Гарантую неперелевки• 19 октября 2025
Питання білоручкам
Що використовуєте для миття посуду в ПММ?
Порекомендуйте засоби, щоб без сильних ароматів, дякую.
Ласковая_львица• 19 октября 2025
Astonish таблетки. Но и Сомат не пахнут сильно, именно таблетки. Если не полная загрузка, делю пополам таблетку, у меня 45 посудомойка
Анонимус Я• 19 октября 2025
Купите somat порошок, 419грн на розетке, хватает где-то на мес 7 ежедневного мытья, никакого запаха
Ужгород• 19 октября 2025
Варена цибуля• 19 октября 2025
Ответ дляУжгород
Такі беру. До них різні пробувала.. або білий наліт лишався, або запах шокапець..
Ці підійшли.
Де такі купити?
Ужгород• 19 октября 2025
Ответ дляВарена цибуля
Де такі купити?
Я брала в магазині з польськими товарами, в інтернеті теж такі можна замовити
Гарантую неперелевки
• 19 октября 2025
Ответ дляМіряю від одиниці
Зараз на Сомат відмінна акція. . Гарні таблетки, не смердючі.
Вам треба промокод на Мау?