Железобетон• 21 октября в 22:58

Чем отмыть йод с рук, линолеума, простыни и оббивки табуретки под кожу?

да, такое случилось
Нетутешня• 21 октября в 22:59
Йод сам вивітрюється, не панікуйте
Пирожкиня• 21 октября в 23:01
Не треба мити, вивітриться.
Пишу каліграфічно• 21 октября в 23:01
Петушком пробовали?
Кумедний ґудзик• 21 октября в 23:03
Аскорбиновая кислота?
Ms. При теле• 21 октября в 23:04
ну с рук отмоется, а с остального - у меня для вас плохие новости(((
Пампушечка• 21 октября в 23:06
Тіосульфат натрію в ампулах в аптеці візьміть, але дуже обережно, особливо на шкірі меблі.
П´яна вишня• 21 октября в 23:14
Или перекисью или подождите недельку
Сама вумна тутички• 21 октября в 23:17
Дитина зробила?
Можливо, спиртом, і зразу витирати вологими серветками багато разів ((
Мені так дитина табуретку із тканиною на ній запачкала - ох, я довго відтирала
Котомафия• 21 октября в 23:23
Купіть в ампулах аскорбінову кислоту і залийте