ГонУрова дівка• Изменено 29 сентября 2025

Хочу запитати про Туніс

Ніколи не розглядала для відпочинку
Як там із безпекою?
Які регіони найкращі та найцікавіші для відвідування?
Чи розвинуті там послуги туроператорів при готелях/ екскурсії/ та ін.
Пам´ятаю десь на початку 2000 був непоганий відпочинок за розповідями відпочиваючих., розстріл туристів на пляжі все змінив, і в Туніс почали мало літати, готелі опустіли.
Словом, прошу поради чи потрібно розглядати цей напрямок ?
+ і - так би мовити...
Ласую колобками• 29 сентября 2025
Мінусів там багато. Холодніше, ніж в Єгипті, медузи, ніякий сервіс.
Для себе якби обирала - то лише Джерба.
Петриківна• 29 сентября 2025
Була у відрядженні. Сподобалось те, що взагалі не було росіян. Ні одного. Не знаю як зараз. Для мене це великий плюс.
Зайка_33• 29 сентября 2025
Була в 2016 році, мені сподобалось) Але багато було росіян(
Коренная киевлянка• 29 сентября 2025
Была в 2019 наверное, в общем после расстрела через какое то время, несколько раз
Мне очень понравилось. Песок, море, погода, идеально для меня. Много заброшенных отелей. Если выйти за территорию- чувствуется упадок. Экскурсии были интересные, в бело голубой город особенно. Названия уже не помню, вроде мы были в Монастыре и в Суссе
Шикаю і викаю• 29 сентября 2025
Була давненько, в 2011 в Хамаметі. Він і Сус більш такі тусовочні. В Монастірі окрім як подивитись мавзолей, робити нема чого. Джерба - для любителів лінно полежати, улюблений острів англ, пенсіонерів і мамок з кіндерами)).
В Тунісі чудове Середземне море бірюзового, зелено-синього кольору. Пляжі піщані з плавним заходом. Медузи є тільки в серпні, як і кругом, коли у них сезон такий.
Сервіс: якщо готель дорожчий, сервіс хороший.
Екскурсії при готелях є. Ми їздили в столицю, в Карфаген, Сіді-бу-Саід - біло-блакитне місто художників і ремесленників, тут же знімали багато кадрів Анжеліки у бухті. Красиві пейзажі. Велика подорож на південь в Сахару кільцем - побачите багато автентичних містечок з музеями, Кейруан - священне місто мусульман Магрібу (4 по святості в світі), мечетей, коврів/ткацтва, древньо-римські міста, амфітеатри і тд Південь традиційний дуже відрізняєтесь від світського північного Тунісу. Подивитись дуже цікаво. В Сахарі - сафарі на верблюдах, джипах, міражі бачили, соляні озера із зибучими пісками, рекомендую політ на мото дельтоплані над Сахарою - це кайф. Не рекомендую їхати на південь у спеку або коли вітряна погода - може бути піщана буря і це триндець
автор ГонУрова дівка • 29 сентября 2025
Ответ дляШикаю і викаю
Ви давненько там були... але дуууже Вам дякую за змістовну розповідь!
автор ГонУрова дівка • 29 сентября 2025
Ответ дляКоренная киевлянка
Дякую за відповідь
автор ГонУрова дівка • 29 сентября 2025
Цікаво тут почути ще думку місцевих турагентів.
Вподобайден• 29 сентября 2025
я була перед війною, в Хамаметі. Море казкове, пісочок як пух, біленький і мякенький. За межами готелю таке все, брудне і занедбане. На екскурсії не їздила, сервіс в цілому ок, щось між Єгиптом та Турцією.
Mariia_touragent• 29 сентября 2025
Не скажу, що Туніс є ТОПом в запитах, але має своїх прихильників і цікавить нових гостей. І зараз наші туристи чудово проводять оксамитовий сезон в Махдії- спокусилися на ’туніські Мальдіви’ і не жалкують, навпаки). Пляж чудовий, море казкове - красиве, прозоре і чисте. Харчуванням задоволені. Пляжний відпочинок ’розбавляють’ екскурсіями. Отримали те, що очікували і що планували!
автор ГонУрова дівка • 30 сентября 2025
Ответ дляВподобайден
Дякую, що поділиоися досвідом
автор ГонУрова дівка • 30 сентября 2025
Ответ дляMariia_touragent
Щиро дякую за відгук
А можна поділитися кількома назвами дуже пристойних готелів у Тунісі на даний час?
Mariia_touragent• 30 сентября 2025
Ответ дляГонУрова дівка
Щиро дякую за відгук
Щоб точно і однозначно, треба всі поради підлаштовувати під конкретні параметри- як мінімум, дати, бюджет, склад туристів, тривалість. Є і 4* достойні, і непогані 3*...
А поки хай буде з кращого - 5*, різний рівень -різний цінник- різні локації. IberostarИ, Steigenberger Marhaba Thalasso, Jaz Tour Khalef, Barcelo Concorde Green Park, Sentido Bellevue Park, Les Orangers і ,звісно, Four Seasons
автор ГонУрова дівка • 30 сентября 2025
Ответ дляMariia_touragent
Дякуууую, буду ознайомлю ватись
Mariia_touragent• 30 сентября 2025
Ответ дляГонУрова дівка
Дякуууую, буду ознайомлю ватись
Будь ласка 😊