Мочалкин блюз• 21 октября в 04:34
АСД виробництва Україна
Років 10 лікувала асд свою шкірну болячку, тільки вилазила - розводила з водою намазувала 1-2 рази поки нікого нема дома і під плівку через час змила і забувала про неї на пів року- рік.
Врачі, обстеження, уколи не допомогли в свій час...Закінчився термін придатності мого АСД, купила наш від Укрзооветпромпостач , уже 7й раз намазала, ефекту взагалі немає, навіть краще не стало, це не той АСД навіть близько...
Коли його купувала не могла знайти відгуки, тому залишу їх тут, знаю люди його п´ють в надії на чудо і тваринкам дають. Я не знаю як його можна пити запах мерзенний, але для тих, хто буде купувати і пити його, раджу добре подумати, можливо і спрацює ефект плацебо, але з таким запахом можна знайти плацебо цікавіше. Запах теж відрізняється той тхнув трупатиною, а цей навозом, мерзенні обидва))
Гадаю_По_шнуркам• 21 октября в 04:42
Не надо этого.
Я его собаке давала, только намучила. Не прощу себе. Использовала все, что советовали ветеринары, чтоб спасти её. А они тупо зарабатывали на мне.
И на Вас зарабатывают.
Хлопаю ресницами• 21 октября в 07:30
АСД старого зразку робили на Покровській ( Росія) та Новогалещинській(Україна) біофабриках з крові ВРХ . Всі інші - незрозуміло де і незрозуміло з чого . Російську зараз не купите . А нашу можете пошукати чи спробувати замовити у ветаптеках
Совбез• 21 октября в 07:31
Мне интересно,как вы запах переносите!?
У меня рвотный рефлекс, на эту вонь
ЗдесяЯ• 21 октября в 07:55
Ответ дляХлопаю ресницами
Кращє, вже російський варіант пошукати. Але їх там декілька фракцій.
І не тільки в Україні.
Зайканалужайке• 21 октября в 08:04
Согласна, меня 20 лет назад АСД старого образца фракцией 2 с того света практически вытащили, врачи были удивлены что выжила при такой тяжелой форме менингоэнцифалита. После этого от некоторых болячек, в том числе грибкового заболевания, сколько пробовала нашего производства, эффекта ноль...
Диви яка я пава!• 21 октября в 12:37
А можно подробнее, что это такое и для чего
А.с. волонер, помогаю животным
Диви яка я пава!• 21 октября в 17:18
Ответ дляЗайканалужайке
Вы использовали ветеринарный препарат? Внутрь?
Диви яка я пава!• 21 октября в 17:19
Ответ дляХлопаю ресницами
Нашла тот, что делают в красноярском крае армавирсая АСД
Это не он?
Хлопаю ресницами• 21 октября в 19:31
Ответ дляДиви яка я пава!
А.с. волонер, помогаю животным
Знайдіть в інтернеті АСД фракція-2( для внутрішнього споживання), фракція3( зовнішнього). АнтисептСтимуляторДорогова , імуностимулятор , препарат з крові тварин .
Хлопаю ресницами• 21 октября в 19:34
Ответ дляДиви яка я пава!
Это не он?
Армавірський - рос виробництва , він, старого зразку . Тільки не брати новий від онуки Дорогова, що заявлений , як очищений і позбавлений неприємного запаху .
Зайканалужайке• 21 октября в 21:56
Ответ дляДиви яка я пава!
да
Зайканалужайке• 21 октября в 21:56
Ответ дляХлопаю ресницами
все верно, производил Армавир
Мочалкин блюз
• 21 октября в 22:06
Ответ дляЗайканалужайке
все верно, производил Армавир
У меня и такой когда-то был, не Армавир, тоже вонючий , но помогал, конечно его от разных болезней используют, но именно от кожных у меня был эффект.
Телепузик• 22 октября в 02:29
Ответ дляМочалкин блюз
Его можно заказать через тех, кто ездит в бывшие республики ссср. Я заказывала через девушку, которая ездила к своим родным в Казахстан. Контакты не дам, т.к. она выехала с Украины.