Ms. Скромность• 16 октября в 22:47
Місто зона бойових дій .Опалення і вибиті вікна .
Підкажіть ,якщо в дом був приліт .Немає вікон багато,багато забиті фанерою,підключають опалення ,це ж шалені кошти опалювати вулицю.Є лічильник на домі.
Ms. Скромность
• 17 октября в 16:32
Ответ для4есотка
Так война не первый год, а вы начали думать когда прилетело, и так везде, у меня все хорошо и хер с ним, а когда мне плохо чего это я должна…
Я і раніше думала ,бо вже прилітало .І писала тец.Ми усі мали надію,що війна от от закінчиться .Борги ростуть .Я сплачувала ,як могла ,відказували собі у всьому.А чого ,не розумію ,хтось відкати мільйони гребе себе ,а людей за лохів сприймає?
Сегодня я не я• 17 октября в 17:18
Ответ дляНе против
Например, забрать у вас квартиру и перекомпоновать всех оставшихся в один подъезд, в вашу квартиру тоже, так ок?
Напрімєр, в Конча Заспу, до тих, за кого голосували в 2019. Або до місцевої влади в теплі кабінети. Чи таке сикотно запропонувати, бо швиденько заткнуть? А на мою нема чого губу розкатувати потомкам Шарікова і швондерів
Сегодня я не я• 17 октября в 17:22
Ответ дляНе против
А че выехавшие не в состоянии продать жилье и не платить, если им это накладно?) проблема?)
Чьокати будете своїй мамі або на кухні чоловіку, якщо є) кожен робить зі своєю власністю те, що вважає за потрібне))) але розумію, що чьокатєлям щелепи зводить і очі вилазять лиш при слові ’виїхавші’)))
Не против• 18 октября в 15:40
Ответ дляСегодня я не я
Что мне делать-я сама разберусь, а никак не марафонщица, воспитанная мамкой-рогулевной, не давшей в жизни ничего, кроме злыдней и унижения, которая отрабатывает копеечки на форуме под прикрытием патриотизма и пассивной бессильной агрессии, диалог окончен))
Сегодня я не я• 19 октября в 01:35
Ответ дляНе против
, ото ждуни всі, як під копірку наштамповані))))