Мій не такий• Изменено 20 октября 2025

LIDL - це добрий магазин чи таке?

Поділіться своїми відгуками. Читала тут про цей супермаркет різне. А справа в тому, що знайшла в інсті дівчат, що возять до нас смаколики з Lidl, з різних країн. Ну і у нас продають. Така краса на фото. І цукерки, і наборчики подарункові, словом купа всього, в основному їжа. Є і одяг, але мало, та й мені там особо не треба одягу. А от з їжі щось на подарунки, виглядає по фото ок. Поділіться вашими відгуками, хто особисто бував у цьому магазині. Що там є смачне, на ваш поглад? А що нікуди не годиться. Дякую
Новопоштинская• 20 октября 2025
Ответ дляМій не такий
А де ви? Ці Лідли різні?
Испания
Муууумие• 20 октября 2025
Ответ дляМій не такий
А що з АТБ не так? Мене особисто часто виручає. Хоч ціни там давно вже недешеві. В нас ще в АТБ і охайно. Видно, гарний управляючий чи хто там.
Мені там лише сухофрукти годні, все інше-посередньє г…
Новопоштинская• 20 октября 2025
Ответ дляТайТаке
В основном нет .
Все разные в разных странах
Подвійна веселка• 20 октября 2025
Ответ дляМій не такий
А що можете зі смачного порадити (довгого звертання, тобто не хліб та молоко)? Я зверну увагу, чи є це в асортименті в дівчат.
Итальянские продукты. Всякие вяленые помидоры и т.д. котам когтеточку домик купила, супер. Покупаю в основном молочку, сыр, овощи. Разная техника, посуда , сковородки
Ранковий базар• 20 октября 2025
Ответ дляЗаздрість то погано
А наша Галя балувана
То ж представниці найрозвиненішої країни Європи
Kittaa• 20 октября 2025
Просто звичайний маркет, я ходжу в італійський
Нічим не гірший за інші
Але тільки в Лідл можна знайти марципан і то взимку)
Указка• 20 октября 2025
Ответ дляТролю як можу
Lidl это атб в худшем его виде
Не понимаю почему Вам наставили эту бабу. Так и есть. Я живу в Италии, в Лидл большая половина покупателей мигранты. Мой муж итальянец обходит этот магазин стороной и считает, что там некачественные продукты в основном
Грамотний хвіст• 20 октября 2025
Ответ дляМій не такий
А в небельгійському? Возять, мабуть з Німеччини та країн, що поруч. Можливо, Угорщина, Австрія ще. Уточню. Але там замовити неможна. Лише те, що вже привезли.
Мабуть з польського возять, він близько.
Зайдіть на сайт польського лідл і подивіться що є.
курасаны• 20 октября 2025
Ответ дляМій не такий
Ага, я також бачила в інсті з несолодкого - то соуси італійської, пасту, сири навіть, спеції.
Единственное что у них хорошее это цена. Если вам предлагают дешевле спагетти например чем из твердых сортов в Украине- берите. И песто соус или терияки например. Оно будет нормальное за эту цену.
Новопоштинская• 20 октября 2025
Ответ дляУказка
Очень странно ) Испанцы с радостью берут в лидл свой же хамон за 2, 60 евро, а в соседнем испанском маркете, такой же точно, за 4 🤗
ТайТаке• 20 октября 2025
Ответ дляНовопоштинская
Все разные в разных странах
Не знаю, была в разных странах.
Кауфленд норм . А это трешнина .
Трільчиха• 20 октября 2025
Звичайний мережевий магазин. Я в Польщі, що Бєдронки, що Лідл, що Керфур, що Ашан плюс мінус один і той самий асортимент, звісно кожен з них ще має власні марки чи власний імпорт.
Новопоштинская• 20 октября 2025
Ответ дляТайТаке
Не знаю, была в разных странах.
Кауфленд норм . А это трешнина .
Они все разные, зависит от страны
Есть основные продукты, которые можно найти в каждом. Остальное зависит от потребителей
Указка• 20 октября 2025
Ответ дляНовопоштинская
Мой муж вообще ничего не покупает там. Я иногда захожу купить что-то по мелочи. Но в целом среди итальянцев это считается магазин для мигрантов. Реально в нет нет ни одной хорошей марки продуктов. Все какие-то неизвестные.
ТайТаке• 20 октября 2025
Ответ дляНовопоштинская
Они все разные, зависит от страны
Вы специально?
Повторяю- БЫЛА В РАЗНЫХ СТРАНАХ.
Добра всем!• 20 октября 2025
Очень много хороших продуктов, и региональные тоже. Сыры, колбасы - супер.
Совет:
Один из лучших в европе шоколадов, а я разбираюсь, бренд на фото - можете смело брать. Другие почти всегда фигня, вот этот только.
Вкусные итальянские сладости, паста, оливки
Греческая халва и оливки

