Нічна ненажера• 16 октября в 09:14

Зимове взуття хлопцям 10-12 років, що купуєте?

Я поки незнаю, що обрати
Чи то скечерс
Чи то Адідас
Чи ти турецьке термовзуття
Що ви купуєте своїм хлопцям
Обижулька• 16 октября в 09:18
З 11 років вибирає взуття сам. У минулому році пума були. В цьому ще не дивилися
ЗавЛабСнаб• 16 октября в 09:23
Суперфиты будет носить это зима
И есть Адики терекс
КохайтесьЧорнобровi• 16 октября в 09:41
Була сьогодні вже тема, подивіться трохи нижче
Готова до другої• 16 октября в 09:44
Купували Vans. Доречі, тут порадили.
Теплі, зручні, сучасні, не промокають.
Джага-джага• 16 октября в 09:57
Кросівки columbia. Але в нього 43 розмір вже. Обирали із дорослих
Я Вас не боюся• 16 октября в 10:04
У нас екко в минулому році були на гортексі і шерсті. Дуже класні - легенькі, не парили, але і теплі. Купили як перехідний варіант, а відносили всю зиму. Але ціни без знижок на них не низькі, нажаль.
OxanaM• 28 октября в 15:15
Який розмір маєте? 39-42 є дитяча серія в SuperFit. Дожина доросла, а повнота дитяча - продумані для підлітків. https://best4baby.com.ua/ua/superfit