АфродитаПетровна• 19 октября 2025
Ензимна пудра.
Напишіть, хто після використання ензиної пудри мав таку ж проблему.Все життя було чисте лице.А тут після пудри прищі за прищами,болючі не давляться. Я вже перестала нею користуватися але прищі не зникають.
Головний кошак• 19 октября 2025
Для чого вона взагалі? Зараз як понапридумують аби тільки чимось намазюкатись
Головний кошак• 19 октября 2025
Ответ дляПустощі-веселощі
То надлишок ензимів так виходить
І токсинів теж)
АфродитаПетровна
• 19 октября 2025
Ответ дляМама фіфті цента
вот зачем она вам при хорошей коже была нужно?
Для гарного тону рівного і замість скраба.Хіба ви не знаєте?
Головний кошак• 19 октября 2025
Ответ дляАфродитаПетровна
І Ви повірили?
Мама фіфті цента• 19 октября 2025
Ответ дляАфродитаПетровна
знаю-но мне не нужна для этого пудра
Пустощі-веселощі• 19 октября 2025
Ответ дляАфродитаПетровна
Ну от він витісняє старий тон і створює новий...пагадітя троха
АфродитаПетровна
• 19 октября 2025
Ответ дляГоловний кошак
І Ви повірили?
Я перевірила і ефект справді чудовий якби не прищі. Всі мої знайомі роками користуються і в них теж ефект чудовий.
АфродитаПетровна
• 19 октября 2025
Ответ дляПустощі-веселощі
не думаю....
Головний кошак• 19 октября 2025
Ответ дляАфродитаПетровна
Ну то може вам не підходить якийсь компонент, алергія може бути на щось. Підіть к дерматологу
Тушьмушьнюшь• 19 октября 2025
Дело не в пудре, особенно если это не новый продукт. Вам к дерматологу
АфродитаПетровна
• 19 октября 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Як не новий? Я вперше користуюсь.Два рази робила всього
Иванка Бур• 19 октября 2025
Скорее всего дело не в пудре, она, как правило, не дает таких побочек и работает исключительно с роговым слоем кожи, на подкожные процессы никак не влияя.
Поищите другие причины кроме пудры
Тушьмушьнюшь• 19 октября 2025
Ответ дляАфродитаПетровна
Покажите какая у вас или сфотографируйте состав
Пудра могла обострить процесс, но не может быть в ней дело.
АфродитаПетровна
• 19 октября 2025
Ответ дляИванка Бур
Поищите другие причины кроме пудры
Я нічого нового не вводила.Це тільки пудра.
АфродитаПетровна
• 19 октября 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Иванка Бур• 19 октября 2025
Ответ дляАфродитаПетровна
Может съели что-то - у энзимной пудры нет ничего такого в составе, чтобы проникло в кожу и спровоцировало такие прыщи, а для аллергии это нетипичное проявление, поэтому скорее всего причина не в пудре и нужно искать другие причины
Тушьмушьнюшь• 19 октября 2025
Ответ дляАфродитаПетровна
Крайне низкая эффективность как энзимки, там папаин капля на чан.
Но там есть соль. Вы ощущали ее частички, царапанье? Возможно повредили кожу, а через микроранки зашла реальная бактерия.
АфродитаПетровна
• 19 октября 2025
Ответ дляИванка Бур
Скажу вам навіть більше.І я і я дочка почали користуватися і в неї такий же ефект.
Святатабожа• 19 октября 2025
Ответ дляАфродитаПетровна
Маю жирну шкіру і все заглядала на ензимну пудру. А потім спробувала ввечері очищувати спочатку пінкою, як зазвичай, а потім після змиття пінки, в долонях розтираю білу глину з водою, наношу на вологе обличчя, масажую секунд 20-30 і змиваю. Але це тільки ввечері. Зранку лише пінкою вмиваюсь Зараз стан шкіри чудовий, тим більше глина стоїть копійки. На відміну від ензимної пудри.
ТаЕщеОптимистка• 20 октября 2025
Ответ дляАфродитаПетровна
Какая именно пудра? Как часто использовали? Как именно использовали: сухую, мочили? Я тоже пользуюсь. Но больше не буду. Нет эффекта. Я больше против черных точек. Советовала дерматолог, что хоть сузить поможет и не так быстро забиваться. И уже третья банка и все на месте
АфродитаПетровна
• 20 октября 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
відповіла вище.