Реверанс• 2 часа назад

Дебільна кадрова політика Зеленського

Продовжують тягати ліжка в борделі, Свириденко очолить НАК Нафтогаз замість Корецького, який зайняв її місце прем´єр-міністра.
7_кг_рыбы• 2 часа назад
Ну а что ты сделаешь?..

Борисфенка• 2 часа назад
Це писець
Шеллар• 2 часа назад
От не тільки політика, Ви не праві, там все таке - від очільника до останнього виконавця.
Манула• 2 часа назад
Який піп така і попадя
(с.)
Наташа_32• 1 час назад
А от нас с Вами что - то зависит? Если начать много галдеть, можно на срок или проблемы себе на галдеть! Опыт у многих уже есть.
Хотите попробовать?
Yuliya82• 1 час назад
Ответ дляНаташа_32
Хотите попробовать?
Настоящая демократия пошла. Вільна країна вільних, незламних людей 😂
автор Реверанс • 1 час назад
Ответ дляYuliya82
Дуже помітно, Україна стала єдиною державою у світі, що змусила ЄС відловлювати своїх громадян.
Yuliya82• 1 час назад
Ответ дляРеверанс
Сумне все це, якщо все зовсім чесно
автор Реверанс • 1 час назад
Ответ дляYuliya82
Сумне все це, якщо все зовсім чесно
Те, що зараз відбувається з українцями в країнах ЄС — це не просто порушення прав людини. Це абсолютно унікальний, безпрецедентний правовий пиздець у новітній історії міжнародного міграційного права. У сучасній Європі немає жодної іншої національності, групи біженців чи іноземців, до яких застосовувалися б такі ідіотські вимоги. Жодна інша держава на планеті не додумалася делегувати відлов своїх громадян іноземним урядам. І жодна інша нація не опинилася в статусі безправного шматка м´яса своєї адміністрації, перебуваючи на території вільного світу.

’Верніте пацанов домой’. Вован Зеленський

Наташа_32• 57 минут назад
Ответ дляYuliya82
Я люблю свою країну!
Я люблю її людей!
Будьте багаті!
Будьте здорові!
Antoninaya1• 42 минуты назад
Ответ дляРеверанс
*Україна змусила* Вас нічого не дивує в цьому словосполученні? Як держава, що немає відношення до ЄС, могла змусити толерантну, демократичну Європу порушувати права людини?
Teonaa• 26 минут назад
Хто кого змусив і як це на практиці відбувається? Я нічого не розумію.