Роза в вазі• 22 сентября в 12:32

Куда вступили після 9го класу

Наразі донька вчиться в 9му класі.
Стоїмо на раздоріжжі: коледж або шукати ліцей 10- 11 класів.
Донька не вирішила куди саме хоче, проте й не дуже хоче продовжувати шкільне навчання.
Не проти вступити до коледжа, дивимось варіанти.
Поділиться вашим вибором коледжу, куди саме поступили дівчата.
Добра, коли сита!• 22 сентября в 12:33
Коледж ресторанного господарства
Та коледж будівництва та архітектури
So_so• 22 сентября в 12:35
Я бы составила список доступных колледжей (специальностей), потом бы изучала отзывы, содержание курса, насколько хорошо организована практическая часть.
Будьте так ласкаві• 22 сентября в 12:35
В ліцей 10-11 класи при університеті. На філологічний напрямок. На тиждень 11 годин різної англійської (просто англ, ділова англ, країнознавство, читацький клуб) і 3 години математики, таке і шукали, бо математика її слабка сторона, в той час як мови та література даються гарно. З професією поки не визначилась, тому обирали 10-11 класи, але з певним нахилом та у новому форматі. Поки задоволена.
Вподобайден• 22 сентября в 12:39
медичний коледж
Луковая• 22 сентября в 12:41
Профлицей на повара
Я Вас не боюся• 22 сентября в 12:44
Коледж, дитина щаслива
Вже 2 курс, один з найкращих студентів, ще й стипендію отримує
ГоловнаЯ• 22 сентября в 12:48
Пошла в колледж на повара пока, перекантоваттся так сказать, ну и работа всегда будет
Бачу_майбутнє• 22 сентября в 12:52
Ответ дляГоловнаЯ
Харчові технології? Бо на кухаря лише пту (ліцей по-старому)
автор Роза в вазі • 22 сентября в 12:52
Ответ дляЯ Вас не боюся
Коледж, дитина щаслива
А за якою спеціальністю?
Холодная каша• 22 сентября в 12:53
Знакомая девочка поступила в компьютерний колледж, потом закончила институт в этом направлении и сейчас айтишничает за границей.
Добра, коли сита!• 22 сентября в 13:00
Ответ дляБачу_майбутнє
Моя на харч технологіях, спеціальність інженерна, може працювати технологом. Як на мене на технолога треба ще підівчитися, але моїй більше подобається саме готувати. Практика в Премьєр Палаці.
Добра, коли сита!• 22 сентября в 13:01
Ответ дляРоза в вазі
А за якою спеціальністю?
якщо дитина гарно вичиться та плануєте далі ВО, то коледж не найкращий шлях.
автор Роза в вазі • 22 сентября в 13:01
Ответ дляДобра, коли сита!
А чому?
Добра, коли сита!• 22 сентября в 13:03
Ответ дляРоза в вазі
А чому?
не готують до ЗНО, в школах це краще і цілеспрямовано роблять. В коледжі упор на проф освіту , до ЗНО готуєтеся самі.
Часто після коледжу вже хочуть йти працювати, заробляти гроші, а не вчитися ще на ВО.
Якщо не цікаво, не тягне школу, 10-11 класі і ,відповідно ВО, то нехай отримує професію та йде працювати.
ГоловнаЯ• 22 сентября в 13:04
Ответ дляБачу_майбутнє
На повара именно. У нас колледж, мы не в Украине
Бачу_майбутнє• 22 сентября в 13:16
Ответ дляГоловнаЯ
А, ну так варто вказувати.
руки_Крюги• 22 сентября в 13:16
Ответ дляБудьте так ласкаві
А что за лицей?
Бачу_майбутнє• 22 сентября в 13:17
Ответ дляДобра, коли сита!
Це класна професія. Успіхів!
Бачу_майбутнє• 22 сентября в 13:17
Ответ дляХолодная каша
Все настільки швидко змінюється, що ваша історія вже неактуальна.
90x60x90• 22 сентября в 13:40
Ответ дляРоза в вазі
А чому?
просто аби ляпнуть
Зам. зав. Анонима• 22 сентября в 14:07
Дочка поступила в колледж. Не жалеет. Уже второй курс
автор Роза в вазі • 22 сентября в 14:07
Ответ дляЗам. зав. Анонима
А на кого поступила?
Зам. зав. Анонима• 22 сентября в 14:08
Ответ дляДобра, коли сита!
А если не поступит на во? Либо на контракт не будет денег?
После 11 колледж у платный будет
Зам. зав. Анонима• 22 сентября в 14:09
Ответ дляРоза в вазі
А на кого поступила?
Архитектура. Но она рисует
Я с дочкой обсуждала, выбрали несколько колледжей и проездили на встречи. Там уже решали
Бачу_майбутнє• 22 сентября в 14:14
Ответ дляЗам. зав. Анонима
После 11 колледж у платный будет
Якщо гарно вчиться, то 100% буде з чого обирати, куди поступити на бюджет. Плюс грант, якщо нмт високий, а хочеться на дуже престижну спеціальність.
А в коледж на бюджет також треба конкурс пройти, не думайте, що всі поступають.
Добра, коли сита!• 22 сентября в 14:50
Ответ дляБачу_майбутнє
Так, після також 9 конкурс і на бюджет поступають не всі.
БезникаяЯ• 22 сентября в 17:01
Моя в свое время поступила на товароведа в колледж КНТЭУ. На маркетинг был контракт, но по часам по предметам разница была небольшая, поэтому выбрали бюджет.
Со второго семестра и до окончания колледжа получала стипендию.
Потом пошла сразу на 3-ий курс в КНТЭУ на таможенное дело (’выиграла’ год у своих одноклассников). Да, там был только контракт, но вполне посильный среднестатистической семье (я потом ещё налоговую скидку 18% вернула).
После второго курса дочка сдавала ЗНО с баллами 180-196, т.е. могла выбрать себе бюджет в вузе с первого курса, но подумав, решила что не хочет ещё 4 года просиживать штаны в ВУЗе.
По специальности не работает, но сейчас подтвердила диплом за границей и есть варианты продвинуться с ним по работе