Я не интересуюсь светскими сплетнями но тут узнала и стало интересно. Вроде как она выходила замуж уже беременной? Плюс муж какой то невнятный, кажется не соответствует ее уровню вообще. Это ж надо в 40 лет умудрилась, не знаешь, восхититься или ох....еть
Результат:
вже голосів:
23 (60.53%)
По залёту
12 (31.58%)
Вы шо, у них же любов
3 (7.89%)
Выходила замуж не будучи берем
Coffee is Love• 20 октября в 12:54
Ответ дляСонья09
Так як у всіх і оформили на біологічних батьків.
Яких біологічних батьків, якщо тут як ви стверджуєте, донор сперми, а не чоловік?
Coffee is Love• 20 октября в 12:59
Ответ дляСонья09
Вони не одружені і разом не мешкають, я його вважаю донором.
О, які деталі) Ну як же оформили дитину неодруженої пари від сурмами?
Ответ дляCoffee is Love
А як визначити по зальоту чи ні?
Чимало пар живуть разом тривалий час і беруть шлюб вже коли настає вагітність. Це теж по зальоту?
Да, это тоже. Если б не залёт не поженились бы скорее всего
Ответ дляКиев_Елена
Так она не вышла замуж, просто родила) может себе позволить
Как не вышла? Вроде вышла мужчина ж есть а не просто от кого-то родила в одиночестве
Ответ дляКлавдіяЧерепиця
У женщин ее статуса и уровня финансового обеспечения нет нужды выискивать себе бизнесменов и политиков в качестве мужей.
Леся может позволить себе быть с любым, кто ей нравится, с ним или без него она не пропадёт
Нужны то нет. Но пару для со надо подбирать по своему уровню
Ответ дляadri1807
Она ещё не вышла замуж, но предложение он ей сделал ’по залёту’.
Как так ребенок уже есть а брака все ещё нетю помолвка была сто лет назад
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
А про що? Натякніть, будь ласка. З огляду на ваші коментарі, треба Лесю обісрати? А з якою метою, у вас особисте життя склалося не так, як вам того хотілося?
Вы с приветом? О чем тема, написано в теме русским по вашему экрану 🤦 про то, она была ли помолвлена и вышла замуж до беременности или уже после, по залёту
Про обосрать и ’особисте жития’- не судите по себе и не приписывайте другим свои проблемы ни с того ни с сего
Ответ дляСонья09
Який зальот, знайшла підходящого донора і виносила, народила сурмама. Тому і вагітність начебто приховувала, бо не була вагітною.
Здрасьте. Она сняла беременную сессию посреди поля
Ответ дляАпель-синка
Она на днях фото кормления грудью выкладывала. Думаете фейки?
Слава богу хоть этого я не видела🤮
Ответ дляЧупакабраЗеБест
так по залету или уже беременная? это просто разные вещи.
и в случайный залет в 40 лет я не верю. сокрее всего это было их взвешенное решение.
Так вот. О том и тема-самой интересно)))
Ответ дляСонья09
Смішно, а що це новина накладний живіт для фотосесії. А крім фотосесії її взагалі хтось вагітною бачив.
Хм. Она там в прозрачном платьице выглядит натурально. А откуда вы знаете,что ее никто не видел беременной?
Coffee is Love• 20 октября в 22:38
Ответ дляСонья09
А як клініки оформлюють, які користуються послугами сурмами, на біологічних батьків звісно. вона далеко не перша.
Клініки оформлюють згідно законодавства України - на одружену пару. А не жінку поза шлюбом.
А ви собі маячню якусь придумали і поширюєте.
Coffee is Love• 21 октября в 00:12
Ответ дляСонья09
😂 а жінки поза шлюбом не народжують, чи в них дітей відбирають.
Інколи краще жувати, аніж городити таку маячню.
Ви говорите про сурогатне материнство, а не про жінку, яка захотіла і народила.
Самотня жінка не може скористатися допомогою сурогатної мами, а якщо навіть і скористалася би - вона ту дитину на себе ніяк не оформить. Буде мамою та хто народила.
Ви хоча б базу якусь перевірили, а потім плітки розносили.
Щоб отримати документи на дитину - пара має бути в шлюбі, лише тоді Мінюст їх впише в свідоцтво замість сурмами.
Ответ дляCoffee is Love
Та ви що, серйозно. Ну звісно що в нашій державі ніхто і ніколи не обійде бюрократію. Ніколи такого не було 😂, із іноземними паспортами стають міністрами, лейтенанти генералами, неуки професорами, а тут Леські не дадуть дитину на себе записати, а якже.
Coffee is Love• 21 октября в 01:09
Ответ дляСонья09
А, ну да, ну да, вам же відніше) Мабуть сама їй виношували та оформлювали продаж дитини, раз так все досконало знаєте
Coffee is Love• 21 октября в 02:10
Ответ дляСонья09
Ні вірте всьому, що вам інста разом з марафоном розказує, тільки там правду кажуть.
Я вірю лише тому, що сама оформлюю багато років.
Тому свої баєчки про те що народила одна, а іншу мамою записали можете розповідати комусь іншому.
Ви як з диких 90тих прибігли, їй Бо. Існує закон, за яким можна оформити все чисто, легально та безкоштовно - нііі, треба ж обов´язково обійти його, аби вийти заміж вже після народження дитини, а не до, ага.
Смішно слухати цей перфоменс від людини, яка ніц не тямить.
Ответ дляCoffee is Love
Тямуща знайшлася, ще більше потрібно дивитись телевізор і вірити, що в цій державі дорвавшеся село до слави і грошей буде виконувати закон. Її вагітною ніхто не бачив, а змімалась вона на багатьох зйомках По новому каналу розкажуть, що надуло вагітність в останній місяць, це більш реальна історія 🤦.
Coffee is Love• 21 октября в 08:43
Ответ дляСонья09
Удалено администрацией...
Coffee is Love• 21 октября в 09:34
Ответ дляСонья09
Удалено администрацией...