Режет зуб у основания шейки около десны?
Такое закрывают пломбой или только коронка и поднятие десны?
Ответ дляtereska
Ви маєте на увазі оголену шийку зуба тобто рецесія? Якщо саме це, то закривають пломбою. Мені так робили по причині неправильної чистки та абразвності пасти та щітки неправильно підібраної.
Скол на корне зуба ’есть ребрышко жесткости во впадинке на корне оно и режет’. Такое под десной на корень ставят пломбу?
Ответ дляtereska
Вам стеклоиономер ставили?
Ответ дляtereska
Так, саме такий матеріал, ще лікар розказував алгоритм під час процедури, що вони ставляться саме під корінь і т.д. Не видно взагалі, бо було чутливо та неприємно.
В каком городе и какая стоматология. Порекомедуйте стоматологию и доктора и телефон дайте. Можно в личку.