Гарантую неперелевки• 19 октября в 19:18

Питання білоручкам

Що використовуєте для миття посуду в ПММ?
Порекомендуйте засоби, щоб без сильних ароматів, дякую.
Не гавкаю- но охраняю• 19 октября в 19:20
Ласковая_львица• 19 октября в 19:22
Astonish таблетки. Но и Сомат не пахнут сильно, именно таблетки. Если не полная загрузка, делю пополам таблетку, у меня 45 посудомойка
Бюст Березуцкого• 19 октября в 19:26
Финиш
Анонимус Я• 19 октября в 19:27
Купите somat порошок, 419грн на розетке, хватает где-то на мес 7 ежедневного мытья, никакого запаха
Ужгород• 19 октября в 19:30
Такі беру. До них різні пробувала.. або білий наліт лишався, або запах шокапець..
Ці підійшли.
Міряю від одиниці• 19 октября в 19:57
Зараз на Сомат відмінна акція. https://maudau.com.ua/ru/product/somat-vse-v-1-eks.... Гарні таблетки, не смердючі.
Варена цибуля• 19 октября в 20:27
Ответ дляУжгород
Ці підійшли.
Де такі купити?
Ужгород• 19 октября в 20:46
Ответ дляВарена цибуля
Де такі купити?
Я брала в магазині з польськими товарами, в інтернеті теж такі можна замовити
автор Гарантую неперелевки • 19 октября в 23:55
Ответ дляМіряю від одиниці
Вам треба промокод на Мау?