ДлинноНожка• 21 октября в 11:04

Прокидаюсь серед ночі і ріже око(пече) , вдень норм

Вже скільки разів - серед ночі пече око
Видно коли воно закрите
So_so• 21 октября в 11:05
Теалоз дуо очень хорошие увлажняющие капли, смазывают глаз липидной пленкой, супер.
Потребую апгрейду• 21 октября в 11:11
Да, теалоз хорошие капли, но я бы обратилась к врачу, тут явно что-то не то.
Хома з пастою• 21 октября в 11:19
Можливо білизна випрана засобом із додаванням фосфатів і у вас на них така реакція
СкрипяСердцем• 21 октября в 11:31
Це через сухість ока. Сама була здивована, що такий біль може виникати саме через це. Лікар порадив краплі з гіалуронкою. Пройшло через декілька місяців регулярного користування
Пожмаковна• 21 октября в 11:49
идите к врачу, проверьте глаза, давление измерять иногда надо. потом и капли необходимые назначат.