Бо ж то агресор і терорист
Євросоюз спокійне прийме те російське і буде зустрічати, пригощати і кружити
Забудьте про томагавки, думайте про себе. Бо нас розводять як розмінну монету в великій політичній грі
А люди ведуться на це не від великого розуму, ціна тому цирку то не тільки монета, а мільйони життів українців
Угорщина забезпечить безпечний вʼїзд та виїзд путіна в своїй країні на час переговорів з Трампом, — глава МЗС країни Сійярто
Заарештовувати диктатора та передавати до Міжнародного кримінального суду мадяри, відповідно, також не будуть.
Організація зустрічі триває - сьогодні путін вже поговорив телефоном з Орбаном щодо деталей свого візиту.
Ответ дляsky-labs
пока зарубежные военные корпорации скирдуют денежки, наши на них нехило наживаются
Вы нажились? а ваши пенсионеры - родители?
Потому что нам не досталось, кроме осколков и выбитых окон ничего приличного.. может за кого-то реального есть возможность порадоваться?
столько много здесь ’ активисток’ обычно победобесных, где они все? Томагавки пакуют или свои манатки?
Ответ дляАbsurdus
Предпочитаю другие способы заработка, чтоб перед собой не стыдно было...
Локации самых жарких активисток изначально были не в Украине, как мне кажется
Aksinia 111• 17 октября 2025
Ответ дляPіxel
а дозвіл на перетин повітряними шляхами вже скасовано?)))
’В ЄС відповіли, чи пустять Путіна на саміт в Угорщині попри санкції
Речник ЄС Аніта Гіппер заявила, що активи російського диктатора Володимира Путіна заморожені, але заборони на його в´їзд, чи в´їзд глави МЗС Сергія Лаврова до Євросоюзу немає, оскільки плани саміту США-Росія в Угорщині реалізуються.
В ЄС кажуть, що вітають анонсовану зустріч між президентом США Дональдом Трампом та російським диктатором, якщо це може допомогти встановити мир в Україні.’
Лицемерие зашкаливает .....