SantaMonika• 17 октября 2025

Поки ви боретесь з усім російським заради європейських цінностей

Бо ж то агресор і терорист
Євросоюз спокійне прийме те російське і буде зустрічати, пригощати і кружити
Забудьте про томагавки, думайте про себе. Бо нас розводять як розмінну монету в великій політичній грі
А люди ведуться на це не від великого розуму, ціна тому цирку то не тільки монета, а мільйони життів українців
Угорщина забезпечить безпечний вʼїзд та виїзд путіна в своїй країні на час переговорів з Трампом, — глава МЗС країни Сійярто

Заарештовувати диктатора та передавати до Міжнародного кримінального суду мадяри, відповідно, також не будуть.

Організація зустрічі триває - сьогодні путін вже поговорив телефоном з Орбаном щодо деталей свого візиту.
sky-labs• 17 октября 2025
Ответ дляmymoly
Правда?
А шо, не заметно?
Аbsurdus• 17 октября 2025
Ответ дляmymoly
Ой точно. Про нато точно.
А вообще это называется двоедумство
И даже знаю кем навязано а мы с вами из Саратова пишем
sky-labs• 17 октября 2025
Ответ дляАbsurdus
Назначили щитом - надо стоять до последнего пока зарубежные военные корпорации скирдуют денежки)
пока зарубежные военные корпорации скирдуют денежки, наши на них нехило наживаются
Аbsurdus• 17 октября 2025
Ответ дляsky-labs
Вы нажились? а ваши пенсионеры - родители?
Потому что нам не досталось, кроме осколков и выбитых окон ничего приличного.. может за кого-то реального есть возможность порадоваться?
столько много здесь ’ активисток’ обычно победобесных, где они все? Томагавки пакуют или свои манатки?
sky-labs• 17 октября 2025
Ответ дляАbsurdus
Предпочитаю другие способы заработка, чтоб перед собой не стыдно было...
Локации самых жарких активисток изначально были не в Украине, как мне кажется
Incol• 17 октября 2025
І ні одного агента 007 чи то Джеймс Бонда, а скільки мільярдів доларів в нього вклали, тут одне завдання, спасти цілий світ, а ніт, немає бажаючих. Зате є купа тих, хто готовий шаркати ніжками, кланятися і приймати ’царя-батюшку’.
Aksinia 111• 17 октября 2025
Ответ дляPіxel
а дозвіл на перетин повітряними шляхами вже скасовано?)))
’В ЄС відповіли, чи пустять Путіна на саміт в Угорщині попри санкції
Речник ЄС Аніта Гіппер заявила, що активи російського диктатора Володимира Путіна заморожені, але заборони на його в´їзд, чи в´їзд глави МЗС Сергія Лаврова до Євросоюзу немає, оскільки плани саміту США-Росія в Угорщині реалізуються.
В ЄС кажуть, що вітають анонсовану зустріч між президентом США Дональдом Трампом та російським диктатором, якщо це може допомогти встановити мир в Україні.’
Лицемерие зашкаливает .....
Anna-08e7• 17 октября 2025
Ответ дляPіxel
між Стамбулом та Угорщиною - країни НАТО та ЄС
Ви справді вірите що хтось з них щось зробить? Звісно ні. Не ворухнеться, не пикне ніхто.
Contento• 18 октября 2025
Ответ дляPіxel
дозвіл мають надати країни, кордон яких буде перелітати путін
Між США (Аляскою) та росією немає повітряного простору інших країн
Трамп скажет пропустить и пропустят и разрешение дадут.
Contento• 18 октября 2025
Ответ дляSantaMonika
Я вже написала. Думати і рятувати тільки себе. Бо всі інші політики брешуть і дають марні сподівання
И вы это поняли только на 4-й год войны ? А до этого вы реально верили , что судьба Украины и жизнь украинцев кого - то из политиков интересует ?