Стриптизерка• 16 октября в 12:51

У кого був досвід невдалої лазерної корекції зору?

Чи змогли згодом виправити?
Стикнулася з такою ситуацією, в повному розпачі, дуже важко працювати, клініка веде агресивну комунікацію.
автор Стриптизерка • 19 октября в 01:30
Ответ дляМадамОхмури
Пишите название клиники . Это капец
Скоро. Створю навіть окрему тему
автор Стриптизерка • 19 октября в 01:31
Ответ дляНа привозе
Автор напишите имя этого шановного ликаря, сраньгосподня а не ликар, упаси бог к такой твари попасть
Ще пару днів.
Аноним ФЕЯ• 19 октября в 13:01
Авторе, тримайте, будь ласка, нас в курсі, чим вирішиться ця жахлива ситуація. Сподіваюся, що справедливість переможе.
автор Стриптизерка • 19 октября в 15:02
Ответ дляАноним ФЕЯ
Дякую за підтримку, обов´язково відпишу.
спальное место• 20 октября в 08:13
Ответ дляСтриптизерка
Я назву.
21 жовтня виходить термін на запит від адвоката, я чудово розумію що там толкового нічого не напишуть, тому мовчати не буду. В мене є докази.
До речі, оцей головний лікар що писав ту єресь, по телефону лякав мене своїми юристами, наче їжака голою сракою, на другий день після операції, бо я просила віддати копії всих моїх медичних документів
Це жах. Сподіваюсь і вірю, що у вас все буде добре із здоров´ям. Ви ДУЖЕ коректно спілкувались. А враховуючи ситуацію, надкоректно. Розумничка! Бажаю вам здоров´я і більше ніколи в житті не натрапляти на таких горе-лікарів . Із нетерпінням буду чекати на інфу про лікарню і бажано, лікаря, бо вони ’мігрують’ з одного місця, де накосячили, на інше, де про них ще невідомо ((
спальное место• 20 октября в 08:16
Ответ дляСтриптизерка
Ні, це не відповідь мого хірурга, я так зрозуміла йому взагалі заборонили зі мною спілкуватися. Це коментар головного лікаря клініки ’рєшатєля всім вапросів’
До речі, можете нагадати тому горе-решатєлю, якщо буде у нагоді, що Україна прагне до Європи, а там по батькові не в пошані на звернення. Тобто до людей звертаються на ім´я і це НОРМАЛЬНО!
автор Стриптизерка • 24 октября в 20:08
Ответ дляMs. Dolly
кошмар какой-то... а что за клиника?
Центр Ока , Київ, на Коперника.
автор Стриптизерка • 24 октября в 20:09
Ответ дляспальное место
Центр Ока , Київ, на Коперника.
автор Стриптизерка • 24 октября в 20:09
Ответ дляАноним ФЕЯ
Центр Ока , Київ, на Коперника.
автор Стриптизерка • 24 октября в 20:10
Ответ дляспальное место
Авторе, це відповідь від бидла, а не поважного, хоч і молодого лікаря. Це жах! Що це за відповідь від лікарні, яка НЕ ЗРОБИЛА ТЕ, ЗА ЩО ВЗЯЛА КОШТИ, я вже не кажу про маральну і фізичну втому від такого лікування!

Здоров´я Вам і якнайшвидшого вирішення ситуації в першу чергу із очами, а в другу із клінікою. Окремо прошу все ж таки назвати клінику, в якій Ви робили зір. У мене шаленно впав зір, в ттому числі на нервовій почві, планувала їхати у Київ на операцію, але тепер боюсь ще більше, ніж до того. Дуже прошу Вас назвати хоча б клінику, бажано звісно і лікаря, але хоча б клиніку, щоби не напоротись на отаке жахіття!
Центр Ока , Київ, на Коперника.
автор Стриптизерка • 24 октября в 20:11
Ответ дляМадамОхмури
Пишите название клиники . Это капец
Центр Ока , Київ, на Коперника.
автор Стриптизерка • 24 октября в 20:12
Ответ дляспальное место

Центр Ока , Київ, на Коперника.
МадамОхмури• 24 октября в 21:08
Ответ дляСтриптизерка
Центр Ока , Київ, на Коперника.
Как там у вас ? Что то порешали?
автор Стриптизерка • 24 октября в 21:10
Ответ дляМадамОхмури
Как там у вас ? Что то порешали?
Ні, досі немає усих документів і чіткої відповіді що сталося
МадамОхмури• 24 октября в 21:13
Ответ дляСтриптизерка
А они предлагают какие то варианты? Доделать процедуру или переделать. Мне страшно вообще представить такую ситуацию
автор Стриптизерка • 24 октября в 23:01
Ответ дляМадамОхмури
Так, усно пропонували доробити
На моє питання, чи безпечно це зараз кажуть ’канєшно’ але письмово нічого не захотіли пояснювати.
В інших клініках однозначно радять почекати.
спальное место• 27 октября в 10:06
Ответ дляСтриптизерка
Центр Ока , Київ, на Коперника.
Дякую за те, що поділилст своїм досвідом. Сподіваюсь, Ваше питання вирішиться якомога краще і швидше для Вас!
автор Стриптизерка • 29 октября в 23:47
Ответ дляспальное место
Дякую, теж сподіваюсь!