Чаклунка-ведунка• 19 октября в 21:05
Дівчата, хтось купляв таку куртку для хлопчика (reserved)?
Як якість, сподобалась?
Чаклунка-ведунка
• 19 октября в 21:07
Ответ дляПросто каралева
Такой колір для хлопчика? Її доведеться прати через день.
Мій вже підліток. Більш менш акуратно носить. Більше йому нічого не подобається.
Чаклунка-ведунка
• 19 октября в 21:12
Ответ дляПросто каралева
Доречі, там вже майже всі розміри розпродані.
Братья Капли• 19 октября в 21:13
Ответ дляПросто каралева
Тобто??
Нормальний колір для хлопця
Ну якщо ваш замазура, то справа точно не в куртці
Нормальний колір для хлопця
Анютины ласки• 19 октября в 21:18
Ответ дляПросто каралева
Хлопчики різні є. Не всі роблять мотлох з одягу.
Колір гарний і курточка теж.
До теми саме таку не купувала але купувала куртки і інший одяг ресервед сину, мені вони подобаються
Колір гарний і курточка теж.
ЭтаваНиМожетБыть• 19 октября в 21:18
Дуже полюбляю Reserved, у моєї дитини з часом тільки звідтіля куртки в гардеробі залишилися. Гарно носяться, прає стіралка без проблем.
Саме цю куртку не купувала, але бачу в ній є карманчик для скай-пасу. Тобто вона гірсько-лижна, для активного відпочинку, на сильний мороз може не підійти.
Чаклунка-ведунка
• 19 октября в 21:21
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Нам дуже тепла не потрібна, сину жарко завжди
Просто каралева• 19 октября в 21:22
Ответ дляАнютины ласки
Колір гарний і курточка теж.
Може і є ті, які сидять тихенько. Але більшість їздять на самокатах, велосипедах, лазять по деревах, грають на майданчиках. То біла курта для таких - це зовсім непрактично.
Чаклунка-ведунка
• 19 октября в 21:24
Ответ дляПросто каралева
У мого сина одразу після школи кожний день тренування (там інша куртка). Приїжджає додому біля 20:00. Коли йому по деревах лазить?)))
Анютины ласки• 19 октября в 21:25
Ответ дляПросто каралева
Не сидять тихенько, а носять охайно
А для активних прогулянок можна і купити практичного кольору на зміну
До того ж автор пише шо син її підліток, не думаю що він ще лазить по деревах і грає на майданчику))