вкрации• 17 октября в 22:26
Не хочу часто спілкуватись з мамою
Я з мамою ніколи не була близька, взагалі. Ще зі школи не могла з нею нічим поділитись, вона завжди кричала та била мене. Зараз я живу в іншому місті, і мама хоче спілкуватись кожен день і по кілька разів. В мене робота пов´язана з людьми, часто прихожу ввечері додому і хочу побути просто в тиші. А тут мені кожен вечір телефонує мама і хоче спілкуватись по пів години, іноді більше. Я не проти з нею кілька хвилин поспілкуватись, запитати як справи. Але в мене немає терпіння слухати розповіді про маминих колег по роботі, що вони їдять на обід, кому більше платять, про їх особисте життя, хто як працює. Я вже часто відповідаю просто: ага, ну так. Мама сердиться, що я з нею не хочу говорити. Це егоїстично з мого боку?
к.Буланова• 17 октября в 22:30
Не беріть трубку. Ви ж розумієте,що це не на кілька хвилин. Її не цікавить, як ви себе почуваєте, вона дзвонить вільним вухам. Просто ігноруйте. Відповідайте тоді, коли вам зручно і хочеться
вкрации
• 17 октября в 22:32
Ответ дляк.Буланова
Я вже пробувала. Але тоді мама пише у фейсбук або дзвонить чи пише чоловіку
к.Буланова• 17 октября в 22:34
Ответ длявкрации
Так розкажіть чоловіку про ситуацію, нехай теж не реагує. У мене з мамою стосунки теж не ахті, тому я вас розумію. Але у нас інша крайність - їй пофіг в принципі і дзвонить вона рідко і для галочки. Не знаю навіть, що гірше , бо боляче і те,і те.
Патріотка з дивану• 17 октября в 22:35
Она со своего бока не думает, эгоистично с ее стороны это или нет. А вы почему-то должны
ПультОт_БМВ• 17 октября в 22:35
Игнорировать, я думаю, точно не надо, это неуважение. Я бы поговорила начистоту: мол, мам, я устаю, давай созваниваться через день, не чаще. И придерживаться этого плана.
вкрации
• 17 октября в 22:36
Ответ дляПультОт_БМВ
Та я вже їй кажу, що втомилась, іду лягати. А мама: ’ну іди, ти щось сердита і не хочеш зі мною говорити’
вкрации
• 17 октября в 22:38
Ответ дляк.Буланова
Дуже шкода, що у Вас такі стосунки. Але напевно важлива якась середина, а у нас з вами вже крайнощі(
Красавица писяная• 17 октября в 22:38
Ответ длявкрации
Це маніпуляція і спроба викликати в вас провину. Не ведіться - просто кажіть - так, я втомилась, так, зараз не хочу говорити.
вкрации
• 17 октября в 22:40
Ответ дляКрасавица писяная
І в неї це виходить, в мене після такої розмови лишається якийсь осад і відчуття провини
Красавица писяная• 17 октября в 22:44
Ответ длявкрации
Працюйте над собою. Ваша мама - доросла людина. Ви не можете нести відповідальність за емоції іншої дорослої людини. Ви не повинні виконувати забаганки мами і емоційно її обслуговувати (а ось це спілкування через «не хочу, із почуття провини» і є емоційним обслуговуванням)
Ви маєте право на втому, маєте право не хотіти спілкування тут і зараз і маєте право про це прямо сказати. Якщо ваша мама вважає, що ви маєте наступити собі на горло заради її забаганок - це її особиста проблема і її емоції з цього приводу - теж її особиста проблема
вкрации
• 17 октября в 23:19
Ответ дляКрасавица писяная
Дякую) треба працювати над собою.