И так во всем. Есть супер продукты, есть дешевый треш.

Можете показать фото - я вам скажу, что брать. Сейчас Хелловинские сладости и начинается рождество уже, там много фигни всякой.
Психологічка• 20 октября 2025
Я в Німеччині. Скупляюсь в Aldi, бо він поруч. Якби був би неподалік Lidl, то купувала би там. Звичайні магазини, все є, абсолютно все. Мені цікаво, навіщо ходити в більш дорогі магазини, щоб купити те ж саме, тільки дорожче? Це по-нашому , це щоб люди не подумали, що ти бідний
Новопоштинская• 20 октября 2025
Ответ дляУказка
Мне нравится, именно то, что он с ассортиментом из разных стран
А не только местное
Ранковий базар• 20 октября 2025
Ответ дляУказка
Які потрібні марки продуктів ( фанати марок і брендів ) щоб купити борошно , молоко , олію , яйця , сухофрукти , лохину , порей , чері і інші повсякденні продукти включаючи молочку та овочі фрукти ?
Ваша прЭлесть• 20 октября 2025
Ответ дляМій не такий
Написали німецьке атб. Я зрозуміла, що атб наче в недуже хорошому сенсі. Уточнила, чи це так? То наче тут в інших темах німецьке хвалять (не цей магазин конкретно, а німецькі товари). Тому я до кінця не зрозуміла, чи це ок чи не ок цей магазин.
Ні, просто там аура така сама
Губи з філером• 20 октября 2025
Ответ дляЗаздрість то погано
А наша Галя балувана
Ну это вообще отдельная тема, а цена при этом
Ранковий базар• 20 октября 2025
Ответ дляТайТаке
Вы специально?
Повторяю- БЫЛА В РАЗНЫХ СТРАНАХ.
О , так
Бачили той досвід в інших темах
Подвійна веселка• 20 октября 2025
Ответ дляДобра всем!
Совет:
Греческая халва и оливки

У меня хеллоуинское ещё с прошлого года лежит в шкафу и в этом накупила всего. Главное не забыть съесть
ТайТаке• 20 октября 2025
Ответ дляРанковий базар
О , так
Бачили той досвід в інших темах
Абы ляпнуть . А радеееее ,
Новопоштинская• 20 октября 2025
Ответ дляВаша прЭлесть
Ні, просто там аура така сама
Нет такой ауры ) сомневаюсь, что в атб ходят англичане, поляки, немцы, испанцы и другие народности
Это одновременно
Ранковий базар• 20 октября 2025
Ответ дляТайТаке
Абы ляпнуть . А радеееее ,
Аби охартеризувати . Розумні зрозуміють
Помеха справа• 20 октября 2025
Ответ дляМій не такий
А де ви? Ці Лідли різні?
я была в лидле в Латвии. ну такое, мне не нравится
Новопоштинская• 20 октября 2025
Ответ дляТайТаке
Вы специально?
Повторяю- БЫЛА В РАЗНЫХ СТРАНАХ.
Не кричите, успокойтесь.
В лидл продают отличный чай, ромашка
Рекомендую
ТайТаке• 20 октября 2025
Ответ дляРанковий базар
Аби охартеризувати . Розумні зрозуміють
Останнє то точно до вас не відноситься . А смайли із серії раденьке шо дурненьке.
Указка• 20 октября 2025
Ответ дляНовопоштинская
А не только местное
У нас везде есть в других супермаркетах продукты из других стран