Весотехник• 19 октября в 19:26

Дівчата хтось замовляв з цього магазину? Реальний?

У них зараз пару годин на вибрані товари хороші знижки.
Оплата 100% на цій акції.
Хочу костюм,але вагаюсь,не на махають чи мене)
автор Весотехник • 19 октября в 19:53
Ответ дляТриндю-бриндю
Фоп зареестрований рік тому в общазі. Тобто майна в нього нема. Торгує одягом та кавою.
А в якому місті?
ЧорноброваЯ• 19 октября в 19:54
Ответ дляВесотехник
Це він і є,магазин український бренд,в інстаграм
Я купувала в тг. Все ок
Триндю-бриндю• 19 октября в 19:54
Ответ дляВесотехник
А в якому місті?
В Дніпрі, на Макарова. Туди ще й прилетіти в будьякий момент може.
Галя-краля• 19 октября в 19:56
Ответ дляТриндю-бриндю
Це не магазин. Це сторінка яку могли вчора зробити, і відгуки написати. Що вас так тягне в інсті купувати, де дуже великий ризик? Є купа сайтів де є такий самий товар і дешевше і надійніше.
Там слишком дорогой контент и уже годы выкладывается, чтобы облапошить 10-20 человек.
ГоловнаЯ• 19 октября в 19:57
Ответ дляВесотехник
Блін,стільки підписників у них,невже серед нас нікого не знайдеться,що мав з ними справу)))
Ну наложка же есть у них? С предоплатой. Наложкой и закажите.
Галя-краля• 19 октября в 19:59
Ответ дляВесотехник
А в якому місті?
забейте на год регистрации и доп кведы
это не имеет никакого реального значения

просто объемы продаж разбивают на нескольких или даже многих людей, чтобы в лимиты войти
ГоловнаЯ• 19 октября в 20:00
Часто заказываю вещи в инсте, в разных магазинах, никогда никаких проблем не было Люди как перепуганные какие-то.
Україна наше все• 19 октября в 20:03
З такими умовами або хлам або лохотрон...
автор Весотехник • 19 октября в 20:05
Ответ дляГоловнаЯ
То вас ще не пугали) вам реально везе)
автор Весотехник • 19 октября в 20:05
Ответ дляГоловнаЯ
немає в них на розпродаж наложки та предоплати
Н@Диете• 19 октября в 20:14
Я сейчас ничего не покупаю по полной оплате. Максимум, это грн 200-300 предоплаты могу скинуть. Сейчас такое время, куча мошенников, взломов, да и в новую почту прилетает. Хз, когда оно доедет и доедет ли вообще
А вы сами смотрите
Жертва интернета• 19 октября в 20:15
В інстаграмі мільйон подібних магазинів.
Я дивлюся на кількість підписників, а також чи є офіційний сайт. У брендів зазвичай, окрім сторінки в Інстаграмі, є сайт.
Жертва интернета• 19 октября в 20:16
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Та шо-то не алё походу
Посмотрела видео, ткань как деревянная, фасоны какие-то нелепые с укороченными кофтами
Ничего по фото и видео вы не поймете, деревянная или нет.
автор Весотехник • 19 октября в 20:20
Ответ дляЖертва интернета
Та нормальна в них якість,по відео не тільки костюму можна зрозуміти і ціни на них ну зовсім не для поганої якості.
Три роки тому теж купляла у якогось українського бренду косюм спортивний в такій ціновій категоріі,так три роки ношу,а він як новий?Ні одного катишка за всі роки і колір тримає.
Триндю-бриндю• 20 октября в 00:08
Ответ дляГаля-краля
Про які роки пишете, якщо ФОП із свіжою реестраціею в гуртожитку?
Триндю-бриндю• 20 октября в 00:15
Ответ дляГаля-краля
забейте на год регистрации и доп кведы

Ви коли в інтернеті купуєте у вас є довіра до тих хто розбиває і не відповідає за товар,бо до нього тільки гроші заходять? Це стрьомний магазин. Кому потім претензії, якщо товар не той що в рекламі?
Галя-краля• 20 октября в 15:38
Ответ дляТриндю-бриндю
Я знаю, как реально устроен этот бизнес. Это вопрос не доверия. а принятия реальности.
В кафе или рестораны ходите? Попробуйте заглянуть в экран терминала, когда официант еще только начинает с ним манипуляции. Обнаружите, что он выбирает из списка десяти ФОПов, через кого провести ваш заказ:)
И почти у любого крупного продавца в интернете аналогичная ситуация.
Триндю-бриндю• 20 октября в 16:29
Ответ дляГаля-краля
Ресторан тут я я оплачую те що з`їла. А це навіть не інтернет магазин, де є хоч яка відповідальність.Це гастролери. Виробництва по тому адресу точно нема.