ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 18 октября 2025
Як ви реагували, якщо б ваш старший син хотів приїхати, поговорити про стосунки
Про стосунки, які склалися між його родиною і нашою, хоче поговорити про на болюче, про конфлікти зі мною, та своїм братом. Але хоче приїхати, поговорити без невістки та онука, що це може означати? Боюся, що це може призвести до ругні або серьйозного скандалу, знаючи, що у середнього сина характер не простий і мовчати він не буде. Так само і старший. Як перетягнути старшого на свій бік? Щоб він зрозумів, що невістка погана і це вона його налаштовує проти його рідної родини та брата і сестри.
Птица секретарь• 18 октября 2025
З таким підходом у вас скоро взагалі не буде сина. Невістка для вас завжди повинна бути гарна, а син сам вирішить. Це так, якщо ви ще хочете врятувати стосунки з сином
Цукрові вишні• 18 октября 2025
Головне - щирість! Прямо скажіть йому, що його невістка - сучка, що йому краще розлучитися, кинути дитину і повернутися до мами, брата і сестри.
Правда, думаю, що це буде Ваша остання зустріч із сином. Але то вже дрібниці...
Птица секретарь• 18 октября 2025
Ответ дляЦукрові вишні
Головне встигнути договорити)))
Цукрові вишні• 18 октября 2025
Ответ дляПтица секретарь
Головне встигнути договорити)))
Ну, тут вже як підфортить.
Цукрові вишні• 18 октября 2025
Ответ дляtereska
Згадую сіквел про свекруху і хрестини онука.. Ну та ж сама епопея.
Авториця, коли буде щире зізнання, що це все видумувалось на ходу, бо дуже ж такі теми залітають та виходять в топ. Ви вже це казали, осмільтеся знов.
А вона зізнавалася? Це ж яка фантазія у людини! Сценарії дебільних безкінечних серіальчиків можна писати.
Варена цибуля• 18 октября 2025
Мамо, це знову ви? Ви тут вже всіх порадниць задовбали своїм шизоїдними випорожнюванями, навіть не уявляю, як ви задовбали своїх дітей. Оце ж треба таку Божью кару мати дітям, у вигляді вас
Ответ дляЦукрові вишні
Так, було коли вичерпалась фантазія і писати вже не було про що, мало в теми заходили ці однотипні та дебільні.
Той же почерк, та ж броня непробивна, легка тупість.
Ще пару тем і сама зізнається, а там через пів року, може й і раніше, видумає новий сюжет.
Мовчу, але хочу• 18 октября 2025
Автор , ви так вже задовбали не тільки свою сім’ю , а й Кідстаф , що , якщо ваші діти навіть відмовляться від вас до кінця вашого життя , то ніхто їх не осудить , навпаки - всі підтримають . Ви надто душна і токсична прилипала , ніяких справ з вами краще не мати , сидіть і копирсайтесь сама в собі.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
• 18 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Наша пісня гарна й нова?
Це добре, що старший син їде до вас.
Вам треба зрозуміти дві речі:
1. Старший син вам не чоловік і не зобов´язаний вас утримувати до кінця життя. В 50 років вам можна самій жопу підняти і забезпечувати свою родину.
2. Середній син для родини старшого сина - ніхто і звати його ніяк. Тому хай живе з своєю дівчиною і будує власну родину. Зарані співчуваю другій невістці, ви і з нею посретеся.
3. Припиніть стравлювати власних дітей між собою, знайдіть собі мужика і варіть йому борщ, заодно може й за вашу квартиру буде трохи доплачувати.
Це добре, що старший син їде до вас.
Вам треба зрозуміти дві речі:
До чого тут забезпечити мене? Якщо допоможе трохи грошима, то це відразу погано?
Борисфенка• 18 октября 2025
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Так, це погано, у сина своя родина і він має її утримувати і ще й закладати фундамент, щоб потім дорослим дітям і онукам допомогти.
А ви безсовісна пиявка.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
• 18 октября 2025
Ответ дляПопразендовна
Це знову Ви?
Якщо він захоче налагодити відносини з Вами та вашою родиною, буде дурнем.
Від таких, як ви родичів, треба огородитися парканом і припинити спілкування повністю.
А те що мені подзвонила сваха, мамочка невістки і сказала, що вона не хоче щоб я їла нерви дітям, що вони не в чому не винні, і що вони з невісткою все про нас знають, про наше справжнє відношення до них. А сваха сильно захищає мого сина переді мною же. Сказала, що я не правильного виховала середнього сина і молодшу доньку і що мені потрібно лікуватися, що я психічно не здорова. Це нормальні люди? А я відповіла, що старший мав кинути все і всіх і зустріти мого середнього сина і без різниці хто там що писав кому. Він повинен був його зустріти в гості. І крапка. Останнє що я їй сказала, що нехай вона сама з ними там цілується, раз така розумна. То це я не правильна? А телефонувати і таке казати, це нормально?
Борисфенка• 18 октября 2025
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Так, вони нормальні люди, весь форум пише вам те саме.
Залиште в спокої родину старшого сина і розберіться з іншими своїми дітьми і з власним життям.
Попразендовна• 18 октября 2025
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Так, сваха права!!!
Ви псуєте нерви дітям.
У Вашого старшого сина є СВОЯ ВЛАСНА сімя— дружина і дитина.
Ви з сімейством вже не є його сімʼєю.
Навіть весь форум сказав одноголосно — Ви неадекватна!
Ви псуєте нерви дітям.
Ви з сімейством вже не є його сімʼєю.