Бочка порохУ• 19 октября в 15:00
Любляна, чи цікаве місто?
Що ще подивитися поряд? Скільки днів закласти, щоб подивитися спокійно, без галопу. Які ціни на оренду, їжу?
КокошинЭль• 19 октября в 15:02
Нам было скучно, вообще вся Словения для меня оказалась скучной.
Бочка порохУ
• 19 октября в 15:03
Ответ дляТа легко!
Озеро Блед, ще на море поїдьте. На маме місто дня вистачить
.
Дякую. На морі ж вже холодно, просто подихати?
Бочка порохУ
• 19 октября в 15:04
Ответ дляКокошинЭль
Бачила гарні фото, зацікавилася.
Та легко!• 19 октября в 15:05
Ответ дляБочка порохУ
Ну так, звісно
КокошинЭль• 19 октября в 15:05
Ответ дляБочка порохУ
Бачила гарні фото, зацікавилася.
Если Вы не много путешествуете, то сойдет. Если были много где, то ничего интересного
Аноним_• 19 октября в 15:15
Сама Любляна це маленьке місто, пару годин вистачить. А от інші міста Словенії супер
Пез Году Неделя• 19 октября в 15:19
Я Любляну не любила, коли жила у Словенії, їздили туди тільки пошопитися. У Копрі мені було краще. Подивитися постойну яму, цікаво.
СМСница• 19 октября в 15:25
Бочка порохУ
• 19 октября в 15:32
Ответ дляАноним_
Які саме?
Бочка порохУ
• 19 октября в 15:33
Ответ дляСМСница
В Любляні не була. Рекомендую Згорнє Єзерське і Логарську долину, ну і озеро Блед
Яка краса
Бочка порохУ
• 19 октября в 15:34
Ответ дляКокошинЭль
Небагато подорожую, на жаль, лише в 27 країнах була ((((. Ще не було такої, щоб чимось не сподобалася.