Анонім Перший• 22 октября 2025
Россияне продолжают нас убивать
Тоскующая• 22 октября 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Удалено администрацией...
Сосиска_Втесте• 22 октября 2025
Ответ дляТоскующая
Удалено администрацией...
Тоскующая• 22 октября 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Удалено администрацией...
Сосиска_Втесте• 22 октября 2025
Ответ дляТоскующая
Удалено администрацией...
Мама Никитки-2• 22 октября 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Удалено администрацией...
Захист у мене до 27 року. Так шо продовжуйте заздрити 😂
Тоскующая• 22 октября 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Удалено администрацией...
А ти забула, що з цього акаунту ти пишеш кацапською...все сплутало вже
Сосиска_Втесте• 22 октября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Мені та Америка нафіг не всралась, щоб вам ще заздрити
Шо ж ви в Чернігів вернулись?
Терпіть разом зі співвітчизниками?
Шо ж ви в Чернігів вернулись?
Терпіть разом зі співвітчизниками?
Сосиска_Втесте• 22 октября 2025
Ответ дляТоскующая
Я пишу двома мовами
Мама Никитки-2• 22 октября 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Шо ж ви в Чернігів вернулись?
Терпіть разом зі співвітчизниками?
Шо ж ви в Чернігів вернулись?
Терпіть разом зі співвітчизниками?
Я помітила😂
Сосиска_Втесте• 22 октября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Я помітила😂
Всі знають що ви воюєте з Америки
Тому ці байки про заздрість засуньте собі у...
Мейк-ап форева• 22 октября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
у меня самая близкая родня градждане сша уже давныым давно.люди не бедные.но я дома и всегда отказывалась к ним ехать.повторюсь-это самые близкие люди.мне хорошо дома и комфортно
Голубая фишка• 22 октября 2025
Ответ дляAmalpi
В смысле, у него есть условия, это мы не хотим их принимать
А хто воно таке, щоб ставити нам «условія» стосовно нашої країни? Яким боком ця моль до нашої землі? Условія воно ставить! Нехай Кабанієвой Алінці условія свои вялые выдвигает!
Вічний двигун• 22 октября 2025
Ответ дляВерочка 100%
Вчорашній обстріл дронами і штормами не залишився без відповіді. Я ще вчора як прочитала, сказала :’Тепер Київ буде отримувати відповідь ’
Сколько заплатили за эту чухню тебе?
АдеКВАтная• 22 октября 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Шо ж ви в Чернігів вернулись?
Терпіть разом зі співвітчизниками?
Шо ж ви в Чернігів вернулись?
Терпіть разом зі співвітчизниками?
Ой гу хто там вернувся, силить і строчить в інтернеті, там вже скільки світла немає, все всі провайдери посідали. Виллється їй її брехня, прийде розплата за смерті невинних дітей, вона щабула що в неї теж дитина є і сльози матерів найсильніші сльози.
Трільчиха• 22 октября 2025
Ответ дляТоскующая
Місця в ППО є, підіть покажіть як треба
Де вони є? В Києві?
місце в ппо біля Києва коштує від 8000 дол
Тоскующая• 22 октября 2025
Ответ дляТрільчиха
Де вони є? В Києві?
Ох і нік у вас, як ніколи в тему
Трільчиха• 22 октября 2025
Ответ дляТоскующая
Ох і нік у вас, як ніколи в тему
Отож таких як Ви, шановна пані, понабирали свої за гроші в ппо, а потім по вині косоруких збивальщиків рос недобитки падають на мирних людей та вбивають їх. Бо нашій державі який завод антонов з корольовим дорожче ніж життя «мирняка».
Трільчиха• 22 октября 2025
Ответ дляТоскующая
Ох і нік у вас, як ніколи в тему
А ще мій знайомий, справжній ппошник, котрий успішно збивав усякий мотлох під Києвом без жертв серед «мирняка», бо мав досвід АТО, був перекинутий нашим недолугим керівництвом на донецький напрямок розвідником. При цьому він весь в патріотичних татуюваннях. Тупе керівництво послало людину або на вірну смерть або на тортури, бо розвідник має бути без тату.
А на його місце в ппо прийшов криворукий кум когось і в результаті в селі Мархалівка під Києвом нема цілої вулиці.
Роза в вазі• 22 октября 2025
Ответ дляТрільчиха
Так не хочеться в це вірити. Але я 33 роки живу в Україні і розумію що скоріш за все, це майже правда. Зараз на ваш пост нажаліютью і його видалять.
Той чоловік живий сподіваюсь
Трільчиха• 22 октября 2025
Ответ дляРоза в вазі
Той чоловік живий сподіваюсь
Поки живий🙏
Гарні диньки• 22 октября 2025
Ответ дляМарин22
Вже ті, хто голосував за Зеленського, розповідають, що голосували за Порошенка!
А на рашку чекав Вова Оманський, але ЗСУ та добровольці завадили.
Що порошенко, що зеленський...)
Не бачу різниці..
Тоскующая• 22 октября 2025
Ответ дляТрільчиха
Повірте, не тільки у вас знайомий служить, дії керівництва викликають багато запитань, вірніше підпадають під багато статей військового трибуналу
Трільчиха• 23 октября 2025
Ответ дляТоскующая
Так, є таке
Ответ дляГарні диньки
Що порошенко, що зеленський...)
Не бачу різниці..
Один відродив армію, другий знищував. Один замінував Маріуполь і Чонгар, другий розмінував. Один відкрив 7 ракетних програм, другий закрив. Один не допускав повномасштабного вторгнення, а другий привів велику війну. І не бачите різниці?
Гарні диньки• 23 октября 2025
Ответ дляМарин22
Не бачу. Ви багато чого не знаєте.