Ирен0709• 17 октября 2025

Кіста правого яєчника при вагітності в когось була?

Сьогодні пішла на узд вагітність ще маленька, але є велика кіста, в когось було, пройшла чи удаляли потім?
Лукава_Кiшка• 17 октября 2025
была и рассосалась
Гадаю_По_шнуркам• 17 октября 2025
Взагалі не забивайте собі голову. Це вже варіант норми. Те, що називають кіста - це просто жовте тіло, яке через вагітність більше за розмірами, бо йому треба більше виділяти прогестерону, тобто працювати. Все банально. Зараз УЗД на ранніх термінах і на потужніх апаратах дозволяє все те розгледіти. За часів ваших мам та бабусь ніхто ніде такого не писав/казав. Бо попросту, цього не бачив
Легкої і радісної вам вагітності.
СпайдерВумен• 17 октября 2025
Была, удалили при кс в итоге
Госпожа Белладонна• 19 октября 2025
У знакомой тоже обнаружили кисту и беременность, в итоге рассосалась сама, не смотря на то что была не маленькая
автор Ирен0709 • 21 октября 2025
Ответ дляГоспожа Белладонна
Дякую
Госпожа Белладонна• 22 октября 2025
Ответ дляИрен0709
Дякую
Вообщем она может рассосатся сама либо вам будут делать кс, всё индивидуально, лёгкой беременности и родов