Контрольница• 18 октября в 09:11
Я бачу вас цікавить пітьма
Є тут хтось, хто потрапив на виставу? В Заньковецької квитки є на грудень, але по 2000. Варто того? Чи є сенс дивитися після читання книги? І навпаки, якщо подруга не читала, то чи зрозуміє про що взагалі твір?
Контрольница
• 18 октября в 09:17
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
лучше купите еды уличным животным
Одне одному не заважає
ПП-шница• 18 октября в 09:18
начала читать книгу, никак, не пошла вообще. о чем там хоть вообще? может еще раз попробую.
Контрольница
• 18 октября в 09:22
Ответ дляПП-шница
Ну треба вчитатися, я теж доволі довго читала. Взагалі це про диявольщину, щось в стилі булгаківських майстра і Маргарити. Нагадало, хоча сюжет і стиль написання інший.
Чесно брешу• 18 октября в 09:23
Думаю треба йти тільки якщо читав книгу, так вистава краще смакуватиме. Подруга має час почитати до грудня
Chaterbox• 18 октября в 09:26
Прочитала ее мне понравилась. Как показывать виставу не понимаю.
Она под настроение. И да она как мистичное а не буквальное.
Chaterbox• 18 октября в 09:28
Ответ дляКонтрольница
Вот да это как мастер и Маргарита не для каждого. И как ее одним нравится другим нет. И эта так же. Но если представить что чувствует ребенок передать те ощущения ...
Chaterbox• 18 октября в 09:29
Ответ дляЧесно брешу
Вот тоже так думаю. А то ничего не поймет
Хочу наколоти губи• 18 октября в 09:33
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
лучше купите еды уличным животным
Це абсолютно не пов´язані речі
Чим купівля їжі котам краща за читання творів українських сучасних письменників?
Бесбардак• 18 октября в 09:38
Ответ дляbandoe
Я була. Квитки розбирають одразу, бо справді файна вистава. Я купу крутих кадрів наробила.
А книжку читали ?
Chaterbox• 18 октября в 09:53
Ответ дляХочу наколоти губи
Це абсолютно не пов´язані речі
Это называется у людей я краще знаю🙄 или считать чужие деньги. Навязывание своего мнения...
Бокс-орун• 18 октября в 11:19
Ответ дляПП-шница
Я хоч і прочитала, але не зрозуміла захвату і ажіотажу. Намішано всього, з усіх релігій. Харитон??? Я поржала.