САМ_ТАКОЙ• 22 октября 2025
Хто пробував добавки для щитовидки? є реальний ефект?
Лиса Патрикевна• 22 октября 2025
Яка проблема наразі у вас ? І які саме добавки ?
Це дуже важливо , адже можна допомогти а можна нашкодити
Вельшановна• 22 октября 2025
Смотря что Вы подразумеваете под добавками. Я пила йод, селен, л-тирозин при Субклиническом гипотиреозе, мне помогли снизить ТТГ. Но он был лишь слегка повышен 3,8 при необходимых 2,5 и ниже для планирования беременности
РокерША• 22 октября 2025
Не можна їх пити просто так.
Комусь при щитовидці йод показано, комусь ні.
Комусь виписують селен, а комусь 2 бразильські горіхи щодня.
Доволі ризиковано призначити такі комплекси собі самому ще і без аналізів.
Мені лікар взагалі нічого не призначив крім дієти і селену.
Сказала, що вітаміни всі хімічні і це компенсує будь-яку користь.
В мене АІТ