Лукава_Кiшка• 13 сентября в 19:09
А ви там де вам добре?
Я не кохаю тебе моє місто
І той твій рожевий закат, не моє
Скоріше б поїхати звідси
Але щось мені не дає..
Відпусти мене Запоріжжя
Вже ніхто тут мене не трима
Я закохана в інше місто
І до тебе нема вороття
Хочу сісти у скорий потяг
І стрибнути в нове життя
Може там мені буде краще
Я вже досить таки доросла
Хоч була я твоє дитя ..
І той твій рожевий закат, не моє
Скоріше б поїхати звідси
Але щось мені не дає..
Відпусти мене Запоріжжя
Вже ніхто тут мене не трима
Я закохана в інше місто
І до тебе нема вороття
Хочу сісти у скорий потяг
І стрибнути в нове життя
Може там мені буде краще
Я вже досить таки доросла
Хоч була я твоє дитя ..
Анонім Завгосп• 13 сентября в 19:12
Так. Мені добре там, де моя сім´я, а це не залежить від міста та країни.
Лепетун• 13 сентября в 19:12
Якось давно я повернулася в Україну і сподівалася, що це назавжди. Але, нажаль, готуюся знов покидати.
АфродитаПетровна• 13 сентября в 19:13
Моє серце спокійне, я вдома, хоч його і магаються знищити.
пані Солоха• 13 сентября в 19:17
Я вже виїхала з України три роки тому. Сумую за рідним містом, сумую саме за тим, яким воно було до початку війни. Зараз повертатися не хочу, після початку війни і насилля. Все змінилося і моє місто зробили іншим, де не затишно, де панує насилля і знущання над людьми.
Попа как у Кардашьян• 13 сентября в 19:20
Я там, где должна быть. Знаю, что для меня, в данный период жизни, это лучшее место
Анонім Завгосп• 13 сентября в 19:23
Ответ дляпані Солоха
Ті ж самі почуття. Рідне тільки в спогадах, а як буваєш, то ніби чуже все, інші люди, інша атмосфера, все змінилось.
Море Щастя• 13 сентября в 19:23
Ответ дляАнонім Завгосп
Аналогично.
ПробілНеПрацює• 13 сентября в 19:24
нет, самое интересное, что уезжала не раз, но я живу в нелюбимом месте.
Уехала из этого чудо-города и перекрестилась. Ничего меня там не смогло удержать, даже тогдашнего мужчину оставила там. Он предпочел насиженное место вместо столичной неизвестности и ко мне переезжать не захотел. Ну и ок. Еще бы родителей оттуда забрать, квартиру продать и всё
Зайченя• 13 сентября в 19:31
Ответ дляЛукава_Кiшка
⚓️🚤
О, и я уже второй год эту мысль вынашиваю, переехать туда. Вы просто мысли мои читаете. Я из Сум. Не люблю свой город. Но здесь 3 квартиры которые сейчас не продать. Так и сижу стерегу их под шахедами
ДваДваВісім• 13 сентября в 19:33
Ответ дляЗайченя
Я живу в Одессе 3 года, привыкла вроде, но город как город, без придыхания
Зайченя• 13 сентября в 19:36
Ответ дляДваДваВісім
Ну каждому свое. Может и я как то Одессу вижу сквозь розовые очки. Попала туда впервые прошлым летом, потом снова этим летом. Очень мне там понравилось. Есть и минусы конечно. Но в моем городе из значительно больше. Ну и море... Для меня это отдельный кайф. Мне кажется я была бы счастлива там жить
Лукава_Кiшка
• 13 сентября в 19:38
Ответ дляДваДваВісім
Ну просто Вы не из Запорожья 😅
ДваДваВісім• 13 сентября в 19:39
Ответ дляЗайченя
Ну, я к морю вообще равнодушна
Уезжали из Харькова поближе к границе, думали будем выезжать. Арендовали дом, а до этого жили только в квартирах. И так понравилось нам жить в доме, что решили остаться)
ДваДваВісім• 13 сентября в 19:40
Ответ дляЛукава_Кiшка
Ну просто Вы не из Запорожья 😅
Ну да, я не из Запорожья)
Дайте згадаю• 13 сентября в 20:10
Я сумую за Сумами. Найкраще місто. А колись теж хотіла переїхати. А тепер мрію повернутись.