ДинамоКит• 17 октября в 00:45

Гортала вакансії і дійшла до думки

Що в цій країні заробляють масово багато сфера айті та будівельна. В знайомих з айті зп від 100 до 300 тисяч. А в будівельній ще більше. Як люди виживають на 20 тисяч….. відповіді немає. Скільки їм треба в місяць для комфортного існування ?
Забрала і не сказала• 17 октября в 00:52
Лікар стоматолог - від 150 тис
Раздражевская• 17 октября в 01:01
Нотаріуси від 200 тис
Топ менеджери , керівники, банки, страхові і тд також різні зп від 50 тис і вище
Помидорина• 17 октября в 01:01
Пенсионеры выживают. Как то. Или вы про какую страну?
Панна Кота• 17 октября в 01:07
Ответ дляПомидорина
не виживають, а здихають. причому успішно. А особливо потужно - інваліди,бо їм не тільки на життя потрібно, а і на лікування,на 3 тис на усе- якраз розбіжишся. Так що все не скучно..
але ж і профіт є- зменшення нагрузки на ПФ, більш буде на єдинмарахвон, де розказують про жири в маслі..
Топтунша• 17 октября в 01:10
Про строителей не правда. Если конечно вы имеете ввиду что- то другое чем ремонт или стройку частного дома.
Я супер-пупер• 17 октября в 01:11
Ви про яких будівельників ? Про монолітчиків, чи каменщиков?
В них 1000$ +/-
Мушля з Криму• 17 октября в 01:16
А сантехники и электрики?)) еще до 22г они не ехали в другой район Киева из своего, тк , да ну, напряжно. 1300 грн надеть новую резинку в стиралке и собрать корпус(без снять и разобрать , заметьте). Это 15мин.
Все будет, но потом• 17 октября в 01:26
300 тис в айті ?? ну все - перекваліфіковуюсь вже з завтра !
автор ДинамоКит • 17 октября в 01:40
Ответ дляТоптунша
Что-то другое
Швендяю містами• 17 октября в 01:40
Ответ дляМушля з Криму
Почему сами не ремонтируете свою стиралку?
Мушля з Криму• 17 октября в 01:41
Ответ дляШвендяю містами
Почему вы сами себе не отвечаете на свои вопросы?
Швендяю містами• 17 октября в 01:43
Ответ дляМушля з Криму
Вы пригласили мастера, он озвучил цену, выполнил работу и чем то вам не угодил
Мушля з Криму• 17 октября в 01:46
Ответ дляШвендяю містами
Удалено администрацией...
Гуру троллинга• 17 октября в 02:28
Шукаю роботу, потолом 15 тис 22 робочих дня
Мотористка• 17 октября в 04:57
Ответ дляГуру троллинга
Роботу ким ?
Сиреневенькая• 17 октября в 07:35
Я будівельник. Таких зарплат, як ви навели, в реальності не існує. У виконробів можливо під сотню, або у начальників дільниць на ’дорогих’ об´єктах. У інших ІТР 30-50. Під це потрібна спеціальна освіта, досвід і адекватна компанія, а робота важка і відповідальна. В багатьох менше.
Гуру троллинга• 17 октября в 07:54
Ответ дляМотористка
Роботу ким ?
Продавцем
Свій варік• 17 октября в 11:20
Про будівництво неправда. Звільнилася з будівельної компанії, зп за 2 місяці винні, грошей немає, будувати нікому. Залишилися або дорогі спеціалісти, або дешеві, які працювати не вміють.
Зараз все скажу• 17 октября в 22:50
Автор, в айти сейчас не фонтан, особенно тем, кто вынуждено ушел на бенч