Чаклунка-ведунка• 19 октября 2025
Дівчата, хтось купляв таку куртку для хлопчика (reserved)?
Як якість, сподобалась?
Чаклунка-ведунка
• 19 октября 2025
Ответ дляПросто каралева
Такой колір для хлопчика? Її доведеться прати через день.
Мій вже підліток. Більш менш акуратно носить. Більше йому нічого не подобається.
Чаклунка-ведунка
• 19 октября 2025
Ответ дляПросто каралева
Доречі, там вже майже всі розміри розпродані.
Братья Капли• 19 октября 2025
Ответ дляПросто каралева
Тобто??
Нормальний колір для хлопця
Ну якщо ваш замазура, то справа точно не в куртці
Нормальний колір для хлопця
Анютины ласки• 19 октября 2025
Ответ дляПросто каралева
Хлопчики різні є. Не всі роблять мотлох з одягу.
Колір гарний і курточка теж.
До теми саме таку не купувала але купувала куртки і інший одяг ресервед сину, мені вони подобаються
Колір гарний і курточка теж.
ЭтаваНиМожетБыть• 19 октября 2025
Дуже полюбляю Reserved, у моєї дитини з часом тільки звідтіля куртки в гардеробі залишилися. Гарно носяться, прає стіралка без проблем.
Саме цю куртку не купувала, але бачу в ній є карманчик для скай-пасу. Тобто вона гірсько-лижна, для активного відпочинку, на сильний мороз може не підійти.
Чаклунка-ведунка
• 19 октября 2025
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Нам дуже тепла не потрібна, сину жарко завжди
Просто каралева• 19 октября 2025
Ответ дляАнютины ласки
Колір гарний і курточка теж.
Може і є ті, які сидять тихенько. Але більшість їздять на самокатах, велосипедах, лазять по деревах, грають на майданчиках. То біла курта для таких - це зовсім непрактично.
Чаклунка-ведунка
• 19 октября 2025
Ответ дляПросто каралева
У мого сина одразу після школи кожний день тренування (там інша куртка). Приїжджає додому біля 20:00. Коли йому по деревах лазить?)))
Анютины ласки• 19 октября 2025
Ответ дляПросто каралева
Не сидять тихенько, а носять охайно
А для активних прогулянок можна і купити практичного кольору на зміну
До того ж автор пише шо син її підліток, не думаю що він ще лазить по деревах і грає на майданчику))