Василина Семеніч• 19 октября в 08:49
Куди направити кошти після розлучення. На ботокс чи психолога.
І душа болить
І лице старіє
Краще до психолога 💛 Рекомендую Вам свого Психолог Матяш Артем.
Бо коли заспокоюється душа — вона справді молодіє. Обличчя світиться зсередини, з’являється спокій, усмішка, і жоден ботокс не дасть такого ефекту. Спершу гармонія всередині — тоді краса сама проявиться назовні.