Я сьогодні в Києві проїздом, без автомобіля. По своїй наївності після Варшави вирішила проїхатись столичним громадським транспортом. Все убоге, старе і вонюче. Метро обняти і плакать. Після Варшави це небо і земля. Я не знаю, що в Україні можна хвалити аж настільки, чого нема за кордоном, крім можливості наколоти губи і зробити недорогий манік. Ну і ресторани подекуди прикольні. І всьо. Тротуари і дороги у Києві подекуди гірше ніж у Кривому Розі. Я по закритим ЖК не ходила, але... там де я ходила - настроїли якоїсь куйні так, ніби робили це з закритими очима, наліпили горбатого до стіни, уродство за яке я повідривала би руки. Підкажіть якісь гарні місця у Києві шоб відійти від того убожества шо я побачила
Маска-0b9f• 19 октября в 21:41
Ответ дляСимфония номер 5
Удалено администрацией...
Симфония номер 5• 19 октября в 21:42
Ответ дляPrervana
У вас свой микромир? Вы туда долетаете на вертолете с закрытыми глазами? Ну ок. Допустим, я поверила.
Удалено администрацией...
Симфония номер 5• 19 октября в 21:44
Ответ дляМаска-0b9f
Удалено администрацией...
Симфония номер 5• 19 октября в 21:45
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Так вот вы хоть проблему осознайте. Если город стал частью вашей личности, и критика города воспринимается как критика лично вас - то это не очень ок. Потому что лично ВАС никто вроде как не критикует. И город кстати тоже. А описание конкретных проблем - это всего лишь констатация факта наличия этих проблем.
Борисфенка• 19 октября в 21:46
Ответ дляСимфония номер 5
Удалено администрацией...
Тому що десь не за горами вибори і почали готувати суспільну думку, вкиди ботів. Може й з відома адміністрації.
Симфония номер 5• 19 октября в 21:47
Ответ дляPrervana
Удалено администрацией...
Борисфенка• 19 октября в 21:48
Ответ дляPrervana
А хтось сказав, що нема ніяких проблем? Ми ще не в раю наче?
Але порівнювати міста Європи і України просто не-етично під час війни і при існуючому шаленому розриві у доходах і бюджету, і населення. Ви це розумієте, сподіваюся?
Ще село поліське порівняйте з швейцарським.
Ответ дляБорисфенка
Да. Вы об этом и говорите. Всё классно, Киеву ок, красиво, всё восстанавливают, чистят, икебана прям. Не икебана. Увы. Но только мне надо рот закрыть, а вам почему-то нет
Симфония номер 5• 19 октября в 21:50
Ответ дляPrervana
Ну если вам нравится то, что происходит в вашем большом городе - то ок, пожалуйста. Пусть и дальше нравится. Я ж не против. Но рассказывать, что должно нравиться, а что не должно - МНЕ - не надо.
Решите проблему понимания прочитанного, и не приписывайте мне свои фантазии.
Борисфенка• 19 октября в 21:51
Ответ дляPrervana
Не ікебана, але гарний букет.
Тягу до максималізму залиште для підлітків.
Борисфенка• 19 октября в 21:52
Ответ дляnadia-74
Їдьте в Варшаву і хай там знімають плитку і 200 раз її кожний рік перекладають Милуйтеся там цим.
Навесні буду їхати в Київ через Варшаву, перекажу їм ваші побажання обов´язково!
зона_комфорта• 19 октября в 21:54
Ответ дляPrervana
У меня нет фантазий, я матёрый реалист. Когда красиво - это красиво. Когда говно - это говно.
Удалено администрацией...
Ответ дляБорисфенка
Там такого не буде ,там 1 млн з бюджету піде саме на ремонт ,а не в карман хто має цей ремонт профінансувати .
Донька їхала в Варшаву по акційній ціні АЛЕ учнівський не подовжила ,прийшлось оплатити ПОВНИЙ квиток .Тепер ,якби таке сталось в Україні , чи є такі акційні квитки в Україні ? І якщо це був би штраф , куди б він реально пішов ? Звісно ..
Борисфенка• 19 октября в 22:06
Ответ дляnadia-74
Дайте спокою з тою Польщею, вам там все медом намазано, але за один день в Україні такого не буде.
зона_комфорта• 19 октября в 22:07
Ответ дляPrervana
Можно сверху полирнуть в ответ вареньем. Интернет все стерпит
Удалено администрацией...
Борисфенка• 19 октября в 22:11
Ответ дляnadia-74
Я не кажу що там мед .Там ДІЮТЬ закони .В Україні цього не світить мабуть ніколи.
І що? Україна не-правова держава, це загальновідомо.
Сядемо поплачемо?
Mrs.Pretty• 19 октября в 22:14
Ответ дляPrervana
Удалено администрацией...
Борисфенка• 19 октября в 22:16
Ответ дляlilul990
Не палаци. А якісних тротуарів. Ще з часів царя панька і загальної задумки яка би об´єднала всю архітектуру києва а не цей цигансько шанхайський треш
О господи, дитя безтолкове, підніми очі до неба, оно знову шахеди летять звідкись.
А тепер неввічливо - які в сраку тротуари під бомбами? Клепку відшибло?