60 метрів сметани• 21 октября в 16:50
Відмила дуже жирну кухню. Дякую порадниці
Дякую тій людині яка порадила мені тут чудо спрей. Це шикарно. Бо багато засобів не справлялися і жир постійно накопичувався на поверхнях. Я з легкістю відмила
60 метрів сметани
• 21 октября в 16:51
Ще радує що він зовсім недорогий. Санклін дуже дорого для мене і то не на всіх поверхнях можна. Цей справився
60 метрів сметани
• 21 октября в 16:52
Ответ дляДелайКак_Я
Де брали?
В Єві. 77 грн. Тільки сьогодні забрала з точки видачі і давай пробувати
60 метрів сметани
• 21 октября в 16:52
Ответ дляЦаревна в уггах
И всего то пол бутыля ушло)
Я не могла нічим відмити. Навіть з йоршиком металевим. А це нанесла і витерла. Жир дуже застарілий
Статус Ква• 21 октября в 16:54
Ответ для60 метрів сметани
Дуже вонючий ?
Помидорина• 21 октября в 16:58
Мне боковую стенку плиты от жировых отложений не отмыл. Покупала за 85 грн в бонусе.
Застарелая грязь на плитке, подоконники, кастрюли это да, взяло.
Аноним_1859• 21 октября в 17:00
Ответ дляПомидорина
Попробуйте разогреть духовку, а потом помыть боковую стенку. Разогретый древний жир отмывается лучше, чем холодный.
60 метрів сметани
• 21 октября в 17:02
Ответ дляГлаголиця
я рада!
Це ви мені порекомендували?
ДелайКак_Я• 21 октября в 17:12
Ответ дляЗажуженная Жужжа
А мне нравится Шентеклер с петушком
Він з кислотою. Його не можна на нержавійку
Зажуженная Жужжа• 21 октября в 17:20
Ответ дляДелайКак_Я
Дякую,не знала....
60 метрів сметани
• 21 октября в 17:22
Ответ дляСіґеле-міґеле
Автор, для мікрохвильовки підійде?
Не знаю. В мене її немає. Плиту емальовану мила і нержавіючий кран. Все нормально
Морковна• 21 октября в 17:23
Ответ дляЗажуженная Жужжа
А мне нравится Шентеклер с петушком
Мне он жир не отмывает, а у Вас какой?
Карапулька• 21 октября в 17:26
Ответ дляЗажуженная Жужжа
А мне нравится Шентеклер с петушком
Не знаю, я його постійно купую, більш для плям, хоча....на фасадах він лишає сліди, захоплення ним не розділяю
Коханозадовільна• 21 октября в 17:31
Я, которая не убирает дома, почему то загуглила данную штуку
ДелайКак_Я• 21 октября в 17:35
Ответ дляКарапулька
В мене від півника по мікрохвильовій пішли розводи, добре, що з часом пройшли. І на решітці витяжки. А в мене еліка труба витяжка, для мене дорога, не дуже хочеться її пошкодити. Тому півника більше не куплю
Чарівне зіллячко• 21 октября в 17:39
Ответ для60 метрів сметани
А Мілам що?
Кили и Манджаро• 21 октября в 17:53
Ответ для60 метрів сметани
А запах має?
Трейдер кріпти• 21 октября в 19:44
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Дякую,не знала....
не верьте - это просто марсельское мыло нет там кислоты. все кастрюли из нержавейки петушком отмыла
60 метрів сметани
• 21 октября в 22:23
Ответ дляВсе і одразу
Духовку не роз´їсть поверхню?
Мила нержавіючий кран, все ок. Духовку ще не мила
60 метрів сметани
• 21 октября в 22:23
Ответ дляЧарівне зіллячко
А Мілам що?
Не пробувала його