал на фин. подушку и в основном тратил на хобби (рисование)
Коко На Страже• 15 октября в 15:24
Ответ дляПлету интриги
Не выгодно- сиди дома.
Сегодня я не я
• 15 октября в 15:31
Ответ дляНога на ногу
Вы уже рассказывали это
Я??
Ну просто я як заміж вийшла, то свіданія припинилися((( того і я от так повторилася😅
Сегодня я не я
• 15 октября в 15:32
Ответ дляВбигудях
Супер!
Ну в тому сенсі що як раз така історія як я хотіла б послухать😂
Фіфачка• 15 октября в 15:35
Ответ дляПлету интриги
Яке кохання на перших побаченнях ?
Таке. А навіщо тоді взагалі йти з непойми ким кудись?