столько боли, будьте вы все прокляты кто это начал, здохните згинте пропадите , со всей душой , со всей злобой проклинаю , март 2026 вас сожрет, очень надеюсь, гной земли вам и вашим потомкам вам на голову
gizzaGinora• 21 октября в 22:07
Ответ дляssaannaa
вибачайте що на рашиській я з киева русифікована насильно, в рамках школьной программі
Та що ви кажете.
Жах який.
Ви пробували читати українською, може сучасних українських письменників знаєте?)
Це не менш важливо, ніж проклинати русню.
Жах який.