Молчалка• 18 октября в 14:43
Пальто pull&bear. Хто купував, як по якості?
І як цей розмір на мені? Подруги сказали, що завелике.
Курочка-чубаточка• 18 октября в 14:45
не завелике. добре сидить але в них все штучне. якщо таке пасує, то можга брати
Молчалка
• 18 октября в 14:46
Ответ дляКурочка-чубаточка
Так, мені сподобалося і колір, і посадка. Дякую.
Молчалка
• 18 октября в 14:47
Ответ дляФенте Фря
воно ж холодне
Холодне. Я щось на зараз шукаю. Теплі речі є.
Курочка-чубаточка• 18 октября в 14:47
Ответ дляМолчалка
ну та купіть та й носіть). скільки там того життя
Молчалка
• 18 октября в 14:48
Ответ дляКурочка-чубаточка
Мотиваційно)
Дякую 🫶
Працівниця року• 18 октября в 15:05
А фотография еще хуже качеством есть?
А то выглядит как захват экрана с чужого рилз.
Хотя, подождите...
Молчалка
• 18 октября в 15:07
Ответ дляПрацівниця року
А фотография еще хуже качеством есть?
Хотя, подождите...
Подруга фотографувала на свій, а потім мені скинула у вайбер. Мабуть, там обрізається якість... Є ще моє фото, але там дзеркало брудне...
Большой секретик• 18 октября в 15:14
Ответ дляМолчалка
А есть ещё фото где на размер меньше?
Молчалка
• 18 октября в 15:15
Ответ дляБольшой секретик
А есть ещё фото где на размер меньше?
Ні, бо це С. А ХС вже не було в наявності. А можливо і не було взагалі, щось я цей момент не уточнила.
Большой секретик• 18 октября в 15:16
Ответ дляМолчалка
Вам сильно нравится такой стиль,когда пальто до Пола,и горло открытое?В машине неудобно,без машины холодно
Молчалка
• 18 октября в 15:22
Ответ дляБольшой секретик
Інколи можна. Саме на таку погоду, то можна і без авто.
Мюллерная• 18 октября в 15:28
Распущенные волосы будут электризоваться от трения об пальто, будете как одуванчик. Я тоже так ходила и потом собирала волосы с подмышек - там скатывалось все, что прилипло.
ЯяяКакаджамбо• 18 октября в 16:56
Гарне стильне пальто. Не завелике. Сидить, як треба. Я б купила і носила із задоволенням.
Молчалка
• 19 октября в 09:41
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Дякую за Вашу відповідь. Мені також сподобалося. Особливо колір. Щодо розміру, то в день примірки на мені був тоненький світшот, якщо одягнути теплий світер чи худі, то вже по іншому буде виглядати. Сьогодні планую поїхати за ним. Звісно, якщо ніхто ще не купив.