Каяспер• 18 октября в 17:13

Лучева терапія

Розкажіть хто проходив, як все відбувається? Які наслідки для організму? Скільки облучають і які перерви між курсами?
Пропонують після хімії почати лучеву терапію, як варіант зупинити ріст пухлини.
Сама по собі ситуація не дуже, рак підшлункової з метастазами в печінку(
Пишу каліграфічно• 18 октября в 17:16
Свекровь проходила. Ей делали 21 сеанс, перерыв только на выходные. Сеанс один длился минуту с чем-то
У нее был один курс
сою не люблю• 18 октября в 17:18
Ви краще візьміть консультацію/другу думку лікаря. Або хоча б на ’Афіні’ спитайте. Тут питати таке не варто.
З родзинкою• 18 октября в 17:19
Мені разово облучали пухлини в мозку..
Нічого не відчувала і змін фізичних, на скільки це можливо в моєму стані, не відбудось одразу- волосся випало через пару тижнів.
Пульт от линолеума• 18 октября в 17:19
Променева легше, ніж хімія. Але шукайте де сучасний апарат, зараз навіть у державних, де безкоштовно поставили лінійні
Я тут Живу• 18 октября в 17:20
На першому прийомі зробили розмітку. Потім їздила кожен день 19 разів. Сама процедура триває недовго. Не боляче. Після деякого часу червоніє шкіра. Можуть бути опіки. У мене не було. Увесь час обробляла пантенолом. Боліло горло. Хрча робили на грудну клітину. Але це поширена реакція. Пила знебллююче. Після процедури гуляла у парку десь з півгодини. Трохи нудило.
Сил Вам і ремісії.
сою не люблю• 18 октября в 17:23
Авторе, опромінення підшлункової з пухлиною і опромінення після видалення молочної залози, наприклад, дуже відрізняються. І по дозах, і по переносимості, і по прогнозу. Питати це можна тільки у того, кому робили абсолютно аналогічну процедуру.
Я тут Живу• 18 октября в 17:28
Ответ длясою не люблю
Так, слушне зауваження.
автор Каяспер • 18 октября в 17:40
Ответ длясою не люблю
Я знаю. Але просто не можу знайти жодної інформації саме по цій пухлині.

З того що я знайшла, то променева це остання соломинка, за яку хапаються лікарі.
Бо хімія нічого не дала, пухлина і метастази прогресували.
Хоча незрозуміло якби воно без хімії було(
сою не люблю• 18 октября в 17:53
Ответ дляКаяспер

Просто зверніться по другу думку до іншого лікаря. На жаль, прогноз по цій пухлині поганий, треба зважити, чи варто наостанок мучити людину, чи дати дожити спокійно.
автор Каяспер • 18 октября в 18:01
Ответ длясою не люблю
Немає можливості.
Ми зараз за кордоном лікуємось.
І воно вже не дуже - зʼявились болі, загальна слабкість.
Поїхати зараз в Україну -це приректи людину на мученицьку смерть.Елементарно навіть знеболюючі ніхто не випише, а звʼязуватись із нашими лікарями це ще той квест. Хто зіштовхнувся - той знає.
сою не люблю• 18 октября в 18:13
Ответ дляКаяспер
Немає можливості.
Ми зараз за кордоном лікуємось.
Якщо за кордоном, можете погодитись. Там зазвичай гарне обладнання, хіба що не прспішають коригувати побічні. Але все індивідуально. Багато українських лікарів-онкологів консультують онлайн, до речі.