Маю натхнення• 16 октября 2025

Пища Богов!

Гуляю босоніж• 16 октября 2025
Ответ дляСама не знаю
Все на око, головне вода фільтрована..
Сіль та перець кидаєте в холодну воду та заливаєте, чи робите окроп?
Олія не потрібна (як для пелюсток капусти) ?
Гуляю босоніж• 16 октября 2025
Ответ дляМаю натхнення
Тоже по полкило за раз съедаю
Смачного, обожнюю оливки.
месяцкие• 16 октября 2025
Я сьогодні на місяць їжі богів для себе і родини зробила: бутильок квашеної капусти, бутильок і півлітрова баночка Пелюстки, і 1 кг моркви по корейськи)
месяцкие• 16 октября 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Пелюстка не обов´язково з олією.
То Клопотенко придумав туди олію бодяжити, а всі підхватили.
Я без олії роблю, як на мене, це правильніше і здоровіше.
Сама не знаю• 16 октября 2025
Ответ дляГуляю босоніж
В холодну, але знаю варіант з окропом..не робила. Олія не потрібна в цьому рецепті. То я гарячим марнадом (щез цукром і оцтом)цибулю марс мариную до шаурми, салатів овочевих, м´яса і до всього різного..
Сама не знаю• 16 октября 2025
Ответ длямесяцкие
Пелюстка не обов´язково з олією.
А дайте рецепт , будь ласка!
Гуляю босоніж• 16 октября 2025
Ответ длямесяцкие
Пелюстка не обов´язково з олією.
В мене бабуся і мама потім завжди пелюстку з олією та оцтом робили, тому і я так. Тільки в пелюстку добавляю досить багато моркви та буряка брусочками, я їх люблю більше ніж капусту.
Карамелька• 16 октября 2025
Ответ дляЯблокоРаздора
Колись давно в 2013 відпочивала в Греції. Цього добра там було десятки видів, на будь-який смак. Але чомусь тоді я їх не розуміла і проходила повз. І буквально за пару років вони мені зайшли, я стала прямо фанатом оливок. І блін постійно згадую ти столи з оливками в Греції, які я не оцінила. Навіть, в минулому році ще раз поїхала, але такого різноманіття вже не було (( шкода
Щороку собі привожу річний запас. Їх десятки різних видів і смаків.
Карамелька• 16 октября 2025
Ответ дляЖирафовое варьенье
У нас теж смачні. Але баночка не 60, а більше 200
Чого г?
Карамелька• 16 октября 2025
Ответ дляСама не знаю
Такі самі як і в Мегамаркеті купую..
Різноманіття не те.
ЛЮБА• 16 октября 2025
Ответ дляВерСаСе
Я люблю суп -пюре. Не обов’язково із білих.
Обычный суп мороженные + сушенные белые грибы , привариваю на курином бульоне , затем тушу с луком и морковкой , и обратно в кастрюлю ( картошка, зелень ))) быстро и и вкусно
месяцкие• 16 октября 2025
Ответ дляСама не знаю
А дайте рецепт , будь ласка!
1 невелика капустина до 2 кг, 1 червоний буряк, 5-6 зубчиків часника, 8-10 горошин перцю, 2 лаврових листка, 2 ст.ложки солі, 4 ст.ложки цукру, 90 мл яблучного оцту або десь 65-70 звичайного 9%, 1 л води.
Капусту ріжете квадратиками десь 3×3, буряк тонкими слайсами, часник слайсами.
На дно бутля трохи буряку і часнику, і дуже щільно натовкуєте капусту. І так 3-4 шари. Зверху теж пару слайсів буряка та часник. Трамбувати потрібно дуже щільно.
Маринад: 1 літр води, 2 ст.л солі, 4 ст.л цукру, перець горошком і лаврушку доводите до кипіння, вливаєте оцет і зразу виключаєте.
Маринад заливається гарячим.
Якщо капусту трамбували не дуже щільно, піде більше, до 1.5 л.
Залити, закрити кришкою, поставити в прохолодне місце мінімум на добу, краще на довше.
Все.
Сама не знаю• 16 октября 2025
Ответ длямесяцкие
Маринад заливається гарячим.
Все.
Супер, дякую!
Сама не знаю• 16 октября 2025
Ответ дляКарамелька
Різноманіття не те.
Не знаю..я була розчарована асотиментом в Афінах..а от колись давно присіла на оливки на Криті.
Жирафовое варьенье• 16 октября 2025
Ответ дляКарамелька
Чого г?
Гривен
автор Маю натхнення • 16 октября 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Смачного, обожнюю оливки.
Дякую!
ЭтаваНиМожетБыть• 16 октября 2025
Вот она пища богов. Впервые сделала тертый пирог , со сливой. Это не описать словами
автор Маю натхнення • 16 октября 2025
Ответ длямесяцкие
Пелюстка не обов´язково з олією.
Если оливковая, то даже полезнее. Я свежеиспечённый, домашний хлеб обильно поливаю оливковым маслом и ем. Вкуснотища!
Поміркована думка• 16 октября 2025
А я только маслины люблю)
Мудробаба• 16 октября 2025
Ответ дляСиниця у спідниці
Алкашей закусь)
алкаши не купят.дорогое удовольствие.
Мудробаба• 16 октября 2025
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
рецепт можно?
Синиця у спідниці• 16 октября 2025
Ответ дляМудробаба
алкаши не купят.дорогое удовольствие.
Так алкаш алкашу разницаа))
ЭтаваНиМожетБыть• 16 октября 2025
Ответ дляМудробаба
рецепт можно?
Вот
Мудробаба• 16 октября 2025
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Вот
огромное спасибо!